Daugiau apie planus
„Lengviau verslui 1/5/10/20/50/neribotai“

Papildomos sąlygos

  • Kiekvieno papildomo 1 GB Lietuvoje kaina išnaudojus GB, suteiktus naršyti Lietuvoje su ribotu interneto duomenų paketo mokėjimo planu - 3 Eur be PVM.
  • Keliaujant Europos Sąjungos (ES) ir Europos ekonominės erdvės (EEE) šalyse išnaudotos minutės ir SMS žinutės yra skaičiuojamos iš mokėjimo plano suteikiamų kiekių ir nėra papildomai apmokestinamos. Įeinantys skambučiai taip pat nėra papildomai apmokestinami.
  • Naršyti ES/EEE suteikiami GB naudojami iš mokėjimo plano suteikiamo interneto duomenų paketo. Jeigu Jūsų pasirinktas mokėjimo planas suteikia vienodą interneto duomenų kiekį naršant tiek Lietuvoje, tiek ES/EEE - išnaudojus naršyti ES/EEE suteiktus GB, įsijungs papildomas 1 GB už 3Eur be PVM paketas, skirtas naršyti Lietuvoje ir keliaujant ES/EEE.
  • Jeigu Jūsų pasirinktas paslaugų planas suteikia mažesnį interneto duomenų kiekį naršant ES/EEE, nei Lietuvoje - išnaudojus naršyti ES/EEE suteiktus GB, kiekvienas papildomas megabaitas iki GB kiekio, kurį galite išnaudoti Lietuvoje, bus apmokestintas tuo metu galiojančiomis didmeninėmis reguliuojamų tarptinklinio ryšio paslaugų kainomis. Viršijus didžiausią su mokėjimo planu suteikiama GB kiekį naršant ES/EEE, Jums įsijungs papildomas 1 GB už 3,00 Eur be PVM paketas, skirtas naršyti Lietuvoje ir keliaujant ES/EEE.
  • Planui taikomi ES leidžiami paslaugų kiekio ir buvimo ES šalyse laiko apribojimai. Juos pažeidus, naudojimasis paslaugomis (išeinantys skambučiai, įeinantys skambučiai, SMS ir MB) ES šalyse bus apmokestintas tuo metu galiojančiomis didmeninėmis reguliuojamų tarptinklinio ryšio paslaugų kainomis.
  • Standartinė papildomos paslaugos „Interneto apsauga“ kaina pasibaigus nemokamam laikotarpiui - 1,23 Eur/mėn. be PVM. Jūs galite bet kada šios paslaugos atsisakyti paskambinę numeriu 1501.
  • Skambučių ir SMS iš Lietuvos į užsienį tarifai.
  • Ryšys užsienyje ES/EEE ir kitose šalyse.
  • Kiti plano paslaugų tarifai ir mokesčiai, neįtraukiami į mėnesio mokestį.
  • Šiam planui tiek Lietuvoje, tiek keliaujant ES / EEE šalyse galioja BITĖS sąžiningo naudojimosi paslaugomis taisyklės.
Bitė

Išmanus pokalbių valdymas

Įsigijus 1 naująjį planą
Daugiau price 
Bitė

Mobilusis internetas verslui

Įsigijus 3 naujus planus
Daugiau price 
Daugiau apie BITĖS BONUS programą

Verslo klientams, pasirašiusiems su BITE terminuotą paslaugų teikimo sutartį su įsipareigojimu naudotis trimis abonentais, kuriems taikomas mėnesinis mokėjimo planas „Lengviau verslui“, suteikiama galimybė papildomą planą „Mobilusis Neriboti GB“ įsigyti su nuolaida už 7 Eur/mėn. Sumažinta kaina lyginama su standartine mėnesio paslaugos „Mobilusis Neriboti GB“ kaina, kuri galioja sudarius su BITE neterminuotą paslaugų sutartį. Nurodyta sumažinta kaina galioja verslo klientui pasirašius su BITE terminuotą paslaugų teikimo sutartį su 24 mėnesių įsipareigojimu naudotis papildomu planu „Mobilusis Neriboti GB“ ir tik tol, kol verslo klientas atlygintinai naudojasi atitinkamais trimis abonentiniais numeriais, kuriems taikomi atitinkami balso planai, nurodyti aukščiau. Nutraukus vieną iš šių BITĖS paslaugų sutarčių, prašysime grąžinti šiuo pasiūlymu paslaugoms suteiktas nuolaidas. Pasiūlymo laikas ribotas. Daugiau apie planą „Lengviau verslui“ ir kainas čia. Daugiau apie planą „Mobilusis Neriboti GB“ ir kainas čia.

