TOP 5 geriausios belaidės ausinės

Belaidės ausinės (angl. earbuds), kurias dedame į ausis, dabar pasižymi itin naudingomis savybėmis, pavyzdžiui, ergonomišku dizainu ir aplinkos triukšmo slopinimu. Kone visi išmaniųjų įrenginių gamintojai siūlo tokio tipo ausines, tad nuo plataus pasirinkimo išties gali pradėti suktis galva. „Bitės Profas“ Martynas pristato 5 belaides ausines, kurias pasirinkę nesigailėsite.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • „Apple AirPods Pro (2nd gen) USB-C“ ‒ sukurtos tam, kad maloniai nustebintų būtent „Apple“ įrenginių mėgėjus.
  • „Samsung Galaxy Buds2 Pro“ ‒ adaptyvi aplinkos triukšmo slopinimo funkcija pasirūpins, kad girdėtumėte būtent tai, ką norite.
  • „Huawei Freebuds 5“ ‒ išskirtinis dizainas, dėl kurio sulauksite aplinkinių dėmesio.
  • „Beats Studio Buds+“ ‒ lengvas prijungimas tiek prie „Android“, tiek prie „iOS“ operacines sistemas turinčių įrenginių.
  • „Huawei FreeBuds SE“ ‒ kaina, kuriai sunku atsispirti.

„Šiuolaikinės belaidės ausinės patogiai laikosi ausyse ir neiškrenta net užsiimant aktyvia veikla, pavyzdžiui, sportuojant. Jas taip pat patogu naudoti vykstant į darbą, atsakinėjant į skambučius ar leidžiant laiką lauke. Pagal savo poreikius pasirinkus tinkamiausius įrenginius, jie ne tik suteiks komfortą, bet ir taps nepamainomais pagalbininkais. Tikiu, kad susipažinę su mano sudarytu belaidžių ausinių sąrašu lemtingą sprendimą priimsite žymiai lengviau“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

„Apple AirPods Pro (2nd gen) USB-C“ – geriausias pasirinkimas „iPhone“ naudotojams

Šios ausinės, skirtingai nei ankstesni „AirPods“ modeliai, turi silikoninius antgalius, tad tvirtai laikosi ausyse. Be to, „AirPods Pro“ kokybiškiau atkuria muzikos garsus – užtikrina gilius ir dinamiškus žemų dažnių garsus, aiškų vokalo ir kt. tonus.

„Atkreipiu dėmesį, kad „AirPods Pro“ turi aplinkos triukšmo slopinimo technologiją, kuri būtent 2 kartos ausinėse veikia efektyviau. Jos, susietos su kitais „Apple“ įrenginiais, gali atkurti erdvinį garsą, kuris leidžia dar labiau įsitraukti į tokį garsą palaikančio filmo veiksmą“, ‒ sako „Bitės Profas“.

Jis priduria, kad dėl atsparumo prakaitui ir vandens lašams (IPX4 sertifikatas) ausinės turėtų ypač patikti sportuojantiems žmonėms. Dar vienas įrenginių privalumas – naujoji USB-C tipo jungtis, suteikianti galimybę naudoti telefono, turinčio tokią pačią jungtį, krovimo laidą.

„Beje, nors „Android“ telefonų savininkai irgi gali naudoti šias ausines, tačiau jų visos funkcijos prieinamos naudojant tik „Apple“ įrenginius. „AirPods Pro“ itin lengvai ir greitai prisijungia prie „iPhone“ išmaniųjų, „iPad“ planšečių ir „Mac“ kompiuterių“, ‒ pastebi M. Vrubliauskas.

Ausinės veikia iki 6 val., o vis įkraunamos dėkle – iki 30 val.

Daugiau apie „ Apple AirPods Pro (2nd gen) USB-C “ sužinosite šių ausinių aprašyme.

„Samsung Galaxy Buds2 Pro“ – prisitaikantis aplinkos triukšmo slopinimas

Pirmiausia šios ausinės puikiai suderinamos su „Android“ operacinę sistemą turinčiais įrenginiais. Kiti „Galaxy Buds2 Pro“ privalumai: adaptyvi aplinkos triukšmo slopinimo funkcija ir atsparumas vandeniui (IPX7 sertifikatas).

„Ausinės stebina sugebėjimu prisitaikyti prie įvairių situacijų. Jeigu jūs pradėsite, pavyzdžiui, kalbėti su netikėtai sutiktu pažįstamu, įrenginiai automatiškai išjungs aplinkos triukšmo slopinimo funkciją ir įjungs jai priešingą – aplinkos garsų sustiprinimo. Vykstant pokalbiui mikrofonai fiksuos pašnekovo balsą ir jį jums perduos, o muzikos garsas visą tą laiką bus prislopintas. Atsisveikinus ausinės pradės veikti įprastu režimu“, – pasakoja „Bitės Profas“.

„Galaxy Buds2 Pro“ taip pat turi erdvinio garso atkūrimo funkciją „360 Audio“. Tiesa, ji veikia naudojant tik naujausius „Samsung“ įrenginius, turinčius „One UI 3.1“ arba naujesnę vartotojo sąsają.

Papildomai kraunamos dėkle ausinės su įjungta aplinkos triukšmo slopinimo funkcija veikia iki 18 val., o išjungta – iki 29 val.

Daugiau apie „ Samsung Galaxy Buds2 Pro“ sužinosite šių ausinių aprašyme.

„Huawei Freebuds 5“ – išskirtinis dizainas

Iš konkurentų šios ausinės išsiskiria pirmiausia dizainu. Vis dėlto jis šiek tiek primena senesnių „AirPods“ modelių dizainą, nes įrenginiai neturi minkštų antgalių. Pasak gamintojo, orui pralaidžios ausinės suteikia aukščiausią komforto lygį.

„Huawei Freebuds 5“ turi aplinkos triukšmo slopinimo funkciją „Open-fit ANC 3.0“, tad jos ypač pravers keliautojams. Jei šias ausines įsidėtumėte prieš skrydį ir išsiimtumėte jau jo metu, tikiu, kad liktumėte nustebę – įrenginiai itin efektyviai slopina aplinkos triukšmą“, – tvirtina M. Vrubliauskas.

Visiškai įkrautos ausinės su įjungta aplinkos triukšmo slopinimo funkcija gali veikti iki 5 val. Jei įrenginius vis krausite dėkle, tada džiaugtis muzika, tinklalaidėmis ir kitu garso turiniu galėsite net iki 30 val.

Daugiau apie „Huawei Freebuds 5“ sužinosite šių ausinių aprašyme.

Taip pat jums gali būti naudinga:

„Beats Studio Buds+“ – lengvas prijungimas ir aukšta garso kokybė

Vienas iš „Beats Studio Buds+“ privalumų ‒ lengvas prijungimas prie naujesnių „Android“ ir „iPhone“ telefonų. Tam tereikia spustelėti vos 1 mygtuką.

„Įrenginiai ne tik skleidžia „Beats“ kompanijos produktams būdingą aukštos kokybės garsą, bet ir palaiko erdvinio garso funkciją. Dėl to įsijungus šiam garsui pritaikytą turinį, jis skambės taip, tarsi sklistų iš visų pusių. Jei dabar pirmą kartą sužinojote apie erdvinį garsą, nuoširdžiai rekomenduoju šią funkciją išbandyti“, – sako „Bitės Profas“.

„Beats Studio Buds+“ taip pat gali pasiūlyti aktyvų aplinkos triukšmo slopinimą. Jis pasirūpins, kad aplink save negirdėtumėte nepageidaujamų garsų, kai to labiausiai reikia, pavyzdžiui, važiuojant traukiniu.

„Ausinių išoriniai mikrofonai leidžia girdėti išorės garsus, įrenginių net neišsiėmus, tad galėsite jaustis saugiau. Turiu omenyje tai, kad, pavyzdžiui, vaikščiodami judriame mieste galėsite girdėti atvažiuojančius automobilius. Beje, šios ausinės turi atsparumo (IPX4) sertifikatą, tad jas drąsiai gali naudoti ir intensyviai sportuojantys žmonės – prakaitas įrenginiams neigiamos įtakos nedaro“, – pabrėžia M. Vrubliauskas.

Jei ausines visiškai įkrausite, jos veiks iki 8 val. Jei įrenginius vis įkrausite dėkle, prieš tai jo baterijos atsargas padidinę iki 100 proc., muzika galės groti net iki 36 val.

Daugiau apie „Beats Studio Buds+“ sužinosite šių ausinių aprašyme.

„Huawei FreeBuds SE“ – patraukli kaina

Tai pačios pigiausios ausinės šiame sąraše. Jei jūsų įrenginiams skirtas biudžetas yra iki 50 Eur, „Huawei FreeBuds SE“ – bene geriausias pasirinkimas.

„Šios ausinės turi, kuo pasigirti. Pirma, jų baterija garso turiniu leidžia mėgautis tik truputį trumpiau nei žymiai brangesnių konkurentų – jei įrenginius visiškai įkrausite, juos naudoti be pertraukų galėsite iki 6 val. Tuo atveju, jei dėklą, kurio baterijos atsargos iš pradžių sieks 100 proc., naudosite ausinių įkrovimui, mėgautis patinkančio atlikėjo kūriniais galėsite net iki 24 val.“, – sako „Bitės Profas“.

Jis toliau pasakoja, kad įrenginiai verti dėmesio dėl ergonomiško dizaino, kuris užtikrina komfortą. Be to, komplektacijoje rasite 3 skirtingų dydžių minkštus atgalius. Pasirinkę tinkamiausią, ausines ypač patogiai naudoti galėsite ilgesnį laiką.

Daugiau apie „Huawei FreeBuds SE“ sužinosite šių ausinių aprašyme.

Ką dar reikėtų žinoti, renkantis belaides ausines? Į dažniausiai užduodamus klausimus atsako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

  • Ar visos belaidės ausinės suderinamos tiek su „Android“, tiek su „iOS“ operacines sistemas turinčiais įrenginiais?
 

Iš esmės visos belaidės ausinės suderinamos su abiejų operacinių sistemų įrenginiais. Vis dėlto, jeigu ausines susiesite ne su to paties gamintojo telefonu, jų kai kurios funkcijos gali neveikti. Pavyzdžiui, „Apple AirPods Pro“ erdvinį garsą palaiko tik tada, kai yra susietos su „Apple“ įrenginiais. Tą patį galima pasakyti ir apie „Samsung“ ausines – jos erdvinį garsą palaiko, jei yra susietos su „Samsung“ išmaniaisiais. Taigi nuo jūsų naudojamo telefono priklauso, ar veiks visos ausinių funkcijos.

  • Ar visos belaidės ausinės turi aplinkos triukšmo slopinimo funkciją?
 

Ne visos belaidės ausinės turi aplinkos triukšmo slopinimo funkciją. Jei ji jums svarbi, prieš įsigydami ausines pasidomėkite, ar įrenginiai šią funkciją palaiko. Be to, turėkite omenyje, kad skirtingose ausinėse aplinkos triukšmo slopinimo technologija veikia nevienodai.

  • Ar belaidės ausinės atsparios vandeniui?
 

Dauguma belaidžių ausinių yra atsparios bent jau drėgmei, pavyzdžiui, prakaitui. Kai kurie įrenginiai nebijo net ir trumpam panerti į vandenį. Norėdami sužinoti tikslų ausinių atsparumą, atkreipkite dėmesį į jų parametrus, tiksliau, ten nurodytus IP sertifikatus.

  • Ar visos belaidės ausinės turi dėklą?
 

Visos belaidės ausinės turi dėklą, kuriame jas galima patogiai laikyti. Be to, dėklas yra ir papildomas energijos šaltinis, nes jame šie įrenginiai kraunasi.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: