Meniu

Nokia Steel HR (40mm) išmanusis laikrodis

Nokia Steel HR (40mm) išmanusis laikrodis

 • Nokia Steel HR (40mm) išmanusis laikrodis
 • Nokia Steel HR (40mm) išmanusis laikrodis
1 / 2

Nokia Steel HR (40mm) išmanusis laikrodis

Visas prekes įsigytas internetu iki 15 val. pristatome per 1 - 2 darbo dienas. Pristatymas visoje Lietuvoje - nemokamas.

SpalvaBlack

PVM

 • Mokant iš karto

  123,14 €

  180,99 €

Laikmenos mokestis (vienkartinis) - 0,00 €

BITĖS Profo apžvalga

 • Klasikinis, elegantiškas dizainas.
 • Nuolat matuoja širdies ritmą, seka miego kokybę.
 • Seka fizinį aktyvumą: skaičiuoja per dieną nueitus žingsnius, atstumą, sudegintas kalorijas.
 • Automatiškai atpažįsta ėjimą, bėgimą, plaukimą ir dar daugiau nei 10 fizinių veiklų.
 • Iki 25 dienų laikanti įkraunama baterija.
 • Atsparus vandeniui iki 50 m gylio. Segint laikrodį galima plaukioti, fiksuojami plaukimo rezultatai.
 • Pranešimai apie gautas žinutes, el. laiškus, skambučius ir kalendoriaus įvykius matomi laikrodžio ciferblate esančiame ekranėlyje – nepraleiskite nieko svarbaus.
 • Duomenys sinchronizuojami su „Nokia Health Mate“ programėle. Čia matysite išsamias ataskaitas apie savo fizinį aktyvumą, širdies ritmą, miego kokybę ir kt.
Išmanusis laikrodis „Nokia Steel HR“ apjungia klasikinį dizainą ir pagrindines išmaniųjų aktyvumo laikrodžių funkcijas bei galimybes. Apie tai, jog šis stilingas ir elegantiškas laikrodis nėra vien tik laiką rodantis prietaisas, išduoda nedidelis apvalus skaitmeninis ekranėlis ciferblato viršuje. Jame, spustelėję laikrodžio šone esantį mygtuką, pakaitomis matysite informaciją apie širdies ritmą, nueitus žingsnius, atstumą, sudegintas kalorijas, gautus pranešimus ir baterijos įkrovimo lygį. Išmanusis laikrodis „Nokia Steel HR“ pasižymi tiksliai matuojamu širdies ritmu, tad visada žinosite, ar sportuojate tinkamu intensyvumu. O į savo išmanųjį įrenginį parsisiuntę programėlę „Nokia Health Mate“ galėsite peržvelgti išsamias širdies ritmo bei kitų laikrodžio fiksuojamų aktyvumo rodiklių ataskaitas
 
Jau įpratote, kad daugumą savo išmaniųjų įrenginių turite įkrauti kone kasdien? Išmanusis laikrodis „Nokia Steel HR“ bus maloni išimtis. Net iki 25 dienų laikanti baterija – dar vienas šio prietaiso privalumas. Kaip ir atsparumas vandeniui: segėdami šį laikrodį galite ne tik maudytis duše, bet ir plaukioti baseine. Ieškote klasikinės išvaizdos laikrodžio, tinkančio ir prie kostiumo, ir prie laisvalaikio aprangos? Nelaikote savęs prisiekusiu sportininku, tačiau rūpinatės sveikata ir gyvenate aktyviai? Norite žinoti, kaip Jums sekasi? Jei į šiuos klausimus atsakėte teigiamai, išmanusis laikrodis „Nokia Steel HR“ galėtų būti Jūsų pasirinkimas. Jums tikrai patiks šis stiliaus ir išmanumo derinys.
  
Atpažins, ką sportuojate. Išmanusis laikrodis „Nokia Steel HR“ automatiškai atpažins ne tik pagrindines sportines veiklas – ėjimą, bėgimą bei plaukimą, bet ir daugiau nei 10 kitų fizinio aktyvumo rūšių. Tad nesvarbu, žaisite stalo tenisą, tinklinį ar šoksite, Jums nereikės ieškoti reikalingų nustatymų – laikrodis pats atpažins fizinę veiklą ir užfiksuos rezultatus.
 
Žinokite, kaip dirba Jūsų širdis. Širdies ritmas yra vienas svarbiausių rodiklių, nusakančių bendrą sveikatos ir fizinio pasirengimo būklę. Išmaniajame laikrodyje „Nokia Steel HR“ esantis optinis jutiklis tiksliai matuos Jūsų širdies ritmą visą parą. Atsižvelgdami į širdies ritmo dažnumą, galėsite reguliuoti treniruotės intensyvumą, taigi – sportuosite efektyviai. Išmanusis laikrodis „Nokia Steel HR“ širdies ritmo duomenis naudoja ir kitiems rodikliams, pavyzdžiui, miego kokybei, nustatyti.
 
Į vandenį – su laikrodžiu. Papuolėte po lietumi ar plaunant indus ant laikrodžio užtiško vandens? Nebijokite, Jam tikrai nieko nenutiks. Išmanusis laikrodis „Nokia Steel HR“ parengtas daug rimtesniems iššūkiams. Jo atsparumas vandeniui yra iki 50 m, todėl laikrodį galite segėti ir maudydamiesi duše, ir plaukiodami baseine. Maža to, bus fiksuojami ir Jūsų plaukimo rezultatai, kuriuos vėliau galėsite peržiūrėti „Nokia Health Mate“ programėlėje.
 
Išsamūs duomenys ir valdymas – programėlėje. Naudodamiesi nemokama programėle „Nokia Health Mate“ išnaudosite visas išmaniojo laikrodžio „Nokia Steel HR“ galimybes. Užfiksuotus duomenis laikrodis automatiškai sinchronizuoja su programėle, todėl čia bet kada peržiūrėsite išsamias ilgesnio laikotarpio fizinio aktyvumo, miego kokybės ar širdies ritmo ataskaitas. Taip pat programėlėje nustatysite savo fizinio aktyvumo dienos tikslus, žadintuvo laiką.
 
Iki 25 dienų laikanti baterija. Visiškai įkrovę bateriją ir įrenginiu naudodamiesi įprastu režimu, apie išmaniojo laikrodžio „Nokia Steel HR“ įkrovimą galėsite pamiršti net 25 dienoms. O laikrodžiu naudodamiesi taupiuoju režimu – kai vien tik rodomas laikas ir sekamas fizinis aktyvumas – baterijos veikimą pratęsite dar maždaug 20-čia dienų. Laikrodį greitai ir patogiai įkrausite jį tiesiog padėję ant magnetinio dėklo-įkroviklio.
 
Žinokite telefono pranešimus. Susieję išmanųjį laikrodį „Nokia Steel HR“ su savo telefonu, laikrodžio skaitmeniniame ekranėlyje galėsite peržiūrėsi pranešimus apie gautus el. laiškus, skambučius ar žinutes.
 
* Išmanusis laikrodis „Nokia Steel HR“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys. Norint išnaudoti visas jo galimybes būtina turėti išmanųjį įrenginį, veikiantį su „Android 5.0“, „iOS 8“ ar naujesne šių operacinių sistemų versija, bei palaikantį „Bluetooth“ ryšį.
 

Bendra informacija

E-simNe