• Greitas pristatymas Išsiuntimas tą pačią dieną
 • Gražinti lengva 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokėkite už pristatymą Nemokamas
  pristatymas

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

MONSTER

Clarity 8.0 ANC belaidės ausinės

MONSTER Clarity 8.0 ANC belaidės ausinės

Išsiuntimas tą pačią dieną
 • 1 img.
 • 2 img.
 • 3 img.
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Ši prekė yra išparduota. Patikrinkite prekės likutį mūsų salone. Tikrinti likutį salonuose

MONSTER

Clarity 8.0 ANC belaidės ausinės

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

MONSTER

Clarity 8.0 ANC belaidės ausinės: Apžvalga

BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • Integruotas mikrofonas;
 • Aktyvus triukšmo slopinimas;
 • „Pure Monster Sound“ technologija;
 • Groja iki 30h vienu įkrovimu. 
Jei ieškote išskirtinio dizaino ausinių, kurios leistų ne tik išsiskirti iš daugelio kitų, bet ir taip pat puikiai papildytų bet kokį jūsų įvaizdį, tokiu atveju šios ausinės tikrai pateisins šiuos jūsų lūkesčius. Na, ir, žinoma, taip pat yra ir labai daug kitų priežasčių, dėl kurių turėtumėte rinktis šias ausines.
MONSTER Clarity 8.0 ANC | BITĖ


Maksimaliam patogumui užtikrinti

Už stilingai atrodantį gaminį,geriau gali būti tik stilingas ir patogus naudoti gaminys. Būtent tokios ir yra šios ausinės – jos puikiai prisitaiko prie žmogaus ausies formų. Taigi, jomis naudojantis bus ypač patogu šokti, sportuoti ar bėgioti. Tačiau ir tai – dar ne viskas: apatinė ausinių dalis yra prailginta, todėl yra ypač patogu jas įsidėti ar išsiimti. Na, ir, žinoma, negalima pamiršti, kad kuriant šias ausines, buvo įdiegta itin moderni „Pure Monster Sound“ technologija, dėl kurios garsai yra atkuriami itin aiškiai bei kokybiškai. Taigi, galite būti tikri, kad muzikos ar pokalbių šou klausysitės nei kiek nekenkdami savo klausai.
 


Integruotas mikrofonas

Integruotas aukštos kokybės mikrofonas suteikia puikią galimybę bendrauti su jums brangiais žmonėmis, kada tik to prireikia.
 
MONSTER Clarity 8.0 ANC | BITĖ
MONSTER Clarity 8.0 ANC | BITĖ


Triukšmo slopinimo technologija

Galite būti tikri, kad jūsų bendravimas bus itin kokybiškas ir pavyks išvengti pašalinių trukdžių, kadangi į šias ausines taip pat yra įdiegta triukšmo slopinimo funkcija.
 


Privalumai

Išskirtinė šių ausinių išvaizda, galimybė kokybiškai klausytis muzikos ar bendrauti su sau brangiais žmonėmis, tikrai nėra vienintelės priežastys, kodėl šias ausines turėtumėte įsigyti. Įsigijus šias ausines, tikrai neteks galvoti, kaip jas apsaugoti nuo galimų pažeidimų kelionių metu ar tuo atveju, jei planuojate ausinių nenaudoti ilgesnį laiką – kartu su jomis, gausite ir stilingą dėklą todėl bus paprasta jas apsaugoti nuo neigiamų poveikį galinčių padaryti veiksnių. Tačiau ir tai – dar ne viskas: šios ausinės yra idealus pasirinkimas ir tuo atveju, jei norite tokio įrenginio, kurio nereikėtų krauti kasdien: ausinės veikia net 50 valandų, o tai reiškia net daugiau nei 2 paras nepertraukiamo naudojimo. Tad mėgaukitės muzika, pokalbių šou ar bendravimu, nesvarbu, kur būtumėte ir nesvarbu, ką veiktumėte – leistumėte laiką namuose, sodyboje, gamtoje ar sportuotumėte. Pagamintos iš kruopščiai atrinktų žaliavų, todėl tarnaus ilgai bei patikimai. Be to, draugiškos odai, todėl idealiai tinka net ir pačios jautriausios odos savininkams.
 
MONSTER Clarity 8.0 ANC | BITĖ

MONSTER

Clarity 8.0 ANC belaidės ausinės: Parametrai

Bendra informacija

Ausinių tipasĮ ausį

Baterija

Aktyvus veikimas, iki50 val.

Garsas

MikrofonasTaip
Triukšmo slopinimasTaip

Duomenų perdavimas

Bluetooth5.2

Kita

Kita„Pure Monster Sound“ technologija, unikali triukšmo mažinimo technologija

MONSTER Clarity 8.0 ANC belaidės ausinės: atsiliepimai