Arlo Wireless Video Doorbell belaidė kamera

Arlo Wireless Video Doorbell belaidė kamera

 • Arlo Wireless Video Doorbell belaidė kamera
1 / 2

Arlo Wireless Video Doorbell belaidė kamera

BITĖS žaidimas | BITĖ

BITĖS žaidimas

Be pralaimėjimo! Dalyvaukite žaidime, trinkite bilietą ir laimėkite papildomą nuolaidą čia.

Apžvalga Parametrai
Palyginti
Išmanioji belaidė vaizdo stebėjimo kamera „Arlo Doorbell“  BITĖJE. Pasirūpinkite savo namų saugumu, įsigykite kamerą internetu ir pristatysime visoje Lietuvoje nemokamai.

PVM

 • Išsimokėtinai

  4,55 €/ mėn.

mėn.
Sudarant 24 mėn. sutartį su BITĖS mobilaus interneto planu privatiems ar verslo klientams.


BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • Aukštos raiškos „HDR“ įrašai;
 • Belaidis;
 • Palaiko „Google Assistant“ ir „Amazon Alexa“;
 • Veikia su dauguma trečiųjų šalių įrenginių;
 • Itin elegantiško dizaino;
 • 1080 p vaizdo kokybė.
Trūkumai
 • Neveikia kol kraunamas.
 
„Arlo Wireless Video Doorbell“ – tai belaidis durų skambutis su itin kokybiška vaizdo kamera. Jį paprasta pritvirtinti ir paruošti naudojimui – jokie laidai nereikalingi! Negana to, šis įrenginys yra plonas ir stilingas, tad tai ir puikus interjero ar eksterjero akcentas. Įrenginiu itin lengva naudotis, nes vos kažkam paskambinus į duris skambučio signalas tiesiogiai atkeliauja į išmanųjį telefoną! Be to, į savo išmanųjį gausite pranešimus net tada, jei bus aptiktas judėjimas. Dėl galimybės vaizdą filmuoti 180 laipsnių kampu ir 1:1 kraštinių santykio išmanusis skambutis leis matyti žmones visu ūgiu, o objektus – visu kampu, taigi matysite net siuntinius, kurie buvo palikti ant žemės! Jauskitės saugiai ir naktį – įdiegus nakties režimą, vaizdas išliks stabilus ir kokybiškas, tad aiškiai matysite aplinkos objektus.
Arlo Wireless Video Doorbell | BITĖ

Atsparus netikėtumams

Jeigu gyvenate nuosavame name ir vaizdinį durų skambutį norite pritvirtinti lauke – ne bėda! Šis išmanusis įrenginys turi sertifikatą, patvirtinantį, kad jis atlaiko kaitrą ir šaltį, lietingo oro kritulius ar saulėtos dienos spindulius! Nereikės rūpintis niekuo, nes viskuo jau pasirūpinta!
 

Įrenginys, kuris prisitaiko prie jūsų

Vienas didžiausių „Arlo Wireless Video Doorbell“ pliusų – įrenginį lengva įdiegti, o naudotis juo – itin patogu. Tikrai neteks kviesti meistrų ir mokėti papildomai! Viskas itin paprasta – tereikia naudoti įkraunamą bateriją! Negana to, tai yra vienintelis vaizdinis durų skambutis, kurio sirena aktyvuojasi automatiškai, kai aptinka judesius.
Arlo Wireless Video Doorbell | BITĖ
Arlo Wireless Video Doorbell | BITĖ

Plataus spektro vaizdas

„Arlo Wireless Video Doorbell“ turi unikalų kvadratinį vaizdo filmavimo kampą ir itin platų net 180 laipsnių matymo lauką, kad galėtumėte matyti aplinką plačiu kampu! Jei jūsų matomas vaizdas jums kiek per platus, kraštinių santykį galite pakeisti į tradicinį 16:9 vaizdo matymo santykį. Be to, vaizdo kokybę užtikrina aukštos raiškos „HDR“ 1080 p kamera, o nakties režimas garantuoja puikų nespalvotą vaizdą net tamsiu paros metu.
 

Veikimas

Vaizdą transliuojantis išmanusis skambutis „Arlo Wireless Video Doorbell“ veikia jį prijungus prie belaidžio interneto, o itin galingą ir ilgai energiją palaikančią bateriją įkrauti reikės tik kartą per pusę metų. Paruošus kamerą naudojimui, įrenginys tampa it asmeninis apsauginis, kuris informuoja apie apsilankančius svečius: tik paspaudus skambutį, skambutis suveikia ir išmaniajame telefone. Greita reakcija ir sklandus draugų bei siuntų priėmimas – garantuotas! Negana to, išmaniajame skambutyje yra įkomponuotas mikrofonas, todėl itin patogu komunikuoti su žmonėmis, laukiančiais prie durų. Jei visgi jūsų nėra namuose, yra ir kitų būdų, kaip gauti informaciją apie prie durų stovinčius asmenis: susiekite savo „Arlo Wireless Video Doorbell“ įrenginį su „Google Home“ ar „Amazon Alexa“.
 
Arlo Wireless Video Doorbell | BITĖ
Arlo Wireless Video Doorbell | BITĖ

Daugiau privalumų su prenumerata

Įsigiję „Arlo Service Plan“ prenumeratą, galėsite įrašinėti vaizdus, kurie išliks net iki 30-ies dienų, tad kilus įtarimų galėsite peržiūrėti vaizdinę medžiagą! Taip pat galėsite gauti tik svarbius pranešimus ir ištrinti signalus, kurie yra nereikšmingi.
 

Bendra informacija

Kameros matmenys47 mm x 143 mm x 37 mm
Kameros svoris249
Matymo kampas180°
Kameros savybės12x skaitmeninis priartinimas
Naktinis matymasDidelės galios infraraudonųjų spindulių šviesos diodai (850 nm) su IR pjovimo filtru
Judesių aptikimas110° horizontaliai
Rezoliucija1536x1536

Kita

GarsasGarsiakalbis ir mikrofonas
Gaukite pasiūlymą verslui
Mane domina: