• Greitas pristatymas Išsiuntimas tą pačią dieną
 • Gražinti lengva 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokėkite už pristatymą Nemokamas
  pristatymas
 • Nulis eurų pradinė įmoka Pradinė
  įmoka
Tik internetu

Samsung 85" QLED 4K QE85QN95CATXXH išmanusis televizorius Black

Samsung 85" QLED 4K QE85QN95CATXXH išmanusis televizorius

 • Samsung 85
 • Samsung 85
 • Samsung 85
 • Samsung 85
1 / 2
Tik internetu
Veikia su „Go3“
Samsung

85" QLED 4K QE85QN95CATXXH išmanusis televizorius

Black

Galimi mokėjimo būdai Pasirinkite jums tinkamiausią

Samsung

85" QLED 4K QE85QN95CATXXH išmanusis televizorius Black: Apžvalga

BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • Didelis kontrastas ekrane dėl „Neo QLED“ technologijos;
 • Itin šviesus ekranas;
 • Įspūdinga 85“ ekrano įstrižainė;
 • „Go3“ veikia be priedėlio. 
Nukelkite vizualinę patirtį į naujas aukštumas kartu su „85" Neo QLED 4K QN95C“ išmaniojo televizoriaus 4K galia! 85 colių įstrižainės OLED ekranas, naudojantis „Quantum Matrix“ technologiją ir „Real Depth Enhancer“ funkciją, kad sukurtų gilią juodą, ryškias spalvas ir padidintų priekinio plano kontrastą. Integruotas išmanus „EyeComfort“ režimas optimizuoja ryškumą ir spalvas po saulėlydžio. Televizorius taip pat turi „Neural Quantum Processor 4K“ procesorių, „Infinity One“ dizainą, „Motion Xcelerator Turbo Pro“ žaidimų režimą, o kad nepasiklystumėte turinio pasiūlos gausoje, „Go3“ veikia be priedėlio!
AUTENTIŠKAS VAIZDAS, KURIS SAUGO | BITĖ


AUTENTIŠKAS VAIZDAS, KURIS SAUGO

„85" Neo QLED 4K QN95C“ yra kokybės pavyzdys. 85 colių įstrižainės ekrane integruota „Quantum Matrix“ technologija naudoja „Quantum Mini“ šviesos diodus, kad tiksliai valdytų šviesą ir pateiktų puikių detalių tiek tamsiose, tiek ryškiose scenose. „Neo Quantum HDR+“ suteikia dinamiškas prisitaikančias 4K raiškos scenas su puikiu ryškumu ir ryškiomis spalvomis, „Antireflection“ sumažina akinimą, kad būtų patogiau žiūrėti, o „Real Depth Enhancer“ padidina priekinio plano kontrastą, kad būtų sukurtas tikroviškas 3D jausmas! PANTONE patvirtintas ekranas siūlo autentiškas spalvas, o „EyeComfort“ režimas optimizuoja vaizdą, koreguodamas ryškumą ir spalvas pagal vietinį saulėtekio ir saulėlydžio laiką, kad akys nepavargtų!
 


DIZAINAS

„Infinity One Design“ yra tikras minimalistinio dizaino šedevras, siūlantis kvapą gniaužiantį ploną profilį, kuris pakels žiūrėjimo patirtį į naują lygį! Didžiausią dėmesį skiriant paprastumui ir elegancijai, šis dizainas suteikia vientisą ir įtraukiantį vaizdinį potyrį, kuris yra ir stulbinantis, ir žavus. Kad ir kokia veikla užsiimtumėte, „85" Neo QLED 4K QN95C“ ne tik puikiai rodys vaizdą, bet ir papildys namų interjerą savo rafinuotumu.
 
