• Nemokamas pristaymas nuo 50€ | BITĖ Nemokamas
  pristatymas

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

DJI

Osmo Mobile 2 išmaniojo telefono kameros stabilizatorius

DJI Osmo Mobile 2 išmaniojo telefono kameros stabilizatorius

Išsiuntimas tą pačią dieną
 • 1 img.
 • 2 img.
 • 3 img.
 • 4 img.
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Ši prekė yra išparduota. Patikrinkite prekės likutį mūsų salone. Tikrinti likutį salonuose

DJI

Osmo Mobile 2 išmaniojo telefono kameros stabilizatorius

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

DJI

Osmo Mobile 2 išmaniojo telefono kameros stabilizatorius: Apžvalga

 

BITĖS Profo apžvalga

 • Laiko intervalų („Timelapse“, „Motionlapse“), sulėtinto vaizdo ir panoramos režimai – dar įspūdingesniems vaizdams.
 • Speciali programėlė „DJI Go“ sklandžiam stabilizatoriaus naudojimui ir originaliam turiniui kurti.
 • Įkraunama baterija, laikanti net iki 15 valandų naudojimosi. Prireikus stabilizatorius gali įkrauti ir telefoną.
 • Lengvas, ergonomiško dizaino. Ranka nepavargs net filmuojant ilgai.
 • Laikiklis pritaikytas skirtingų dydžių telefonams.
 • „ActiveTrack“ funkcija. Nepaleiskite filmuojamo objekto iš kadro net intensyviai judėdami.
 
Nuolat tobulinamos išmaniųjų telefonų kameros, įvairios filmavimo ir fotografavimo kokybę gerinančios funkcijos bei galimybė paprastai ir greitai dalintis užfiksuotais vaizdais sukėlė tikrą vaizdo turinio cunamį socialiniuose tinkluose. Išmaniojo telefono kameros stabilizatorius „Osmo Mobile 2“ yra tikras atradimas visiems vaizdo istorijų kūrėjams, norintiems ne šiaip filmuoti, bet daryti tai ypač kokybiškai. Pasitelkę lengvą, pažangiomis technologijomis ir talpia baterija aprūpintą įrenginį fiksuosite vaizdus, nedarančius gėdos net profesionalams. Kalbame ne vien apie stabilų vaizdą. Įvairūs filmavimo režimai – „Timelapse“, „Motionlapse“, „Hyperlapse“, „Slow motion“ – suteiks Jūsų filmuojamai istorijai originalumo. O panaudoję priartinimo funkciją ne tik itin sklandžiai priartinsite filmuojamą objektą, bet ir galėsite išgauti profesionaliam kinui būdingų efektų.
 
DJI Osmo Mobile 2 išmaniojo telefono kameros stabilizatorius | BITĖ
Atsisiuntę nemokamą „DJI Go“ programėlę paprastai pakeisite išmaniojo telefono kameros stabilizatoriaus „Osmo Mobile 2“ nustatymus, taip pat galėsite pasirinkti pageidaujamą filmavimo režimą. Jus maloniai nustebins ir šio įrenginio veikimo laikas. 2600 mAh talpos įkraunama baterija laiko net iki 15 valandų, o prireikus net gali tapti energijos šaltiniu Jūsų išmaniajam telefonui ir jį įkrauti. Neabejokite, padedami išmaniojo telefono kameros stabilizatoriaus „Osmo Mobile 2“ nufilmuosite geriausias savo istorijas!
 
Tinka daugeliui išmaniųjų. Išmaniojo telefono kameros stabilizatoriaus „Osmo Mobile 2“ laikiklis pritaikytas įvairių išmatavimų išmaniesiems telefonams. O kad įkurdintumėte savo telefoną laikiklyje, Jums nereikės sukinėti jokių varžtelių – spyruoklinis mechanizmas prisitaikys ir tvirtai laikys išmanųjį. Be to, telefoną galima pasukti ir horizontaliai, ir vertikaliai.
 
Lengvas ir ergonomiškas. Išmaniojo telefono kameros stabilizatorius „Osmo Mobile 2“ patogus ne tik Jūsų telefonui, bet ir Jums. Įrenginys yra lengvas – sveria vos 485 gramus. O ergonomiško dizaino rankena nevargins rankos net filmuojant ilgesnį laiką.
 
Stabilus ir sklandus vaizdas. Išmaniojo telefono kameros stabilizatorius „Osmo Mobile 2“ idealiai pritaikytas filmuoti judant. Nesvarbu, ar riedate riedučiais, ar šokinėjate ant batuto, filmuojamas vaizdas išlieka stabilus. O kad iš kadro nepaleistumėte pageidaujamo vaizdo, įjunkite „Active Track“ funkciją – specialūs jutikliai padės telefono kamerai nuolat sekti pasirinktą filmuojamą objektą.
 
Įvairūs filmavimo režimai – įspūdingoms ir originalioms istorijoms. Pasirinkę vieną iš laiko intervalų režimų iš pirmo žvilgsnio kasdienes situacijas paversite įspūdingais reginiais. Atskleiskite besiskleidžiančio gėlės žiedo ar dangumi plaukiančių debesų žavesį filmuodami „Timelapse“ režimu. Norite daugiau dinamikos? Rinkitės „Motionlapse“ režimą ir fiksuokite neįtikėtinus vaizdus judėdami.
 
Lyg iš filmavimo aikštelės. Ant išmaniojo telefono kameros stabilizatoriaus „Osmo Mobile 2“ rankenos esantis priartinimo reguliatorius ypač sklandžiai priartins filmuojamą vaizdą. Maža to, naudodami priartinimo funkciją galėsite maksimaliai atskleisti savo kūrybiškumą. Pavyzdžiui, keičiant vaizdo perspektyvą išgauti vadinamąjį „Dolly Zoom“ efektą. Profesionalių kino kūrėjų jis dažniausiai naudojamas vaizdui suteikti daugiau dramatiškumo bei dinamikos.
 
Neįtikėtinos panoramos. Išmaniojo telefono kameros stabilizatorius „Osmo Mobile 2“ padės itin tikroviškai perteikti panoraminius vaizdus. Įrenginys automatiškai fiksuoja iškart kelias nuotraukas ir jas sujungia į vieną įspūdingą panoramą. Galėsite fiksuoti tiek horizontalų, tiek vertikalų panoraminį vaizdą
 
Ilgai laikanti baterija. Planuojate ilgą filmavimą ar transliaciją realiu laiku ir nerimaujate, kad išsikraus išmaniojo telefono kameros stabilizatoriaus „Osmo Mobile 2“ baterija? Be reikalo! Visiškai įkrauta įrenginio baterija laiko iki 15 valandų, o prireikus galės net įkrauti Jūsų išmanųjį telefoną.
 
* Išmaniojo telefono kameros stabilizatorius „Osmo Mobile 2“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys. Norint išnaudoti visas jo galimybes, reikalingas išmanusis telefonas su „iOS 10.0“, „Android 4.4“ ar vėlesnėmis šių operacinių sistemų versijomis bei palaikančio „Bluetooth“ ryšį.

DJI Osmo Mobile 2 išmaniojo telefono kameros stabilizatorius: atsiliepimai