• Greitas pristatymas Išsiuntimas tą pačią dieną
 • Gražinti lengva 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokėkite už pristatymą Nemokamas
  pristatymas
 • Nulis eurų pradinė įmoka Pradinė
  įmoka

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Huawei

Color Band A2 išmanioji apyrankė

Huawei Color Band A2 išmanioji apyrankė

Išsiuntimas tą pačią dieną
 • 1 img.
 • 2 img.
 • 3 img.
 • 4 img.
 • 5 img.
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Ši prekė yra išparduota. Patikrinkite prekės likutį mūsų salone. Tikrinti likutį salonuose

Huawei

Color Band A2 išmanioji apyrankė

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Huawei

Color Band A2 išmanioji apyrankė Black: Apžvalga

BITĖS Profo apžvalga

 • 0,96 colio jutiklinis OLED ekranas. Matykite daugiau informacijos vienu metu.
 • Nuolat seka širdies ritmą, įspėja, jei pulsas pernelyg dažnas.
 • Skaičiuoja per dieną nueitus žingsnius, atstumą bei sudegintas kalorijas.
 • Seka miego trukmę ir kokybę.
 • Sportuojant realiu laiku pateikia treniruotės rezultatus: galite stebėti pažangą ar koreguoti treniruotės eigą.
 • Išmanieji pranešimai. Informaciją apie gautus skambučius, žinutes bei el. laiškus matysite apyrankės ekrane.
 • Atspari vandeniui. Apyrankę galima segėti plaunant rankas ar prausiantis duše.
 • „Huawei Wear“ ir „Huawei Health“ programėlės: išnaudokite visas apyrankės galimybes.
 • Iki 9 dienų laikanti įkraunama baterija.
 
Patrauklus dizainas, pagrindinių fizinį aktyvumą sekančių ir išmaniųjų funkcijų rinkinys, draugiška kaina. Jei ieškote išvardytus kriterijus atitinkančios išmaniosios apyrankės, „Huawei Color Band A2“ – dėmesio vertas variantas.
 
Ši apyrankė Jums puikiai tiks, jei rūpinatės savo sveikata ir norite kasdien laikytis bent minimalių fizinio aktyvumo tikslų. Su išmaniąja apyranke „Huawei Color Band A2“ tai daryti labai paprasta, mat ji turi visas esmines aktyvumo rodiklius sekančias funkcijas: matuoja širdies ritmą, skaičiuoja žingsnius, nueitą ar nubėgtą atstumą, sudegintas kalorijas. Maža to, ši apyrankė, atsižvelgusi į Jūsų pulso dažnumą, įspės, jei jis pernelyg didelis, arba paragins pajudėti, jei ilgą laiką to nedarėte. Taigi, įsigiję išmaniąją apyrankę „Huawei Color Band A2“ turėsite ne šiaip aktyvumo rodiklius fiksuojantį įrenginį, bet tikrą išmanų patarėją. Rečiau iš kišenės ar rankinės teks traukti išmanųjį telefoną, mat informaciją apie gautus skambučius, žinutes ar elektroninius laiškus matysite apyrankės ekrane. Net atsiliepti į skambutį ir baigti pokalbį telefonu galima tiesiog palietus išmaniosios apyrankės „Huawei Color Band A2“ ekraną.
 
Didesniame ekrane – daugiau informacijos. Išmanioji apyrankė „Huawei Color Band A2“ pasižymi palyginti dideliu 0,96 colio OLED ekranu, kuris yra pakankamai erdvus, kad jame tilptų daugiau informacijos nei įprasta. Mažiau laiko sugaišite ieškodami įvairių duomenų. Pati apyrankė sveria tik 22 gramus ir puikiai priglunda –jausitės komfortiškai ją segėdami net ilgą laiką.
 
Neleis nei persistengti, nei tinginiauti. Išmanioji apyrankė „Huawei Color Band A2“ ne tik nuolat matuoja širdies ritmą, bet ir įspėja, jei šis tampa pernelyg dažnas ir kad vertėtų sumažinti tempą bei krūvį. Užsisėdėti šis įrenginys Jums taip pat neleis – laiku primins, jog metas atsistoti ir prasieiti.
 
Sportuokite efektyviai. Išmanioji apyrankė „Huawei Color Band A2“ realiu laiku pateikia fizinio aktyvumo duomenis treniruotės metu. Pagal juos reguliuodami sportinės veiklos intensyvumą, treniruositės efektyviau ir saugiau.
 
Nepraleiskite nieko svarbaus. Suskambus išmaniojo telefono skambučiui, nebūtina traukti jo iš rankinės ar kišenės. Į skambutį atsiliepsite bakstelėję išmaniosios apyrankės „Huawei Color Band A2“ ekraną. Jame matysite ne tik informaciją apie skambučius, bet ir pranešimus apie gautas trumpąsias žinutes bei el. laiškus. Apyrankė pagelbės ir tuo atveju, jei negalėsite rasti savo išmaniojo. Pasinaudokite specialia funkcija „Find my phone“ ir telefonas netrukus išduos savo buvimo vietą skambėdamas.
 
Atspari drėgmei. Šios išmaniosios apyrankės nebūtina nusiimti plaunant rankas ir net prausiantis duše. Įrenginiui suteiktas atsparumo aplinkos veiksniams sertifikatas IP67, tad vandens srovė jam nepakenks. O štai plaukioti ar nardyti segint apyrankę nerekomenduojama.
 
Išnaudokite visas galimybes. Į savo išmanųjį telefoną ar planšetę parsisiuntę programėles „Huawei Health“ bei „Huawei Wear“ išnaudosite visas išmaniosios apyrankės „Huawei Color Band A2“ galimybes bei privalumus. Galėsite peržiūrėti ir analizuoti išsamią veiklos statistiką, stebėti pažangą, dalintis pasiekimais su draugais, išsikelti naujus tikslus ar keisti apyrankės nustatymus.
 
Baterijos užteks 9 dienoms. Išmanioji apyrankė „Huawei Color Band A2“ pasižymi gan solidžia baterijos gyvavimo trukme. Visiškai įkrovus ji laiko net iki 9 dienų. Norėdami įkrauti bateriją, tiesiog priglauskite magnetinę įkrovimo plokštelę prie apyrankės ir po 1,5 valandos jis bus visiškai įkrauta.
 
* Išmanioji apyrankė „Huawei Color Band A2“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys. Norint išnaudoti visas jos galimybes, reikia išmaniojo įrenginio su „Android 4.4“, „iOS 8.0“ ar naujesne šių operacinių sistemų versija bei palaikančio belaidį ryšį „Bluetooth 4.2“.

Huawei

Color Band A2 išmanioji apyrankė Black: Parametrai

Bendra informacija

eSIMNe
Matmenys46.8 mm x 20.5 mm x 11.2 mm
Svoris (g)22 g
Apsauga nuo drėgmės ir dulkiųIP67 ( iki 1 m gylyje, iki 30 min.)

Ekranas

Ekrano tipasPMOLED
Ekrano įstrižainė (coliais)0.96

Ryšys ir duomenų perdavimas

BluetoothBT4.2

Baterija

Baterijos talpa (mAh)95
Įprastas naudojimosi laikas (valandomis)432

Huawei Color Band A2 išmanioji apyrankė Black: atsiliepimai