BITĖS BONUS programa

BITĖ
 

Neribotas ir lengvai įdiegiamas internetas jūsų verslui

Pamirškite laidus – tiesiog įjunkite modemą ir iš karto pradėkite naudotis neribotu ir greitu internetu. Pasiūlymas galioja užsisakius bet kuriuos 3 naujus pokalbių planus „Lengviau verslui“.
 
Užsisakykite
 

Išmanus pokalbių valdymas

Nepraleiskite nei vieno verslo skambučio ir sumažinkite įmonės išlaidas pokalbių telefonu valdymui. Paslauga patogi, nesudėtingai įdiegiama ir jai netaikomi jokie papildomi įdiegimo mokesčiai. Efektyvinkite savo veiklą jau dabar užsisakę bet kurį naują pokalbių planą „Lengviau verslui“.
 
Užsisakykite
BITĖ

Daugiau apie BITĖS BONUS programą

  • Verslo klientams, pasirašiusiems su BITE terminuotą paslaugų teikimo sutartį su įsipareigojimu naudotis trimis abonentais, kuriems taikomas mėnesinis mokėjimo planas „Lengviau verslui“, suteikiama galimybė papildomą planą „Mobilusis Neriboti GB“ įsigyti su nuolaida už 7 Eur/mėn. Sumažinta kaina lyginama su standartine mėnesio paslaugos „Mobilusis Neriboti GB“ kaina, kuri galioja sudarius su BITE neterminuotą paslaugų sutartį. Nurodyta sumažinta kaina galioja verslo klientui pasirašius su BITE terminuotą paslaugų teikimo sutartį su 24 mėnesių įsipareigojimu naudotis papildomu planu „Mobilusis Neriboti GB“ ir tik tol, kol verslo klientas atlygintinai naudojasi atitinkamais trimis abonentiniais numeriais, kuriems taikomi atitinkami balso planai, nurodyti aukščiau. Nutraukus vieną iš šių BITĖS paslaugų sutarčių, prašysime grąžinti šiuo pasiūlymu paslaugoms suteiktas nuolaidas. Pasiūlymo laikas ribotas. Daugiau apie planą „Lengviau verslui“ ir kainas čia. Daugiau apie planą „Mobilusis Neriboti GB“ ir kainas čia.
  • Verslo klientams, pasirašiusiems su BITE terminuotą paslaugų teikimo sutartį su 12 ar 24 mėnesių įsipareigojimu naudotis bet kuriuo mėnesiniu mokėjimo planu „Lengviau verslui“, suteikiama galimybė paslaugą „Išmanaus pokalbių valdymas“ įsigyti su nuolaida už 2 Eur/mėn. Sumažinta kaina lyginama su standartine mėnesio paslaugos „Išmanus pokalbių valdymas“ kaina, kuri galioja sudarius su BITE neterminuotą paslaugų sutartį. Nurodyta sumažinta kaina galioja verslo klientui pasirašius su BITE terminuotą paslaugų teikimo sutartį su 12 ar 24 mėnesių įsipareigojimu naudotis planu „Išmanaus pokalbių valdymas“ ir tik tol, kol verslo klientas naudojasi planu „Lengviau verslui“, kuriam taikomas atskiras mėnesio mokestis. Nutraukus vieną iš nurodytų BITĖS paslaugų sutarčių, prašysime grąžinti šiuo pasiūlymu paslaugoms suteiktas nuolaidas. Pasiūlymo laikas ribotas. Daugiau apie planą „Išmanus pokalbių valdymas“ ir kainas čia. Daugiau apie planą „Lengviau verslui“ ir kainas čia.
Gaukite pasiūlymą

Mane domina: