Meniu

DJI Spark Fly More Combo dronas

DJI Spark Fly More Combo dronas

1 / 2

DJI Spark Fly More Combo dronas

Užsisakę droną „DJI Spark Fly More Combo“ internetu pristatysime nemokamai. Pateikite užsakymą iki 15 val. ir prekę pristatysime kitą darbo dieną.

PVM

  • Mokant iš karto

    495,04 €

 
  • Nedidelis, greitas ir manevringas.
  • Lengvai valdomas, turi daug funkcijų.
  • Filmuoja net 4K raiška.
  • Fotografuoja 12 Mpix raiška.
  • Turi gerai veikiančią vaizdo stabilizaciją.
  • Maksimalus valdymo atstumas net iki 2 km.
  • Komplektacijoje daugybė vertingų papildomų priedų.
 
„DJI Spark“ yra profesionalaus lygio itin kompaktiškas dronas, kurį specialioms užduotims gali drąsiai naudoti tiek profesionalai, tiek technologijų entuziastai, mėgstantys pramogas. „DJI Spark“ turi visas naujausias rinkos lyderio „DJI“ siūlomas technologijas, jutiklius ir aukščiausios klasės kamerą, gebančią filmuoti 4K raiškos vaizdo įrašus ir fiksuoti net 12 Mpix nuotraukas. Turint omenyje kompaktišką „DJI Spark“ dydį, tai skamba įspūdingai. Beje, ir jo kaina yra tikrai patraukli.

Bene labiausiai „DJI Spark“ gali nustebinti savo programinės įrangos galimybėmis. Šis dronas gali automatiškai sekti Jūsų pažymėtus objektus, atskristi atgal pas Jus, atlikti įvairius triukus ir fiksuoti įspūdingiausius kadrus nededant daug pastangų.
 

Profesionalams ir entuziastams. „DJI Spark“ yra vienas iš mažiausių dronų, galinčių filmuoti net 4K raiška. Būtent todėl jis tinka ir mėgėjams, norintiems lengvai valdomo kompaktiško drono, ir profesionalams, norintiems užfiksuoti unikalius ir originalius kadrus. Be to, „DJI Spark“ turi netgi kelis valdymo režimus, todėl šis dronas tiks kiekvienam.
 
Išmaniausias kompaktiškas dronas. Šis „DJI“ dronas turi daugybę įvairiausių jutiklių ir daugybę metų tobulintą programinę įrangą, todėl „DJI Spark“ gali atlikti tai, ko negali kiti tokio dydžio dronai. Pasirinkite vieną judantį objektą ir „DJI Spark“ jį seks automatiškai. Šis dronas gali būti valdomas ir gestais, skristi ten, kur paspaudžiate ekrane, ir vos vienu prisilietimu užfiksuoti tam tikrą objektą atliekant jūsų pasirinktą judesį.
 
Fiksuokite akimirkas įspūdingiau. „DJI Spark“ turi besisukančią, su trijų ašių gimbalu stabilizuotą kamerą, kuri filmuoja 4K raiška, o fotografuoja – 12 Mpix raiška. Ši kamera leis Jums filmuoti įspūdingiausius vaizdo įrašus ir įamžinti neįtikėtinas nuotraukas. „DJI Spark“ nuo valdymo pultelio gali nutolti iki 2 km atstumu. Kadangi tai itin kompaktiškas dronas, su juo galėsite filmuoti bet kur ir bet kada.
 
Vienas komplektas visiems atvejams. „DJI Spark Fly More Combo“ yra specialus „DJI Spark“ komplektas, su kuriuo gaunate daug daugiau negu pirkdami įprastą droną. Šiame komplekte Jūsų laukia du papildomi propeleriai, jų apsaugos, atsarginė baterija, išorinis baterijos kroviklis ir specialus krepšys. Tai neįtikėtinai praktiškas variantas tiems, kurie nori maksimaliai išnaudoti dronų galimybes.