• Greitas pristatymas Išsiuntimas tą pačią dieną
 • Gražinti lengva 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokėkite už pristatymą Nemokamas
  pristatymas
 • Nulis eurų pradinė įmoka Pradinė
  įmoka

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Tik internetu
LG

77" 4K UHD OLED OLED77G23 išmanusis televizorius

LG 77" 4K UHD OLED OLED77G23 išmanusis televizorius

 • 1 img.
 • 2 img.
 • 3 img.
 • 4 img.
 • 5 img.
 • 6 img.
 • 7 img.
 • 8 img.
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Ši prekė yra išparduota. Patikrinkite prekės likutį mūsų salone. Tikrinti likutį salonuose

LG

77" 4K UHD OLED OLED77G23 išmanusis televizorius

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

LG

77" 4K UHD OLED OLED77G23 išmanusis televizorius Black: Apžvalga


BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • „Brightness Booster Max“ technologija ;
 • 4K ekrano raiška su 120 Hz atnaujinimo dažniu;
 • „Go3“ veikia be papildomo priedėlio;
 • Vienas šviesiausių OLED televizorių rinkoje.
Trūkumai
 • OLED ekranai rodydami statinį vaizdo turinį gali „išdegti“.
 
Patobulinkite savo pramogų patirtį su „LG 77" OLED77G23LA“ – dizaino ir technologijų šedevru. Jo „One Wall“ dizainas sklandžiai integruojasi į erdvę ir tvirtai priglunda prie sienos su specialiai sukurtu laikikliu. Šis 77 colių įstrižainės televizorius gali pasigirti dešimtmetį kurtu „OLED evo 4K“ meistriškumu, kurį pabrėžia gausi 5 metų ekrano garantija. Jo savaime šviečiantis pikselių ekranas ir „α9 Gen 6 AI 4K“ procesorius siūlo neprilygstamą ryškumą ir tikroviškumą, kurį sustiprina „Dolby Vision“ vaizdas ir „Dolby Atmos“ garsas. Žaidėjams naudingas žaibiškas atsako laikas ir suderinamumas užtikrinamas su „NVIDIA G-Sync“ ir „AMD FreeSync Premium“, o „WebOS 23“ pagrindiniame ekrane pristatomas pritaikytas turinys ir neribotos pramogos. Negana to, „Go3“ veikia be priedėlio.
LG 77" OLED77G23LA | BITĖ


DIZAINO EVOLIUCIJA, ŽEMĖS REVOLIUCIJA

Ženkite į vizualinio stebuklo karalystę su „LG 77" OLED77G23LA“ – modernaus dizaino šedevru. Jo „One Wall“ koncepcija pakeičia gyvenamąją erdvę, nes televizorius tampa neatsiejama interjero dalimi, sklandžiai priglundančia prie sienos. Išradingai sukurtas sieninis laikiklis priglunda prie televizoriaus, nepalikdamas tarpų. Su pasitikėjimu, įgytu dėl ilgametės inžinerijos meistriškumo, LG siūlo didelę 5 metų ekrano garantiją, užtikrinančią, kad kiekvienas nuostabaus OLED ekrano pikselis spindėtų be kompromisų. Be to, šis televizorius yra LG pareiškimas nuo tvarios gamybos praktikos iki naujoviškų energijos vartojimo efektyvumo ir perdirbimo sistemų, įrodančių, kad technologijos ir ekologinė atsakomybė gali darniai egzistuoti.
 


REALYBĘ ATITINKANTI PIKSELIŲ VISUMA

Ryškiausios spalvos kartu su „LG 77“ OLED77G23LA“ savaime užsidegančiu pikselių „OLED evo 4K“ ekranu. Be foninio apšvietimo apribojimų, kiekvienas pikselis spinduliuoja savo ryškumu, todėl gaunamas neprilygstamas spalvų tikslumas ir kontrastas. Revoliucinė „Brightness Booster Max“ technologija, naudodama pažangius LG algoritmus ir 6-osios kartos „α9 4K“ procesoriaus galią, padidina šviesumą. Pasinerkite į kerinčią kino kelionę naudodamiesi aštriais „Dolby Vision“ vaizdais ir tikroviškais „Dolby Atmos“ garsais. Autentiškumą didinantis FILMMAKER MODE™ užtikrina, kad kiekvienoje scenoje būtų išsaugomos režisieriaus numatytos detalės ir tikroji kino patirties esybė.
 
