Vasaros dovana jūsų verslui

3 mėnesiai neriboto interneto Lietuvoje

Gauti pasiūlymą

Dar geresnis pasiūlymas!

Jūsų verslui net 6 mėnesiai neriboto interneto Lietuvoje

Gauti pasiūlymą

Dar daugiau galimybių jūsų verslui!

Su bet kuriuo „Lengviau verslui 1/5/10/20/50“ planu net tris mėnesius Lietuvoje naršykite visiškai nemokamai ir neribotai! Išsirinkite jums tinkamiausią planą ir gaukite geriausią pasiūlymą jūsų verslui.

BITĖS BONUS programa

BITĖS Bonus programa verslui | BITĖ Lietuva
BITĖS Bonus programa verslui | BITĖ Lietuva

Trečią kartą BITEI skirtas tarptautinis sertifikatas „Best Buy Award“

Trečią katą BITĖ pripažinta kaip geriausią kainos ir kokybės santykį siūlantis mobiliojo ryšio tiekėjas Lietuvoje, parodė Šveicarijos organizacijos ICERTIAS atliktas tyrimas „Best Buy Award 2020”. Pirmą kartą BITĖ įvertinta ir kaip geriausią kokybės ir kainos santykį siūlantis interneto ryšio tiekėjas Lietuvoje. „Best Buy“ įvertinimą mums suteikė mūsų ir konkurentų klientai, remdamiesi asmenine patirtimi. Šis apdovanojimas palengvins visų apsisprendimą ieškant geriausio išmaniųjų paslaugų teikėjo Lietuvoje – BITĖS.

Naujas aptarnavimo standartas

BITĖJE nuolatos ieškome sprendimų, kurie užtikrintų efektyvų mūsų bendradarbiavimą ir padėtų jūsų verslui veikti sklandžiau. Šiais metais pristatėme naują verslo aptarnavimo standartą, kurį sukūrėme remdamiesi tarptautinių konsultantų „McKinsey“ rekomendacijomis, tarptautinių įmonių sėkminga patirtimi ir besikeičiančiais Lietuvos verslo poreikiais. Verslo klientus aptarnaujame dar greičiau, efektyviau. Nuo šiol verslui su BITE bus dar lengviau.

Patikimas ryšys

Mobilusis BITĖS ryšys dengia didžiąją dalį Lietuvos teritorijos, o nuolatos atnaujinama tinklų sistema garantuoja patikimą, greitą ir kokybišką ryšį.

Klientų pasitikėjimas

Ilgalaikė partnerystė, nuoširdumas, pasitikėjimas, kūrybiškumas, inovacijos ir ekspertiškumas. Tai vertina mūsų klientai ir partneriai. Ir net 97% BITĖS verslo klientų teigiamai atsiliepia apie BITĖS verslo vadybininkų darbą bei partnerystę.

BITĖ – technologijų sektoriaus lyderė Lietuvoje

BITĖ išrinkta stipriausia Lietuvos technologijų sektoriaus bendrove dienraščio „Verslo žinios“ apdovanojimuose „Sektorių lyderiai 2020“! Šį apdovanojimą pelnėme trečią kartą per paskutinius penkerius metus. Reitingas sudaromas įvertinus šešis objektyvius rodiklius, o tyrime dalyvauja tik griežtus efektyvumo ir pelningumo kriterijus atitinkančios Lietuvos bendrovės.

