Meniu

Samsung Gear 360 erdvinį vaizdą fiksuojanti kamera

Samsung Gear 360 erdvinį vaizdą fiksuojanti kamera

 • Samsung Gear 360 erdvinį vaizdą fiksuojanti kamera
 • Samsung Gear 360 erdvinį vaizdą fiksuojanti kamera
1 / 2

Samsung Gear 360 erdvinį vaizdą fiksuojanti kamera

Įsigykite pigiau

Įsigykite šią „Samsung“ kamerą pigiau. Nuolaidos taikomos salone ir internetu.

Erdvinį vaizdą fiksuojanti kamera „Samsung Gear 360“. Užsisakykite iki 15 val. internetu ir pristatysime kitą darbo dieną. Pristatymas į namus - nemokamas.

PVM

 • Mokant iš karto

  65,29 €

  123,14 €

Laikmenos mokestis (vienkartinis) - 0,00 €

 

BITĖS Profo apžvalga

 • Leidžia įrašyti vaizdą 360 laipsnių amplitude.
 • Leidžia įamžinti itin didelės raiškos (25,9 Mpix) 360 laipsnių nuotraukas.
 • Itin kompaktiška.
 • Atspari vandeniui ir dulkėms.
 • Paprasta prijungti prie telefono naudojant belaidį ryšį.
 
Samsung Gear 360 erdvinį vaizdą fiksuojanti kamera | BITĖ
Virtuali realybė – neabejotina medijų ateitis, o virtualios realybės įrenginiai pamažu tampa kasdienybės dalimi. Daugėja ne tik įrenginių, skirtų virtualaus turinio peržiūrai (pavyzdžiui, „Samsung Gear VR“), bet ir tokių, kurie leidžia tokį turinį kurti patiems. „Samsung Gear 360“ yra nedidelė kamera, gebanti fiksuoti vaizdus 360 laipsnių kampu ir jos kaina kur kas mažesnė nei panašių konkurenčių.

Ši pažangi kamera yra itin kompaktiška, ji tilps netgi į mažą kuprinę ar krepšį. Žinoma, „ Samsung Gear 360“ galima nešiotis ir tiesiog rankoje. Kamera turi integruotą specialų stovą, kuris leidžia kamerą tiek stabiliai pastatyti ant kieto paviršiaus, tiek patogiai laikyti rankoje.
 
Tai įrenginys, su kuriuo galėsite filmuoti įspūdingus ir net ekstremalius 360 laipsnių vaizdo įrašus, įamžinti smagius vakarėlius ar kitas Jums ypatingas progas. Ir visas svarbiausias akimirkas galėsite draugams ir bičiuliams parodyti 360 laipsnių kampu! Norite pasidaryti grupinę asmenukę, bet žmonių labai daug? Turint „Samsung Gear 360“ asmenukėje tilps ir visa giminė – šis įrenginys geba fiksuoti įspūdingas 25,9 Mpix raiškos nuotraukas!
 
Samsung Gear 360 erdvinį vaizdą fiksuojanti kamera | BITĖ
Fiksuokite unikalius vaizdo įrašus. Su „Samsung Gear 360“ filmuosite įspūdingos kokybės 360 laipsnių vaizdo įrašus, kuriuos vėliau galėsite peržiūrėti savo telefone arba naudodami virtualios realybės akinius. Tokie vaizdo įrašai leidžia užfiksuoti žymiai daugiau, negu daryti įprastomis kameromis, be to, jie daug labiau įtraukia žiūrovus.
 
Darykite šeimynines asmenukes arba tiesiog įspūdingas nuotraukas. Panoraminės nuotraukos ir paprastos asmenukės? Sena ir nebemadinga! Fiksuokite smagiausias ir šilčiausias gyvenimo akimirkas iš visų pusių ir nudžiuginkite savus įspūdingomis asmenukėmis su „Samsung Gear 360“.
 
Neškitės kartu visur ir visada. Kompaktiškas „Samsung Gear 360“ dizainas leidžia šį įrenginį pasiimti absoliučiai bet kur – į vakarėlį, automobilį, svečius ar kitur. Kitos 360 laipsnių kameros dažnai yra gremėzdiškos, bet „Samsung“ pasirūpino, kad šis įrenginys būtų itin kompaktiškas.
 
Leiskitės kartu į ekstremalius nuotykius. Su „Samsung Gear 360“ galėsite slidinėti ar važinėti dviračiu, nes ši kamera turi IP53 sertifikatą, o tai reiškia, kad ji yra atspari lietui, sniegui bei dulkėms. Pasidalinkite su draugais tuo, ką patiriate leisdamiesi nuo viršūnės ar skrosdami bangas.
 
Itin paprasta naudoti. „Samsung Gear 360“ galės naudotis netgi Jūsų vaikai ar tėvai – ją prijungti itin paprasta, o pradėti filmavimą galima vos paspaudus vieną mygtuką.
 
Prekės kodas: SM-C200NZWASEB
 
*„Samsung Gear 360“ gali būti savarankiškai veikiantis įrenginys, bet norint pilnai juo naudotis, būtina turėti vieną iš šių telefonų: „Samsung Galaxy S6“, „Galaxy S6 edge“, „Galaxy S6 edge+“, „Galaxy Note 5“, „Galaxy S7“, „Galaxy S7 edge“ ar naujesnius „S“ arba „Note“ serijos išmaniuosius.