Huawei Watch GT2 Pro išmanusis laikrodis

Huawei Watch GT2 Pro išmanusis laikrodis

 • Huawei Watch GT2 Pro išmanusis laikrodis
 • Huawei Watch GT2 Pro išmanusis laikrodis
 • Huawei Watch GT2 Pro išmanusis laikrodis
 • Huawei Watch GT2 Pro išmanusis laikrodis
 • Huawei Watch GT2 Pro išmanusis laikrodis
1 / 2

Huawei Watch GT2 Pro išmanusis laikrodis

Dovana | BITĖ

Laimėkite 1000 Eur kasdien!

Pirkite BITĖJE – įrenginius, paslaugų planus ar kitas prekes – ir registruokitės žaidimui www.bite.lt/kaledos-zaidimas. Kasdien išrinksime po vieną laimingąjį! Žaidimo taisyklės

Apžvalga Parametrai
Palyginti
Stilingas išmanusis laikrodis „Huawei Watch GT2 Pro“ jau ir BITĖJE. Įsigykite internetu, o pristatysime nemokamai.

SpalvaGray

PVM

 • Mokant iš karto

  179,98 €

  196,51 €

Laikmenos mokestis (vienkartinis) - 1,01 €

 • Išsimokėtinai be pabrangimo | BITĖ

  Išsimokėtinai
  be pabrangimo
 • Nemokamas pristaymas nuo 50€ | BITĖ

  Nemokamas
  pristatymas
 • bitė

  Pradinė
  įmoka

BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • Kokybiškas ir elegantiškas dizainas;
 • Iki 2 savaičių tarnaujanti baterija.
Trūkumai
 • Nepalaiko trečiųjų šalių programėlių;
 • Dalis funkcijų prieinama tik su „Huawei“ išmaniuoju.
 
Stilius – būtent to ieško dažnas, besirenkantis išmanųjį laikrodį. Tačiau net ir elegantiškiausiam įrenginiui keliami tie patys pažangumo ir išmanumo kriterijai, todėl „HUAWEI Watch GT 2 Pro“ stengiasi suderinti visas šias savybes. Išmanusis laikrodis aprūpintas pažangiais širdies ritmo, deguonies prisotinimo, navigacijos, aukščio ir kitais jutikliais. Tai leidžia jam tapti asmeniniu jūsų treniruočių asistentų užsiimant daugiau kaip šimtu skirtingų veiklų. Tie patys jutikliai savo darbą atlieka net jums ilsintis – jie seka širdies darbą ir įspėja apie negalavimus, fiksuoja jūsų miego kokybę bei jo sutrikimus ir padeda kovoti su stresu. Įrenginio baterijos resursų užteks dviem savaitėms, o susieję su „HUAWEI FreeBuds Pro“ ausinėmis ar išmaniuoju, galėsite išnaudoti dar daugiau laikrodžio funkcijų. Galiausiai, net jo ciferblatą galėsite lengvai pakeisti net kelis kartus per dieną ir taip suderinti įrenginį tiek su formaliu kostiumu, tiek su laisvalaikio apranga.
HUAWEI Watch GT 2 Pro | BITĖ


Lyg iš laikrodininko dirbtuvių

Nepaisant visų išmanių sprendimų ir pažangiausių technologijų, „HUAWEI Watch GT 2 Pro“ pirmiausia bus stilingas jūsų aksesuaras. Iš titano pagamintas rėmas ir itin tvirtas safyro stiklas garantuoja ne tik įrenginio patvarumą, bet ir eleganciją. Blizgi keraminė nugarėlė nevargins jūsų riešo ir kiekviena menkiausia laikrodžio detalė bylos apie meno ir technologijų dermę.
 

Atgal į gamtą

Jei mėgstate laisvalaikį leisti gamtoje, nepamirškite kartu pasiimti ir „HUAWEI Watch GT 2 Pro“. Pakelkite riešą ir laikrodis jums parodys saulėtekio ir saulėlydžio laiką, o taip pat padės sekti mėnulio kelionę dangaus skliautu ir informuos apie 8 skirtingas mėnulio fazes. Tegul gamtoje laikas teka savo tėkme – pamirškite bėgančias minutes ir mėgaukitės akimirka.
 
