• Greitas pristatymas Išsiuntimas tą pačią dieną
  • Gražinti lengva 14 d. grąžinimo garantija
  • Nemokėkite už pristatymą Nemokamas
    pristatymas

Sennheiser CX True belaidės ausinės Black

Sennheiser CX True belaidės ausinės

Išsiuntimas tą pačią dieną
  • Sennheiser CX True belaidės ausinės Black 1 img.
1 / 2
Sennheiser

CX True belaidės ausinės

Black

PVM

Galimi mokėjimo būdai Pasirinkite jums tinkamiausią

Sennheiser

CX True belaidės ausinės Black: Apžvalga

BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
  • Pritaikomas valdymas;
  • Pasyvus triukšmo slopinimas;
  • Vienu įkrovimu groja iki 27h;
  • Veikia ir kaip laisvų rankų įranga. 
Nesvarbu, kur bebūtumėte, ir ką bedarytumėte, šios ausinės suteiks jums puikią galimybę mėgautis aukščiausios kokybės garsu. Garsai yra atkuriami itin tiksliai, taip pat laukia ir itin ryškūs bei sodrūs žemieji tonai. Triukšmo slopinimo funkcija – dar vienas veiksnys, kuris svarbus užtikrinant aukščiausią kokybę bei maloniausią vartotojo patirtį. Ausinės veikia net iki 27 valandų valandas, todėl muzika ar pokalbiais mėgausitės ypač ilgai. Taip pat turi ir dėklą, kuris puikiai pasitarnaus įvairių kelionių metu ar tuomet, jei ausinių nenaudosite ilgesnį laiką – dėklas puikiai apsaugos įrenginį nuo pažeidimų.
Sennheiser CX True | BITĖ


Integruotas mikrofonas

Džiugina tai, kad šios ausines jums dovanos ne tik itin malonią bei kokybišką muzikos klausymo, bet ir taip pat – bendravimo patirtį, kadangi jose yra integruotas mikrofonas. Taigi, tai reiškia, kad galėsite mėgautis ir pokalbiais, vos tik to panorėsite.
 


Slopinamas triukšmas

Ypač svarbų vaidmenį vaidina garso slopinimo funkcija – ji užtikrina, kad pašaliniai garsai nebus girdimi. Taigi, tai yra vienas iš veiksnių, padedančių kurti itin kokybišką muzikos klausymo bei bendravimo patirtį.
 
Sennheiser CX True | BITĖ
Sennheiser CX True | BITĖ


Kokybiška muzika visur ir visada

Atsižvelgiant į tai, kad šių ausinių svoris ir dydis yra ypač mažas, galite būti tikri – jos suteiks jums galimybę klausytis muzikos bet kur ir bet kada. Dėl nedidelio svorio ir dydžio, jas yra ne tik patogu naudoti, bet ir taip pat jos beveik nepastebimos. Na, ir, žinoma, galite būti tikri, kad joms visada ir visur užteks vietos – net pačioje mažiausioje rankinėje, kuprinėje ar kišenėje.
 


Privalumai

Šios ausinės yra puikus pasirinkimas visiems, kurie vertina minimalizmą – jos ypač lengvos ir beveik nepastebimos tad patogu klausytis muzikos visur ir visada. Dar daugiau, joms taip pat visada surasite vietos. Šios ausinės dovanos jums ne tik muzikos klausymo bet ir bendravimo džiaugsmą, kadangi turi integruotą mikrofoną, o garso slopinimo funkcija leidžia kurti ypač gerą vartotojo patirtį. Taip pat ausinės turi ir dėklą, kuris puikiai pasitarnaus, kai keliausite arba jeigu įrenginio nenaudosite ilgesnį laiką. Ausinių pagalvėlės yra pagamintos iš aukštos kokybės silikono, o tai reiškia, kad puikiai prisitaikys prie individualių ausies formų ir garantuos patogumą, sportuojant, bėgiojant ar užsiimant kita aktyvia veikla.
 
Sennheiser CX True | BITĖ

Sennheiser

CX True belaidės ausinės Black: Parametrai

Bendra informacija

Svoris (g)Ausinė: 6; Dėklas: 37
Ausinių tipasĮ ausį

Baterija

Įkrovimo laikas1,5 val.
Įprastas naudojimosi laikas (valandomis)Ausinės: 9; Dėklas: 27

Garsas

Jautrumas110 dB
Atkuriami dažniai5 Hz - 21 kHz
MikrofonasTaip
Triukšmo slopinimasTaip

Duomenų perdavimas

Bluetooth5.2

Sennheiser CX True belaidės ausinės Black: atsiliepimai