Verslo klientams, pasirašiusiems su BITE terminuotą paslaugų teikimo sutartį su 12 ar 24 mėnesių įsipareigojimu naudotis bet kuriuo mėnesiniu mokėjimo planu „Lengviau verslui“, suteikiama galimybė paslaugą „Išmanaus pokalbių valdymas“ įsigyti su nuolaida už 2 Eur/mėn. Sumažinta kaina lyginama su standartine mėnesio paslaugos „Išmanus pokalbių valdymas“ kaina, kuri galioja sudarius su BITE neterminuotą paslaugų sutartį. Nurodyta sumažinta kaina galioja verslo klientui pasirašius su BITE terminuotą paslaugų teikimo sutartį su 12 ar 24 mėnesių įsipareigojimu naudotis planu „Išmanaus pokalbių valdymas“ ir tik tol, kol verslo klientas naudojasi planu „Lengviau verslui“, kuriam taikomas atskiras mėnesio mokestis. Nutraukus vieną iš nurodytų BITĖS paslaugų sutarčių, prašysime grąžinti šiuo pasiūlymu paslaugoms suteiktas nuolaidas. Pasiūlymo laikas ribotas. Daugiau apie planą „Išmanus pokalbių valdymas“ ir kainas čia. Daugiau apie planą „Lengviau verslui“ ir kainas čia.

Kodėl verta rinktis BITĘ verslui?

Naujas aptarnavimo standartas

Naujas aptarnavimo standartas

BITĖJE nuolatos ieškome sprendimų, kurie užtikrintų efektyvų mūsų bendradarbiavimą ir padėtų jūsų verslui veikti sklandžiau. Šiais metais pristatėme naują verslo aptarnavimo standartą, kurį sukūrėme remdamiesi tarptautinių konsultantų „McKinsey“ rekomendacijomis, tarptautinių įmonių sėkminga patirtimi ir besikeičiančiais Lietuvos verslo poreikiais. Verslo klientus aptarnaujame dar greičiau, efektyviau. Nuo šiol verslui su BITE bus dar lengviau.

Patikimas ryšys

Patikimas ryšys

Mobilusis BITĖS ryšys dengia didžiąją dalį Lietuvos teritorijos, o nuolatos atnaujinama tinklų sistema garantuoja patikimą, greitą ir kokybišką ryšį.

Klientų pasitikėjimas

Klientų pasitikėjimas

Ilgalaikė partnerystė, nuoširdumas, pasitikėjimas, kūrybiškumas, inovacijos ir ekspertiškumas. Tai vertina mūsų klientai ir partneriai. Ir net 97% BITĖS verslo klientų teigiamai atsiliepia apie BITĖS verslo vadybininkų darbą bei partnerystę.

BITĖ – technologijų sektoriaus lyderė Lietuvoje

BITĖ – technologijų sektoriaus lyderė Lietuvoje

BITĖ išrinkta stipriausia Lietuvos technologijų sektoriaus bendrove dienraščio  „Verslo žinios“ apdovanojimuose  „Sektorių lyderiai 2020“! Šį apdovanojimą pelnėme trečią kartą per paskutinius penkerius metus. Reitingas sudaromas įvertinus šešis objektyvius rodiklius, o tyrime dalyvauja tik griežtus efektyvumo ir pelningumo kriterijus atitinkančios Lietuvos bendrovės.