„Lengviau verslui 1/5/10/20/50/neribotai“

Papildomos sąlygos
  • Kiekvieno papildomo 1 GB Lietuvoje kaina išnaudojus GB, suteiktus naršyti Lietuvoje su ribotu interneto duomenų paketo mokėjimo planu - 3 Eur be PVM.
  • Keliaujant Europos Sąjungos (ES) ir Europos ekonominės erdvės (EEE) šalyse išnaudotos minutės ir SMS žinutės yra skaičiuojamos iš mokėjimo plano suteikiamų kiekių ir nėra papildomai apmokestinamos. Įeinantys skambučiai taip pat nėra papildomai apmokestinami.
  • Naršyti ES/EEE suteikiami GB naudojami iš mokėjimo plano suteikiamo interneto duomenų paketo. Jeigu Jūsų pasirinktas mokėjimo planas suteikia vienodą interneto duomenų kiekį naršant tiek Lietuvoje, tiek ES/EEE - išnaudojus naršyti ES/EEE suteiktus GB, įsijungs papildomas 1 GB už 3Eur be PVM paketas, skirtas naršyti Lietuvoje ir keliaujant ES/EEE.
  • Jeigu Jūsų pasirinktas paslaugų planas suteikia mažesnį interneto duomenų kiekį naršant ES/EEE, nei Lietuvoje - išnaudojus naršyti ES/EEE suteiktus GB, kiekvienas papildomas megabaitas iki GB kiekio, kurį galite išnaudoti Lietuvoje, bus apmokestintas tuo metu galiojančiomis didmeninėmis reguliuojamų tarptinklinio ryšio paslaugų kainomis. Viršijus didžiausią su mokėjimo planu suteikiama GB kiekį naršant ES/EEE, Jums įsijungs papildomas 1 GB už 3,00 Eur be PVM paketas, skirtas naršyti Lietuvoje ir keliaujant ES/EEE.
  • Planui taikomi ES leidžiami paslaugų kiekio ir buvimo ES šalyse laiko apribojimai. Juos pažeidus, naudojimasis paslaugomis (išeinantys skambučiai, įeinantys skambučiai, SMS ir MB) ES šalyse bus apmokestintas tuo metu galiojančiomis didmeninėmis reguliuojamų tarptinklinio ryšio paslaugų kainomis.
  • Standartinė papildomos paslaugos „Interneto apsauga“ kaina pasibaigus nemokamam laikotarpiui - 1,23 Eur/mėn. be PVM. Jūs galite bet kada šios paslaugos atsisakyti paskambinę numeriu 1501.
  • Skambučių ir SMS iš Lietuvos į užsienį tarifai.
  • Ryšys užsienyje ES/EEE ir kitose šalyse.
  • Kiti plano paslaugų tarifai ir mokesčiai, neįtraukiami į mėnesio mokestį.
  • Šiam planui tiek Lietuvoje, tiek keliaujant ES / EEE šalyse galioja BITĖS sąžiningo naudojimosi paslaugomis taisyklės.
Verslo klientams, pasirašiusiems su BITE terminuotą paslaugų teikimo sutartį su įsipareigojimu naudotis trimis abonentais, kuriems taikomas mėnesinis mokėjimo planas „Lengviau verslui“, suteikiama galimybė papildomą planą „Mobilusis Neriboti GB“ įsigyti su nuolaida už 5 Eur/mėn. Sumažinta kaina lyginama su standartine mėnesio paslaugos „Mobilusis Neriboti GB“ kaina, kuri galioja sudarius su BITE neterminuotą paslaugų sutartį. Nurodyta sumažinta kaina galioja verslo klientui pasirašius su BITE terminuotą paslaugų teikimo sutartį su 24 mėnesių įsipareigojimu naudotis papildomu planu „Mobilusis Neriboti GB“ ir tik tol, kol verslo klientas atlygintinai naudojasi atitinkamais trimis abonentiniais numeriais, kuriems taikomi atitinkami balso planai, nurodyti aukščiau. Nutraukus vieną iš šių BITĖS paslaugų sutarčių, prašysime grąžinti šiuo pasiūlymu paslaugoms suteiktas nuolaidas. Pasiūlymo laikas ribotas. Daugiau apie planą „Lengviau verslui“ ir kainas čia. Daugiau apie planą „Mobilusis Neriboti GB“ ir kainas čia.

Verslo klientams, pasirašiusiems su BITE terminuotą paslaugų teikimo sutartį su 12 ar 24 mėnesių įsipareigojimu naudotis bet kuriuo mėnesiniu mokėjimo planu „Lengviau verslui“, suteikiama galimybė paslaugą „Išmanaus pokalbių valdymas“ įsigyti su nuolaida už 2 Eur/mėn. Sumažinta kaina lyginama su standartine mėnesio paslaugos „Išmanus pokalbių valdymas“ kaina, kuri galioja sudarius su BITE neterminuotą paslaugų sutartį. Nurodyta sumažinta kaina galioja verslo klientui pasirašius su BITE terminuotą paslaugų teikimo sutartį su 12 ar 24 mėnesių įsipareigojimu naudotis planu „Išmanaus pokalbių valdymas“ ir tik tol, kol verslo klientas naudojasi planu „Lengviau verslui“, kuriam taikomas atskiras mėnesio mokestis. Nutraukus vieną iš nurodytų BITĖS paslaugų sutarčių, prašysime grąžinti šiuo pasiūlymu paslaugoms suteiktas nuolaidas. Pasiūlymo laikas ribotas. Daugiau apie planą „Išmanus pokalbių valdymas“ ir kainas čia. Daugiau apie planą „Lengviau verslui“ ir kainas čia.


Gaukite pasiūlymą

Mane domina: