Meniu

Samsung Gear 360 (2017) erdvinį vaizdą fiksuojanti kamera

Samsung Gear 360 (2017) erdvinį vaizdą fiksuojanti kamera

1 / 2

Samsung Gear 360 (2017) erdvinį vaizdą fiksuojanti kamera

„Samsung Gear 360 (2017)“ erdvinį vaizdą fiksuojanti kamera. Užsisakę prekes internetu iki 15 val. pristatysime kitą darbo dieną. Pristatymas Lietuvoje - nemokamas.

PVM

 • Mokant iš karto

  123,14 €

 
 • Lengva, ergonomiška ir patogi naudotis.
 • Filmuoja ir fotografuoja ypač aukšta 4K („Ultra HD“) raiška.
 • Dvi 8,4 Mpix kameros, fiksuoja erdvinį (360 laipsnių) vaizdą.
 • Galimybė perduoti vaizdą realiu laiku – tiesiogiai transliuokite tai, ką filmuojate.
 • Speciali programėlė įrašams ir nuotraukoms redaguoti – savo įspūdžius perteikite originaliai ir šmaikščiai.
 • Iki 130 min. laikanti baterija.
 • Galima saugoti įrašus MikroSD atminties kortelėje (iki 256 GB).
 • Palaiko Wi-Fi ir „Bluetooth“ ryšį.
 
Samsung Gear 360 (2017) erdvinį vaizdą fiksuojanti kamera | BITĖ
Mėgstate filmuoti jus supantį pasaulį ir nekantraujate pasidalinti savo įspūdžiais su kitais? Tuomet erdvinį vaizdą fiksuojanti kamera „Samsung Gear 360 (2017)“ sukurta kaip tik Jums. Ši kamera turi viską, ko reikia įspūdingiems vaizdams nufilmuoti: dvi 8,4 Mpix kameras, fiksuojančias erdvinį vaizdą, filmuoja 4K raiška 24 kadrų per sekundę greičiu. Filmuojamą vaizdą per išmanųjį telefoną ar kompiuterį galėsite transliuoti tiesiai į socialinius tinklus arba pasitelkę programėlės „Gear 360“ galimybes užfiksuotą medžiagą nesunkiai paversite unikaliu filmuku.
 
Technologijoms žengiant į priekį ir įrenginiams tampant vis labiau susietiems tarpusavyje, galimybė filmuoti erdvinį vaizdą tampa vis aktualesnė. Tik įsivaizduokite, kadrus iš egzotiškos kelionės, filmuotus erdvinį vaizdą fiksuojančia kamera „Samsung Gear 360 (2017)“, galėsite peržiūrėti ar parodyti draugams per virtualios realybės akinius. Juk persikelti į kitą šalį, kad ir virtualiai, yra daug įspūdingiau nei žiūrėti įprastai nufilmuotą medžiagą. Nes Jūsų įspūdžiai ir prisiminimai verti geriausios kokybės!
 
Viskas Jūsų patogumui. Ko gero, vienas blogiausių dalykų, galinčių nutikti filmuojant – kamerą laikančios rankos nuovargis. Kad Jūsų ranka kuo ilgiau nepavargtų ir kamerą laikytumėte ypač patogiai ir stabiliai, erdvinį vaizdą fiksuojanti kamera „Samsung Gear 360 (2017)“ sveria tik 130 g ir turi ergonomišką rankeną. Beje, pastaroji prireikus gali tapti kameros stovu – tiesiog pastatykite kamerą ant lygaus paviršiaus ir filmuokite nevargindami rankų.
 
Mėgaukitės erdviniu vaizdu ir 4K kokybe. Jei tik nesame profesionalūs operatoriai ar fotografai, dažnai nusiviliame, kad nuotraukos ar įrašai neperteikia tikrojo grožio. Filmuodami erdvinį vaizdą fiksuojančia kamera „Samsung Gear 360 (2017)“ šią problemą galite pamiršti. Dvi 8,4 Mpix kameros, esančios abiejose įrenginio pusėse, vaizdą filmuoja 360 laipsnių kampu ir ypač aukšta 4K raiška. Taigi itin tikroviški ir ryškūs įrašai – garantuoti.
 
Transliuokite tiesiogiai. Jūsų mažylis žengia pirmuosius žingsnius? Šėlstate mėgstamiausios roko grupės koncerte? O gal iš dangaus pabiro pirmosios snaigės? Gyvenimas kupinas akimirkų, kuriomis norime tuoj pat pasidalinti su savo artimais žmonėmis. Su erdvinį vaizdą fiksuojančia kamera „Samsung Gear 360 (2017)“ įspūdingiausius įvykius galėsite transliuoti tiesiogiai. Sujunkite savo kamerą su išmaniuoju telefonu ar planšete, pasirinkite platformą transliacijai ir... artimieji džiaugiasi drauge su Jumis.
 
Žvelkite kūrybiškai. Naudodamiesi specialiai erdvinį vaizdą fiksuojančiai kamerai „Samsung Gear 360 (2017)“ skirta programėle „Samsung Gear 360“ kiekvieną vaizdo įrašą ar nuotrauką paversite šedevru. Montuokite, redaguokite, pridėkite užrašų ir efektų – suteikite turiniui dar daugiau spalvų ir individualumo. O gal norite į viską pažvelgti kitu kampu? Išbandykite vieną iš 5 režimų, kurie ištempia, dvejina ar suteikia kitokią neįprastą formą įamžintam vaizdui.
 
Filmuokite ilgiau ir daugiau. Visiškai įkrovę erdvinį vaizdą fiksuojančią kamerą „Samsung Gear 360 (2017)“ ir filmuodami 2560 x 1280 skiriamąja geba 30 kadrų per sekundę dažniu be pertraukos filmuosite iki 130 minučių. Prireikus nufilmuotą medžiagą (iki 256 GB) galite išsaugoti ir MikroSD kortelėje, įdėję ją į pačią kamerą.
 
* Erdvinį vaizdą fiksuojanti kamera „Samsung Gear 360 (2017)“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys. Kamera veikia su šių modelių telefonais: „Samsung“ („Galaxy Note8“, „Galaxy S8“, S8+, S7, „S7 edge“, „Note5“, „S6 edge+“, S6, „S6 edge“, A5 (2017), A7 (2017) bei „iPhone“ ( 8, 8 Plus, 7, 7 Plus, 6S, 6S Plus, SE).