Meniu

AKG N700NC belaidės ausinės

AKG N700NC belaidės ausinės

1 / 2

AKG N700NC belaidės ausinės

Mėgaukitės muzika su „AKG N700NC“ belaidėmis ausinėmis. Užsisakius prekę internetu iki 15 val. pristatysime per 1-2 darbo dienas nemokamai.

SpalvaSilver

PVM

 • Mokant iš karto

  179,00 €

  229,00 €

Laikmenos mokestis (vienkartinis) - 0,00 €

 

BITĖS Profo apžvalga

 • „Ambient Aware“ režimas: mėgaukitės muzika ir tuo pačiu girdėkite, kas vyksta aplink Jus.
 • Veikia kaip laisvų rankų įranga – atsiliepkite į skambučius ir kalbėkite spustelėję ausinių mygtuką.
 • Speciali programėlė. Valdykite ausinių nustatymus išmaniojo įrenginio ekrane.
 • Kompaktiškos. Nenaudojamas ausines galima sulankstyti, kad užimtų mažiau vietos rankinėje.
 • Ypač sodrus ir kokybiškas garsas.
 • Palaiko „Bluetooth“ ryšį – klausykitės muzikos nevaržomi laidų.
 • Ergonomiškas dizainas – jauskitės patogiai dėvėdami ausines net ilgą laiką.
 • Efektyvi aplinkos triukšmo slopinimo technologija.
 • Iki 20 valandų laikanti baterija.
 
AKG_N700NC_belaidės ausinės BITĖ
Per daugiau nei 6 dešimtmečius preciziškai ištobulinta garso technologija ir už tai gautas ne vienas garbingas apdovanojimas, tarp kurių – ir „Grammy“, yra geriausias garantas, neleidžiantis abejoti nepriekaištinga belaidžių ausinių „AKG N700NC“ kokybe. Jų skleidžiamas garsas suteikia galimybę mėgautis kiekvienu muzikos niuansu.
 
Belaidės ausinės „AKG N700NC“ nepamainomos, jei muzikos norite klausytis net ten, kur būtina girdėti, kas vyksta aplink. Kad ir tuomet, kai laukiate oro uoste laukiate pranešimo apie savo skrydį. Tiesiog aktyvuokite „Ambient Aware“ režimą ir tuo pačiu metu galėsite ir klausytis muzikos, ir girdėsite aplinkos garsus. O jei, priešingai, norite visiškai atsiriboti nuo tokių garsų, pasitelkite triukšmo slopinimo režimą.

Net ilgą laiką dėvėdami belaides ausines „AKG N700NC“ jausitės ypač komfortiškai. Lankstus lankelis bei minkštos ausinės prie ausų priglus būtent tiek, kiek reikia, todėl muzikos patogiai klausykitės kad ir 20 valandų be pertraukos – net tiek laiko ausinių baterija su įjungtu „Bluetooth“ ryšiu bei aktyvinta triukšmo slopinimo technologija.
 
Išgirskite visus muzikos atspalvius. Daugiau nei 6 dešimtmečius garso sistemas kurianti ir tobulinanti AKG ypač vertinama už kokybę. Maloniai nustebsite savo pamėgtus muzikos kūrinius klausydami per belaides ausines „AKG N700NC“ – mėgaudamiesi sodriu ir aiškiu garsu muziką atrasite iš naujo.
 
Jokio triukšmo. Belaidės ausinės „AKG N700NC“ turi ypač pažangią aplinkos triukšmo slopinimo technologiją. Ji ypač pravers, jei norite nieko netrukdomi pasiklausyti audioknygą, nusnausti lėktuve ar traukinyje arba pasikalbėti telefonu triukšmingoje kavinėje.
 
100 % komforto. Lankstus ir paminkštintas lankelis prisitaikys prie galvos formos, o minkštos ausinės prie ausų priglus būtent tiek, kiek reikia. Tad net ilgą laiką dėvėdami belaides ausines „AKG N700NC“ jausitės ypač komfortiškai.
 
Kompaktiškai susilanksto. Nenaudojamas ausines galima sulankstyti ir įdėti į elegantišką dėkliuką. Tai labai patogu keliaujant, nes sulankstytos ausinės užima mažiau vietos rankinėje ar kuprinėje, o dėklas apsaugo jas nuo įbrėžimų ar kitų fizinių pažeidimų.
 
20 val. laikanti baterija. Visiškai įkrovus ausines, jomis be pertraukos galėsite naudotis iki 20 valandų, jei įjungtas „Bluetooth“ ryšys ir triukšmo slopinimo technologija. O jei muzikos klausysitės ausines su išmaniuoju įrenginiu sujungę laidu ir aktyvavę triukšmo slopinimo technologiją, baterija laikys net iki 36 valandų.
 
Girdėkite aplinką. Kartais dėl įvairių priežasčių – pavyzdžiui, mindami dviratį judria gatve ar dirbdami – turime girdėti tai, kas vyksta aplink. Belaidės ausinės „AKG N700NC“, o tiksliau, originali „Ambient Aware“ technologija, suteikia galimybę mėgautis muzika ir tuo pačiu neprarasti aplinkos pojūčio.
 
Ne tik klausykitės, bet ir kalbėkite. Prireikus belaidės ausinės „AKG N700NC“ akimirksniu virsta laisvų rankų įranga. Spustelėkite mygtuką ir atsiliepsite į skambutį telefono net nepaėmę į ranką, o „TalkThru“ technologija Jums kalbant telefonu efektyviai slopins pašalinius garsus.
 
Pritaikykite savo poreikiams. Į savo išmanųjį įrenginį parsisiuntę specialią AKG programėlę, per ją galėsite valdyti belaidžių ausinių „AKG N700NC“ nustatymus. Pavyzdžiui, nustatyti aplinkos triukšmo slopinimo lygį, žemo ir aukšto dažnio garsų balansą, įjungti automatinio įsijungimo ar išsijungimo funkciją ir pan.
 
* Belaidės ausinės „AKG N700NC“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys. Norint jomis naudotis, būtina turėti išmanųjį įrenginį, palaikantį „Bluetooth“ ryšį.

Bendra informacija

Ausinių tipasAnt ausų
Svoris (g)261
ModelisGP-N700HAHCEAA

Baterija

Baterijos talpa (mAh)730
Įprastas naudojimosi laikas (valandomis)23

Garsas

Garsas<4dBm (EIRP)
Garsiakalbių galingumas30 MW
Varža16 ohm
Atkuriami dažniai20kHz – 20kHz
Jautrumas110dBSPL/1mW @1kHz
MikrofonasTaip

Duomenų perdavimas

Bluetooth4.2
USB jungtys1

Kita

Pakuotės turinysAusinės, dėklas, adapteris skrydžiams, USB krovimo kabelis, AUX kabelis