HUAWEI Watch GT 2 Pro | BITĖ
HUAWEI Watch GT 2 Pro | BITĖ

Jūsų gyvenimo atspindys

Net ir klasikinių laikrodžių išvaizda gali skirtis – ypač jei pasinaudosite „HUAWEI Watch GT 2 Pro“ suasmeninimo galimybėmis. Skaitmeninį jo ciferblatą galite rinktis iš daugiau 200 pasiūlymų ir derinti jie prie savo dienos ar veiklos – rasite pasiūlymų ir solidžiam verslo susitikimui, ir žaismingam vakarėliui mieste.
 

Nuolatiniam aktyvumui

Pažangiausiais jutikliais aprūpintas „HUAWEI Watch GT 2 Pro“ matuoja jūsų širdies ritmą, vidutinį greitį, trasos nuolydį ir daugybę kitų parametrų. Nesvarbu, ar išmėginate taiklumą golfo aikštyne, ar skriejate nuo snieguotos viršukalnės, išmanusis laikrodis padės pasiekti geriausią rezultatą. Jis palaiko per 100 skirtingų treniruočių programų ir nešykšti patarimų, kaip taisyklingai atlikti pratimus ar bėgioti. Jis stebės deguonies kiekį kraujyje, įvertins treniruotės rezultatus ir atokvėpį – remdamiesi šiais duomenimis, galėsite sekti savo progresą. Ne tik sportui, bet ir saugumui – išmanūs „HUAWEI Watch GT 2 Pro“ jutikliai padės sekti maršrutą, lengvai rasti kelią namo nepažįstamose vietovėse ir informuos apie staigius orų pokyčius.
 
HUAWEI Watch GT 2 Pro | BITĖ
HUAWEI Watch GT 2 Pro | BITĖ

Jauskitės gerai

Laikrodžiui rūpi gera jūsų savijauta – išmanūs „HUAWEI Watch GT 2 Pro“ jutikliai bei algoritmai taupiai naudos energijos resursus, tačiau visada įdėmiai stebės jūsų kūno signalus. Laikrodis kartu su „HUAWEI TruSleep 2.0“ atidžiai vertins jūsų miegą ir padės nustatyti 6 dažniausiai pasitaikančias problemas. O jei įtemptą dieną pakils jūsų streso lygis, laikrodis pasiūlys atlikti kvėpavimo pratimus ir atsikratyti nerimo. „HUAWEI TruSeen 4.0+“ technologija oulsuoja jūsų širdies ritmu ir praneša apie įtarimą keliančius pokyčius.
 

Nuveikite dar daugiau

Ne tik asmeninis treneris ir sveikatos priežiūros specialistas, bet ir išmanus asistentas. „HUAWEI Watch GT 2 Pro“ atmintyje tilps iki 500 dainų, o laikrodį be vargo galėsite susieti su „HUAWEI FreeBuds Pro“ ausinėmis. Jei telefono namie palikti nesinori, laikrodis padės jį valdyti: atsiliepkite į skambučius netraukdami išmaniojo iš kišenės, perkelkite nuotraukas į laikrodį vos prilietę jį prie telefono ir naudokite „HUAWEI Watch GT 2 Pro“ kaip nuotolinį fotoaparato mygtuką. Be to, laikrodžiui vienos baterijos įkrovos užtenka iki 2 savaičių veikimo, o spartaus belaidžio įkrovimo funkcija vos per 5 minutes akumuliatorių įkrauna 10 valandų naudojimo.
 
HUAWEI Watch GT 2 Pro | BITĖ

Bendra informacija

E-simNe
Matmenys46,7 mm x 46,7 mm x 11,4 mm
Svoris (g)52
Atsparumas vandeniui5 ATM atsparumas vandeniui

Ekranas

Ekrano tipasAMOLED
Ekrano įstrižainė (coliais)1,39
Ekrano raiška (pikseliais)454 x 454

Jutikliai ir funkcijos

JutikliaiAkselerometro jutiklis, Giroskopo jutiklis, Geomagnetinis jutiklis Optinis širdies ritmo jutiklis, Aplinkos šviesos jutiklis
JutikliaiOro slėgio jutiklis, Talpinis jutiklis

Ryšys ir duomenų perdavimas

Vietos nustatymasPalaikoma
Bluetooth5.1

Procesorius ir atmintis

ProcesoriusKirin A1 + STL4R9
Vidinė atmintis4 GB

Baterija

Įprastas naudojimosi laikas (valandomis)336 val. (14 dienų)
Gaukite pasiūlymą verslui
Mane domina: