Atraskite Lietuvos startuolius lengviau

Nuo šiol didžiausiuose BITĖS salonuose išbandykite žinomiausių Lietuvos startuolių sukurtas inovacijas. Dabar atraskite MILLO — išmanųjį trintuvą.

Daugiau

Naujos koncepcijos išmanusis trintuvas, pritaikytas šiuolaikiniam žmogui ir intensyviam jo gyvenimo būdui. Technologinės naujovės lemia tai, kad jis yra itin tylus ir pasižymi savybėmis, kurių neturi kiti virtuvės prietaisai.

Novatoriškas

MILLO trintuve yra įdiegta patentuota magnetinės pavaros technologija „AirDrive“, dėl to jis yra tris kartus tylesnis nei įprasti trintuvai. Išmanusis prietaisas valdomas naudojant lietimui jautrų paviršių arba mobiliąją programėlę, su kuria galima susikurti savitą trintuvo veikimo režimą, juo dalintis su kitais, fiksuoti naudojimo istoriją ir kt.

Patogus naudoti

MILLO yra varomas integruotomis baterijomis, o vienu įkrovimu gali paruošti iki 10 kokteilių. Belaidžiu prietaisu su nuimama talpa patogu naudotis ne tik namuose, bet ir pakeliui į darbą ar po treniruotės. MILLO yra lengvai išplaunamas, o vaikų saugumą užtikrina trijų lygių apsaugos sistema.

Unikalaus dizaino

MILLO yra pagamintas iš aukščiausios kokybės, ilgaamžiškų medžiagų. Trintuvas pasižymi minimalistiniu dizainu ir užima nedaug vietos, todėl organiškai įsilieja į bet kurį interjerą bei dera prie kitų išmaniųjų prietaisų.

Sužinokite daugiau apie MILLO

getmillo.com
Gaukite pasiūlymą

Mane domina: