Meniu

Fitbit Versa 2

Fitbit Versa 2

 • Fitbit Versa 2
 • Fitbit Versa 2
1 / 2

Fitbit Versa 2

Perkant išmanųjį laikrodį „FitBit Versa 2“ internetu pristatymas - nemokamas. Užsisakykite iki 15val. ir džiaukitės nauja preke per 1 - 2 darbo dienas.

SpalvaDeep Green

PVM

 • Mokant iš karto

  149,00 €

  199,00 €

Laikmenos mokestis (vienkartinis) - 0,00 €

BITĖS Profo apžvalga

 • Seka fizinį aktyvumą: skaičiuoja per dieną nueitus žingsnius, atstumą, įveiktus aukštus, sudegintas kalorijas ir aktyviai praleistą laiką.
 • Nuolat matuoja širdies ritmą. Pagal šį rodiklį nustato miego kokybę, streso lygį, fizinio pasirengimo lygį.
 • Automatiškai atpažįsta įvairias sporto veiklas.
 • Daugiau nei 15 iš anksto parengtų treniruočių ir interaktyvaus trenerio patarimai - sportuokite efektyviau.
 • Išmanūs priminimai. Laikrodis primins, kad laikas pajudėti, o padažnėjus pulsui pasiūlys atlikti kvėpavimo pratimus.
 • Integruotas virtualaus asistento „Amazon Alexa“ funkcionalumas (Lietuvoje nepalaikomas).
 • „Fitbit Pay“ – parduotuvėje atsiskaitykite naudodami išmanųjį laikrodį.
 • Atsparus vandeniui iki 50 m gylio. Segint laikrodį galima plaukioti, fiksuojami plaukimo rezultatai.
 • 1,4 colių ryškus, spalvotas jutiklinis „AMOLED“ ekranas. Vaizdą aiškiai matysite ir šviečiant saulei, ir vandenyje.
 • Įdiegta „Spotify“ programėlė – klausykitės savo mėgstamos muzikos tiesiai iš laikrodžio per belaides ausines.
 • Pranešimus apie gautas žinutes, el. laiškus, skambučius ir kalendoriaus įvykius matysite laikrodžio ekrane ir nepraleisite nieko svarbaus.
 • Speciali „Fitbit“ programėlė – išsami aktyvumo statistika vienoje vietoje.
 • Galima keisti ciferblato išvaizdą ir laikrodžio dirželius - pritaikykite laikrodį pagal savo stilių ir poreikius.
 • 6 ir daugiau dienų laikanti baterija.
FitBit versa 2 | BITĖ


Ypač lengvas ir patogus

Išmaniojo laikrodžio „Fitbit Versa 2“ korpusas pagamintas iš itin lengvo aliuminio, o dizainas – ne tik stilingas, bet ir ergonomiškas. Tai užtikrina, kad dėvėdami šį laikrodį net ir ištisą parą, jausitės patogiai. O mėgindami įžvelgti informaciją laikrodžio ekrane, tikrai nevarginsite akių. 1,4 colių spalvotame AMOLED ekrane – vaizdas visuomet ryškus.
 

Itin tikslus širdies ritmo matuoklis

Išmaniajame laikrodyje „Fitbit Versa 2“ įdiegta „PurePulse“ technologija pasižymi itin tiksliu širdies ritmo matavimu. Šis rodiklis yra vienas svarbiausių – pagal jį sprendžiama ne tik apie žmogaus fizinį parengtumą, bet ir apie bendrą sveikatos būklę. Širdies pulso dažnumas ypač svarbus treniruočių metu. Stebėkite, kokioje zonoje – riebalų deginimo, kardio ar piko – yra Jūsų širdies ritmas, kad palaikytumėte tinkamą treniruotės intensyvumą. Širdies ritmo duomenys naudojami ir miego kokybei, streso lygiui bei individualiam fizinio parengtumo lygiui nustatyti.
 
FitBit versa 2 | BITĖ
FitBit versa 2 | BITĖ

Sportuokite efektyviau

Nusibodo tiesiog bėgioti įprasta trasa? Norite paįvairinti jėgos treniruotes? Išbandykite daugiau nei 15 išmaniajame laikrodyje „Fitbit Versa 2“ įdiegtų treniruočių programų – nuo bėgimo ar ėjimo iki dviračių ar jogos. Maža to, interaktyvus treneris padės Jums sportuoti dar efektyviau. Pasirinkite pageidaujamą treniruotę ir sportuokite sekdami vaizdo instrukcijas tiesiog laikrodžio ekrane. Tinkamai atlikdami kiekvieną judesį greičiau pasieksite pažangą ir išvengsite traumų.
 

Suvaldykite stresą

Padažnėjęs širdies pulsas signalizuoja apie išaugusį streso lygį. Užfiksavęs netikėtai padažnėjusį širdies ritmą, išmanusis laikrodis „Fitbit Versa 2“ tuoj pat pasiūlys jums nusiraminti, atliekant kelis nesudėtingus kvėpavimo pratimus.
 
FitBit versa 2 | BITĖ
FitBit versa 2 | BITĖ

Atsiskaitykite be piniginės

Išmanųjį laikrodį „Fitbit Versa 2“ naudokite atsiskaitydami parduotuvėje. Tik pasitikrinkite, ar Jūsų bankas palaiko šį funkcionalumą.
 

Padeda siekti asmeninių dienos tikslų

Išmanusis laikrodis „Fitbit Versa 2“ ne tik nuolat seka ir fiksuoja nueitus žingsnius, įveiktą atstumą ar aukštus. Atsižvelgdamas į jūsų nustatytus fizinio aktyvumo dienos tikslus, įrenginys praneš, kaip jums sekasi juos įgyvendinti. O jei pernelyg ilgai užsisėdėsite, primins, jog metas pajudėti arba išgerti vandens.
 
FitBit versa 2 | BITĖ
FitBit versa 2 | BITĖ

Atpažįsta veiklas

Dėka „SmartTrack“ technologijos išmanusis laikrodis „Fitbit Versa 2“ automatiškai atpažįsta daugelį sportinių veiklų. Nesvarbu, žaidžiate tenisą ar lakstote krepšinio aikštelėje, pasirinkote elipsinį treniruoklį ar jogą – tiesiog sutelkite visą dėmesį į treniruotę, o laikrodis tiksliai fiksuos reikiamus rezultatus.
 

Tinka plaukikams

Į ežerą ar baseiną galite šokti nesibaimindami sugadinti savo išmanųjį laikrodį. „Fitbit Versa 2“ atsparus vandeniui iki 50 m gylio. Be to, jums pradėjus plaukti laikrodis automatiškai atpažins plaukimą ir fiksuos nuplauktą atstumą, sudegintas kalorijas ir kitus rodiklius, kuriuos vėliau galėsite peržiūrėti „Fitbit“ programėlėje.
 
FitBit versa 2 | BITĖ
FitBit versa 2 | BITĖ

Baterijos užteks 6 dienoms

Išmaniojo laikrodžio „Fitbit Versa 2“ baterijos kasdien įkrauti tikrai nereikės. Įrenginį naudodami vidutinišku intensyvumu, jį įkrauti turėsite tik kas 6 dienas ar dar rečiau.
 

Suteikite individualumo

Išmaniojo laikrodžio „Fitbit Versa 2“ išvaizdą nesunkiai pritaikysite pagal savo stilių ar nuotaiką. Specialiai „Fitbit“ įrenginiams pritaikytų programėlių galerijoje „Fitbit App Gallery“ išsirinkite Jums patinkantį ciferblato stilių. Na, o jei norėsite labiau matomų pokyčių, galėsite pakeisti ir laikrodžio apyrankę.
 
FitBit versa 2 | BITĖ
FitBit versa 2 | BITĖ

Nepraleiskite svarbios informacijos

Susieję išmanųjį laikrodį „Fitbit Versa 2“ su savo telefonu, laikrodžio ekrane galėsite peržiūrėsi pranešimus apie gautus el. laiškus, skambučius, žinutes ar socialinių tinklų įvykius.
 

Išsami statistika – vienoje vietoje

Į savo išmanųjį įrenginį parsisiuntę nemokamą „Fitbit“ programėlę, joje matysite visus savo fizinio aktyvumo, širdies ritmo bei miego kokybės rodiklius, jų dinamiką ilgesniu laikotarpiu, treniruočių metu daromą pažangą. Taip pat galėsite nustatyti ar koreguoti aktyvumo tikslus. Išmanusis laikrodis „Fitbit Versa 2“ duomenis su programėle sinchronizuoja automatiškai, per „Bluetooth“ ryšį.
 
FitBit versa 2 | BITĖ
FitBit versa 2 | BITĖ

Muzika – motyvacijai ir gerai nuotaikai

Išmaniajame laikrodyje rasite įdiegtą programėlę „Spotify“ arba savo mėgstamos muzikos įsirašykite į laikrodžio vidinę atmintį – čia telpa apie 300 dainų. Sportuodami muzikos patogiai klausykitės per belaides ausines, jas su išmaniuoju laikrodžiu „Fitbit Versa 2“ sujungę per „Bluetooth“ ryšį. Beje, iš laikrodžio galėsite pasiekti ir kitas savo mėgiamas sporto, naujienų ar pramogų programėles.
 
Dėl pažangių ir originalių technologijų, patikimumo bei tikslumo kompanijos „Fitbit“ išmaniosios apyrankės ir laikrodžiai yra vieni populiariausių pasaulyje ir nuolat minimi geriausių tokio tipo įrenginių sąrašuose.
 
Išmanųjį laikrodį „Fitbit Versa 2“ būtų klaidinga vadinti vien tik fizinio aktyvumo rodiklius sekančiu įrenginiu. Jame puikiai dera tiek fiziniam aktyvumui ir sportui, tiek kasdieniam gyvenimui skirti „Fitbit“ funkcionalumai, ne tik fiksuojantys duomenis, bet ir juos analizuojantys bei paverčiantys naudotojui vertingais patarimais ar įžvalgomis. Pavyzdžiui, laikrodyje įdiegta itin tiksli širdies ritmo matavimo technologija „PurePulse“, kuri remdamasi širdies ritmo duomenimis nustatys Jūsų miego kokybę, streso bei fizinio parengtumo lygį. Taip pat primins bent šiek tiek pajudėti, jei per ilgai užsisėdite, arba pasiūlys atlikti kelis kvėpavimo pratimus stresui numalšinti. O pasitelkę interaktyvų trenerį „Fitbit Coatch“ tiesiog laikrodžio ekrane stebėsite, kaip taisyklingai atlikti pratimus.
 
Neatsilikdamas nuo besikeičiančių vartotojų įpročių, gamintojas suteikia galimybę tiesiog iš laikrodžio pasiekti savo mėgstamiausias sporto, naujienų ar pramogų programėles, atsiskaityti, klausytis muzikos iš jau įdiegtos „Spotify“ programėlės ar laikrodžio atmintyje išsaugotų dainų. Integruotas „Amazon Alexa“ virtualus asistentas taip pat suteikia geresnę vartojimo patirtį. Tiesa, kol kas šis funkcionalumas nepalaikomas Lietuvoje.
 
Išmaniojo laikrodžio „Fitbit Versa 2“ korpusas pagamintas iš aviacijos pramonei skirto aliuminio, todėl yra ir tvirtas, ir lengvas. Tad ir sportuodami, ir kasdienėje veikloje jį segėdami jausitės patogiai.
 
Įrenginys, nuolat sekantis Jūsų fizinį aktyvumą, ir pats pasižymi ištverme – išmanųjį laikrodį „Fitbit Versa 2“ reikia įkrauti tik kas 6 dienas.
  
* Išmanusis laikrodis „Fitbit Versa 2“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys. Norint išnaudoti jo visas galimybes, būtina turėti išmanųjį įrenginį, veikiantį su „Android 7“, „iOS 11“, „Windows 10 v1607“ ar naujesne šių operacinių sistemų versija, bei palaikantį „Bluetooth“ ryšį.