LG 77" OLED77G23LA | BITĖ
LG 77" OLED77G23LA | BITĖ


IŠLAISVINKITE REALYBĖS EVOLIUCIJĄ

Audiovizualinių stebuklų kelionė nuo šiol galima su „LG 77“ OLED77G23LA“ 6-osios kartos „α9 4K“ dirbtiniu intelektu varomu procesoriumi – dešimtmetį trukusia realizmo raida. Dešimtmetį diegiamos naujovės šį procesorių perkelia į naujas patirtis, panardinančias tiesiai į veiksmo šurmulį. Apgaubti nepaprastų vaizdų ir garso, tapsite pagrindiniu veikėju nuostabiame kinematografijos pasaulyje.
 


POJŪČIŲ SIMFONIJA

Patirkite sklandų vaizdo ir garso susiliejimą, nes „LG 77“ OLED77G23LA“ televizorius nepriekaištingai dera su „LG Soundbar“. Šie du įrenginiai susijungia, kad sukurtų vieningą audiovizualinę simfoniją, paversdama erdvę trimate garso koncertų sale, paryškinančia kiekvieną kino akimirką. Patobulinkite savo pramogas su šiuo tobulu duetu, kuriame vaizdas ir garsas susipina, kad sužavėtų pojūčius.
 
LG 77" OLED77G23LA | BITĖ
LG 77" OLED77G23LA | BITĖ


LAIMĖKITE SU KIEKVIENU KADRU

Padidinkite savo žaidimų meistriškumą naudodamiesi „LG 77“ OLED77G23LA“. Pergalė garantuota su žaibišku 0,1 ms atsako laiku, „NVIDIA G-Sync“ suderinamumu ir „AMD FreeSync Premium“ palaikymu, kad vaizdas būtų nepriekaištingai ryškus ir sklandus. Akimirksniu pasinerkite į žaidimams skirtą UX, sklandų žaidimų srautinį perdavimą ir konkretaus žanro nustatymus naudodami žaidimų optimizavimo priemonę, kartu pasiekite didžiulį „GeForce NOW“ žaidimų pasaulį tiesiai iš televizoriaus ir leiskitės į neprilygstamą žaidimų kelionę.
 

LG

77" 4K UHD OLED OLED77G23 išmanusis televizorius Black: Parametrai

Bendra informacija

ModelisOLED77G23
Operacinė sistemawebOS

Ekranas

Ekrano technologijaOLED
Ekrano įstrižainė (coliais)77
Ekrano raiška (pikseliais)4K (3840 x 2160)
Ekrano atnaujinimo dažnis100Hz

Garsas

Garso gerinimo sistemaDolby Atmos
Garsiakalbių galingumas60 W

Duomenų perdavimas ir jungtys

Wi-Fi802.11ax
LAN jungtisTaip
Bluetooth
HDMI jungtys4
USB jungtys3
Kitos jungtysCI lizdas, Optinis skaitmeninis garso išvadas, eARC, RF įvadas

Kita

Energijos efektyvumo klasėF
KitaSumanusis redagavimas, Apple Homekit, Meno galerija, DIAL, Tinklo failų naršyklė, Muzikos paieška, Šeimos nuostatos, HLG
KitaLG Sound Sync, Televizoriaus garso režimo bendrinimas, Išmanusis balso atpažinimas, Ekrano bendrinimas, „Airplay2“, Magic Explorer, Sparčioji prieiga, Viešbučio režimas, „Multi View“
Veikia su „Go3“Taip

Papildoma informacija

Energijos etiketė padeda vartotojams pasirinkti produktus, kurie sunaudoja mažiau energijos ir išteklių, taigi sumažina eksploatavimo išlaidas. Šios gairės yra skirtos padėti suprasti energijos ženklinimo reikalavimus, kurių reikia laikytis parduodant elektros prietaisus internetu. Jie padės užtikrinti taikomų įstatymų laikymąsi.

Parametrai

LG 77" 4K UHD OLED OLED77G23 išmanusis televizorius Black: atsiliepimai