Dažniausiai užduodami klausimai

5G – tai penktos kartos bevielio ryšio technologija, kuri leis didelius duomenų srautus perduoti greičiau ir lengviau nei iki šiol. Lyginant su 4G tinklu, 5G duomenų perdavimo greitis gali būti iki 100 kartų didesnis. Ši technologija leis klientams pastebimai pagerinti ryšio kokybę ir aprėptį Lietuvoje bei paskatins daiktų interneto (angl. IoT) plėtrą ir platesnes jo panaudojimo galimybes.
Lyginant su 4G, 5G vidutinis greitis yra net 10 kartų spartesnis. 5G tinklas geba palaikyti daugiau vartotojų. Tad net vienoje vietoje esant dideliam žmonių kiekiui, visi jie gali naudotis ypač greitu ir stabiliu internetu bei vienu metu naudoti didelius duomenų kiekius. 5G namų ir biuro internetas savo sparta ir stabilumu nenusileidžia ir šviesolaidžio interneto greičiui. Lyginant su kitomis technologijomis (DSL, vDSL, KTV, Wi-Fi), 5G internetas esant padengimo zonoje gali būti greitesnis, stabilesnis ir leidžia klientams pajungti didesnį kiekį įrenginių vienu metu (naudotis televizija, žaisti internetinius žaidimus, dirbti ir mokytis nuotoliu, valdyti kitus namų įrenginius). Tam, kad pradėtumėte naudotis 5G namų ir biuro interneto paslaugomis, nereikia vesti laidų ar kviesti meistro. Užsisakius paslaugą, užtenka įjungti 5G palaikantį maršrutizatorių.
Naujasis 5G tinklas atveria daug naujų galimybių tiek gyventojams, tiek verslui ir yra itin pravartus tiems, kurie iki šiol neturėjo prieigos prie kokybiško interneto. 5G ryšio technologija užtikrins, kad jūsų jau pamėgtos pramogos džiugintų dar labiau – leis nevaržomai mėgautis aukščiausios kokybės filmais ir serialais, džiaugtis ryšio galingumu ir stabilumu žaidžiant pažangiausius žaidimus internete, dar lanksčiau planuoti nuotolinį darbą ar mokslus. Pasitikdami 5G, pasitinkame ir daiktų interneto (angl. IoT) paslaugų plėtrą įvairiose srityse: medicinos, transporto, žemės ūkio, statybų ir kitose. 5G neišvengiamai paspartins ir kasdienybę lengvinančius išmaniuosius miestų sprendimus, tokius kaip išmanusis vandentiekis ir išmanioji elektros apskaita. Plačiau apie 5G ryšio technologijos pritaikymą ateityje skaitykite čia. Diegdami 5G ryšio technologiją, modernizuojame ir esamus tinklus, bazinių stočių tinklą tankindami net 35 proc. Klientams tai reiškia dar didesnį interneto greitį, ryšio stabilumą ir veikimą dar platesnėje teritorijoje.
5G ryšys veiks ir internetas bus prieinamas klientams, pasirinkusiems 5G interneto paslaugų planą ir turintiems ar įsigysiantiems 5G technologiją palaikančią įrangą (maršrutizatorių) bei esant 5G padengimo zonoje. 5G palaikančius maršrutizatorius galite peržiūrėti ir įsigyti čia.
„Bitės“ 5G internetas jau veikia Vilniaus, Kauno, Klaipėdos rajonuose - „Bitės“ 5G interneto paslaugomis jau dabar gali naudotis Garliavos, Lentvario, Slengių, Trušelių, Grigiškių, Jonavos bei dalies Palangos miesto gyventojai. Artimiausią pusmetį naujos 5G ryšio zonos „Bitės“ tinkle visoje Lietuvoje bus pajungiamos reguliariai, statant naujas ar modernizuojant jau turimas bazines stotis. Planuojama, kad jau kitų metų pavasarį „Bitės“ 5G ryšys pasieks 60 proc. Lietuvos gyventojų.
„Bitės“ 5G ryšys į mobiliuosius telefonus atkeliaus jau pačioje 2023 metų pradžioje.
Tai – ryšio stiprintuvas, kuris padidina Wifi padengimo plotą ir užtikrina stipresnį interneto ryšį. Prietaisą rekomenduojama naudoti didesniuose butuose, namuose ar mažo biuro patalpose (virš 50 kv.m.). Ypač didelėse gyvenamosiose patalpose, pvz. skirtinguose namo ar buto aukštuose, gali prireikti ir kelių ryšio stiprintuvų.
Gaukite pasiūlymą

Mane domina: