Meniu

JBL Flip 4 belaidė garso kolonėlė

JBL Flip 4 belaidė garso kolonėlė

1 / 2

JBL Flip 4 belaidė garso kolonėlė

Įsigykite pigiau

Įsigykite šią „JBL“ garso kolonėlę pigiau. Nuolaidos taikomos salone ir internetu.

Užsakymus pateiktus iki 15 val. pristatysime per 1 - 2 darbo dienas. Užsisakykite „JBL Flip 4“ belaidę garso kolonėlę internetu ir pristatysime nemokamai.

SpalvaGreen

PVM

 • Mokant iš karto

  79,00 €

  99,00 €

Laikmenos mokestis (vienkartinis) - 0,00 €

 

BITĖS Profo apžvalga

 • Sodrus, kokybiškas garsas.
 • Galimybė per „Bluetooth“ ryšį sujungti iškart su 2 išmaniaisiais įrenginiais ir iš jų pakaitomis leisti muziką.
 • Atspari vandeniui, korpusas pagamintas iš patvarių medžiagų.
 • Palaiko JBL Connect+“: junkite kelias garso kolonėles į vieną sistemą ir išgaukite dar įspūdingesnį erdvinį garsą.
 • Integruotas virtualaus asistento „Sirri“ ir „Google Now“ funkcionalumas.
 • Talpi 3000 mAh įkraunama baterija: muzikos klausysitės iki 12 valandų.
 
 JBL Flip 4 belaidė garso kolonėlė | BITĖ
Mėgstate laisvalaikį leisti aktyviai ir neįsivaizduojate jo be muzikos? Tuomet belaidė garso kolonėlė „JBL Flip 4“ – kaip tik Jums. Jos skleidžiami sodrūs, bosų kupini garsai džiugins kad ir kur būtumėte. Nesvarbu, ar išsiruošėte į žygį kalnų takais, ar sraunioje upėje laviruojate baidare, „JBL Flip 4“ pasirengusi leistis į nuotykius drauge su Jumis. Ši belaidė garso kolonėlė pasižymi tvirtu korpusu ir yra atspari vandeniui. Ne be reikalo ši garso kolonėlė pavadinta „Flip“ (liet. apversti): ji veikia vienodai gerai padėta tiek horizontaliai, tiek vertikaliai.

Kaip ir pridera JBL gaminiui, belaidė garso kolonėlė „JBL Flip 4“ turi pažangių išmaniųjų funkcijų. Spustelėkite mygtuką ir ji veiks kaip laisvųjų rankų įranga, spustelėkite kitą – ir klauskite virtualaus asistento, kokie orai prognozuojami rytojui. Na, o jei vis dėlto pritrūko garso, sujunkite kelias „JBL Connect+“ palaikančias JBL garso kolonėles į vieną sistemą ir mėgaukitės dar įspūdingesniu garso efektu.
 
Kad ir kur būtumėte, belaidę garso kolonėlę „JBL Flip 4“ patogiai įkurdinsite ant bet kurio paviršiaus. Ją galima statyti ir vertikaliai, ir horizontaliai. O jei nerasite tinkamos plokštumos, panaudokite specialų prie įrenginio tvirtinamą dirželį ir pakabinkite garso kolonėlę kad ir... ant šakos.
 
12 valandų laikanti baterija. Visiškai įkrovus bateriją belaidė garso kolonėlė „JBL Flip 4“ be pauzės gali veikti iki 12 valandų. Mėgaukitės muzikos garsais visą dieną!
 
Tvirta ir atspari vandeniui. Belaidės garso kolonėlės „JBL Flip 4“ korpusas pagamintas iš patvarių medžiagų ir yra itin tvirtas. Įrenginiui suteiktas IPX7 atsparumo aplinkos veiksniams sertifikatas. Tai reiškia, kad šiai garso kolonėlei nebaisus nei drėgnas oras, nei liūtis. Gamintojo teigimu, jai nieko neatsitiktų net trumpam įkritus į vandenį.
 
Atsiliepkite į skambučius. Belaidė garso kolonėlė „JBL Flip 4“ turi integruotą mikrofoną, tad į skambučius galėsite atsiliepti tiesiog paspaudę tam skirtą mygtuką. Speciali triukšmą ir aidą slopinanti technologija užtikrins, kad pašnekovas Jus puikiai girdės.
 
Klauskite virtualaus asistento. Jei savo išmaniajame telefone naudojatės virtualaus asistento „Sirri“ ar „Google Now“ funkcionalumu, lygiai taip pat juo galite naudotis ir per belaidę garso kolonėlę „JBL Flip 4“. Reikia tik spustelėti tam skirtą įrenginio mygtuką.
 
Daugiau įrenginių – daugiau garso. Belaidė garso kolonėlė „JBL Flip 4“ palaiko „JBL Connect+“ funkcionalumą, leidžiantį per „Bluetooth“ ryšį sujungti kelias „JBL“ garso kolonėles į vieną sistemą. Išbandykite ir pajuskite tikrąją garso galią.
 
* Belaidė garso kolonėlė „JBL Flip 4“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys. Norint išnaudoti visas jos galimybes, būtina turėti išmanųjį įrenginį, veikiantį su „Android 5.0“, „iOS 9.0“ ar naujesnėmis šių operacinių sistemų versijomis, bei palaikantį belaidį „Bluetooth“ ryšį.

Bendra informacija

Matmenys68 mm x 175 mm x 70 mm
Svoris (g)510
Atsparumas vandeniuiIPX7 Waterproof

Baterija

Integruota baterijaTaip
Baterijos talpa (mAh)3000
Įprastas naudojimosi laikas (valandomis)12

Garsas

Garsiakalbių galingumas2 x 8W
Garsiakbių skaičius2

Duomenų perdavimas

3,5 mm audio jungtisTaip
Bluetooth4.2
USB jungtismicroUSB

Kita

Pakuotės turinysKolonėlė, Micro USB krovimo kabelis, paleidimo instrukcija, saugumo instrukcija, garantinis talonas
KitaAutomatinis išjungimas, JBL Connect+, valdymas balsu