• Išsiuntimas tą pačią dieną
 • 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokamas
  pristatymas
 • Pradinė
  įmoka

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

LG

77" 4K OLED UHD OLED77C21LA išmanusis televizorius

LG 77" 4K OLED UHD OLED77C21LA išmanusis televizorius

 • 1 img.
 • 2 img.
 • 3 img.
 • 4 img.
 • 5 img.
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

LG

77" 4K OLED UHD OLED77C21LA išmanusis televizorius

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

LG

77" 4K OLED UHDOLED77C21LA išmanusis televizorius: Apžvalga


BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • 4K raiška ir 120 Hz vaizdo atnaujinimo dažnis
 • Spalvos išlieka ryškio į ekraną žiūrint net iš šono.
 • Palaiko „Dolby Atmos“ ir „Dolby Vision“.
 • Veikia „Go3“ be priedėlio
Trūkumai
 • OLED ekranas rodydami statinį vaizdo turinį gali „išdegti“.
 
„LG OLED evo C2 77" 4K“ išmanusis televizorius – tai elegancija užburiantis ir įtraukiančias patirtis užtikrinantis įrenginys! 77 colių įstrižainės ekranas su „OLED evo 4K“ technologija vizualus nukels į naują lygmenį, o FILMMAKER MODE™ režimas leis mėgautis vaizdu taip, kaip režisierius jį sukūrė! „α9 Gen 5 AI 4K“ procesorius padidins ryškumą, o kartu su „Dolby Vision“ bei „Dolby Atmos“ – ir audiovizualinį tikslumą, kad užtikrintų tobulą ir harmoningą patirtį! Kad visas mėgstamas turinys būtų vienoje vietoje be papildomų laidų, „Go3“ veikia be priedėlio.
LG 77" 4K OLED UHD Smart TV OLED77C21LA | BITĖ


Elegancija jūsų erdvėje

„LG OLED evo C2 77" 4K“ televizorius yra elegantiško ir modernaus dizaino įkūnijimas. Minimalistinė televizoriaus išvaizda puikiai tinka tiems, kurie nori švarios ir tvarkingos gyvenamosios erdvės. Ekraną supantis plonas rėmelis užtikrina, kad niekas neatitrauks akių nuo žiūrėjimo patirties. Jausitės taip, lyg būtumėte pačiame veiksmo viduryje, be jokių trukdžių. Plonas televizoriaus dizainas leidžia lengvai integruoti jį į bet kurią gyvenamąją erdvę. Integruotas stovas yra elegantiškas ir rafinuotas, todėl įrenginys papildys namus aukštos kokybės dvasia!
 


Dar ryškesnis ir sodresnis vaizdas

Ženkite į neprilygstamo ryškumo pasaulį su „LG OLED evo C2 77" 4K“ 77 colių įstrižainės ekranu. Dėl savo pažangių technologijų ir stulbinančio „OLED evo 4K“ technologiją turinčio ekrano šis įrenginys suteikia kvapą gniaužiančią patirtį. Itin ryškus OLED ir „Brightness Booster“ technologija veikia kartu, kad išryškintų savaime šviečiančių pikselių grožį. Taip gaunami neįtikėtinai ryškūs ir sodrūs vaizdai, kurių ryškumas yra iki 20 % geresnis nei ankstesnių modelių! Savaime šviečiantys pikseliai taip pat reiškia, kad nėra foninio apšvietimo, kuris padidintų blankumą, todėl gaunamas begalinis kontrastas ir stulbinamai gilios juodos spalvos. „Dynamic Tone Mapping Pro“ technologija patobulina vaizdus ir sustiprina tonus. Sutelkdama dėmesį į 5 000 blokų visame ekrane, ši technologija daro HDR turinį ryškesnį ir niuansuotą nei bet kada anksčiau. Didelio dinaminio diapazono technologija „HDR10 Pro“ automatiškai reguliuoja ekrano ryškumą ir pagerina standartinį turinį, atskleisdama daugiau detalių ir padarydama kiekvieną vaizdą aiškesnį! Naudodami FILMMAKER MODE™ galite žiūrėti filmus taip, kaip režisierius juos sukūrė, – režimas išsaugo originalias spalvas, nustatymus ir kadrų dažnį.
 
LG 77" 4K OLED UHD Smart TV OLED77C21LA | BITĖ
LG 77" 4K OLED UHD Smart TV OLED77C21LA | BITĖ


Naujos kartos procesorius naujoms patirtims

„LG OLED evo C2 77" 4K“ pagrindas yra 5-os kartos dirbtiniu intelektu varomas procesorius „α9 Gen 5 AI 4K“. Šis integruotas naujas lustas naudoja išsamaus ir gilaus mokymosi technologiją, kad analizuotų ir optimizuotų turinį, todėl matomas vaizdas tampa natūralus, o spalvos pasakiškai ryškios ir tikslios. Negana to, procesorius pašalina triukšmą, o kartu su scenų aptikimo funkcija nustatomas scenos tipas, tad vaizdo kokybė itin nuosekli ir įtraukianti!
 


Audiovizualinis potyris

Audiomėgėjai supranta garso galią ir kaip jis gali perkelti potyrius į kitą lygmenį. Su tikrovišku erdviniu garsu nuo šiol galite jaustis tarsi pačiame veiksmo viduryje, o kiekvienas garsas bus puikiai išdėstytas aplink. Kartu su „Dolby Vision“ ir „Dolby Atmos“ ši sistema sukuria neprilygstamą tikroviškumo pojūtį. „α9 Gen 5 AI 4K“ procesorius ir „Dolby Vision“ veikia kartu, kad užtikrintų ypatingą gylį, išryškindami net mažiausius niuansus tiksliomis detalėmis. Su šiuo galingu deriniu pajusite visas emocijas, kiekvieną sprogimą ir kiekvieną natą stulbinamai aiškiai ir tiksliai!
 
LG 77" 4K OLED UHD Smart TV OLED77C21LA | BITĖ
LG 77" 4K OLED UHD Smart TV OLED77C21LA | BITĖ


Visi žaidimai vienoje vietoje

Ar esate pasirengęs perkelti savo žaidimų patirtį į kitą lygį? Naudodami „LG OLED evo C2 77" 4K“ televizorių, po ranka turėsite galingą laimėjimo įrenginį! Šis televizorius yra pirmasis pramonėje, palaikantis „Dolby Vision Gaming 4K“ raišką ir 120 Hz atnaujinimo dažnį, todėl žaidimai yra sklandesni ir tikroviškesni nei bet kada anksčiau. Dėl „NVIDIA G-Sync“ suderinamumo galėsite matyti kiekvieną detalę visiškai aiškiai, tad net greičiausi judesiai atrodys sklandžiai, todėl bus lengviau išlikti prieš konkurentus. Be to, sklandžiai integruodami „GeForce NOW“, turėsite prieigą prie daugybės žaidimų. Atraskite senus mėgstamiausius ir raskite naujus savo televizoriuje!
 

LG

77" 4K OLED UHDOLED77C21LA išmanusis televizorius: Parametrai

Bendra informacija

ModelisOLED77C21LA

Ekranas

Ekrano technologijaOLED
Ekrano įstrižainė (coliais)77
Ekrano raiška (pikseliais)4K (3840 x 2160)

Garsas

Garso gerinimo sistemaDolby Atmos

Duomenų perdavimas ir jungtys

Wi-Fi802.11ac
LAN jungtisTaip
Bluetooth5.0
HDMI jungtys4
USB jungtys3
Kitos jungtysRF jungtis, CI jungtis, Optinis skaitmeninis garso išvadas

Kita

Energijos efektyvumo klasėF
KitaAI Home, Smart editing, Apple Homekit, Meno galerija, Muzikos paieška, Šeimos nustatymai, Viešbučio režimas, Naršyklė
KitaLG Store, Magic Explorer, Airplay2, Ekrano bendrinimas, Garso bendrinimas, LG Sound Sync, HDR, AI Picture Pro, FILMMAKER MODE™
Veikia su „Go3“Taip

Papildoma informacija

Energijos etiketė padeda vartotojams pasirinkti produktus, kurie sunaudoja mažiau energijos ir išteklių, taigi sumažina eksploatavimo išlaidas. Šios gairės yra skirtos padėti suprasti energijos ženklinimo reikalavimus, kurių reikia laikytis parduodant elektros prietaisus internetu. Jie padės užtikrinti taikomų įstatymų laikymąsi.

Parametrai