DIZAINAS | BITĖ
NEPRILYGSTAMA GALIA | BITĖ


NEPRILYGSTAMA GALIA

„85" Neo QLED 4K QN95C“ įrenginyje integruotas „Neural Quantum Processor 4K“ siūlo neprilygstamą ryškumą ir išskirtinę vaizdo kokybę. Palaikomas 20 skirtingų neuroninių tinklų, šis procesorius suteikia įtraukiančią 4K žiūrėjimo patirtį, neprilygstamą savo galia ir tikslumu. Nesvarbu, ar žiūrite savo mėgstamus filmus, ar žaidžiate naujausius žaidimus, „Neural Quantum Processor 4K“ sukurtas taip, kad suteiktų jums puikią ir sklandžią vizualinę patirtį!
 


GARSO HARMONIJA

„Object Tracking Sound+“ – tai funkcija, kuri suteikia įtraukiantį 3D garsą naudojant įmontuotus garsiakalbius ir sukuria tikroviškesnį garso potyrį. „Q-Symphony“ leidžia „85" Neo QLED 4K QN95C“ išmaniajam televizoriui ir garso juostos garsiakalbiams veikti tobulai darniai, nenutildant televizoriaus garsiakalbių, taip užtikrinant harmoningesnį ir sinchroniškesnį garsą!
 
GARSO HARMONIJA | BITĖ
PRIVALUMAI | BITĖ


PRIVALUMAI

„85" Neo QLED 4K QN95C“ yra tikras išsigelbėjimas, kai sunku apsispręsti, ką žiūrėti. „Smart Hub“ leidžia paprastai surasti turinį, nes siūlo lengvą prieigą prie daugiau nei 200 kanalų ir tūkstančius filmų bei laidų, o kad nepasimestumėte, ką žiūrėti, įrenginyje „Go3“ veikia be priedėlio. Tad mėgaukitės nepertraukiamu mėgstamų filmų, žaidimų ir laidų srautu!
 

Samsung

85" QLED 4K QE85QN95CATXXH išmanusis televizorius Black: Parametrai

Bendra informacija

Pakuotės išmatavimai2141 mm x 1245 mm x 230 mm
Matmenys be stovo (mm)1890,2 mm x 1082,3 mm x 21,6 mm
Matmenys su stovu (mm)1890,2 mm x 1142,5 mm x 318,6 mm
Svoris be stovo (kg)41,4
Svoris su stovu (kg)49,2
ModelisQE85QN95CATXXH
Operacinė sistemaTizen

Ekranas

Ekrano technologijaQLED
Ekrano įstrižainė (coliais)85
Ekrano raiška (pikseliais)4K (3840 x 2160)
Ekrano atnaujinimo dažnis100Hz

Garsas

Garso gerinimo sistemaDolby Atmos

Duomenų perdavimas ir jungtys

Wi-FiWiFi5
LAN jungtisTaip
Bluetooth5.2
HDMI jungtys4
USB jungtys2
Kitos jungtysSkaitmeninis garso išvadas (optinis), CI lizdas, RF įvadas

Kita

Energijos efektyvumo klasėF
KitaAuto Game Mode (ALLM), Game Motion Plus, Dynamic Black EQ, Surround Sound, Super Ultra Wide Game View, Mini Map Zoom, FreeSync Premium Pro, HGiG, Sound Wall
KitaMulti-View, Mobile Camera Support, Lengva sąranka, Wireless Dex, App Casting, Ambient Mode, Wireless Dex, Interneto naršyklė, SmartThings
Veikia su „Go3“Taip

Papildoma informacija

Energijos etiketė padeda vartotojams pasirinkti produktus, kurie sunaudoja mažiau energijos ir išteklių, taigi sumažina eksploatavimo išlaidas. Šios gairės yra skirtos padėti suprasti energijos ženklinimo reikalavimus, kurių reikia laikytis parduodant elektros prietaisus internetu. Jie padės užtikrinti taikomų įstatymų laikymąsi.

Parametrai

Samsung 85" QLED 4K QE85QN95CATXXH išmanusis televizorius Black: atsiliepimai