„Samsung Galaxy S21 | S21+ | S21 Ultra“ pirmas įspūdis

„Samsung Galaxy“ šeimą papildę „S21“, „S21+“ „S21 Ultra“ išmanieji telefonai buvo aptarinėjami nuo pat informacijos atsiradimo pradžios. Kuo visgi šie telefonai ypatingi? „Bitės Profas“ Mantvydas dalijasi savo pirmaisiais įspūdžiais apie šiuos išmaniuosius telefonus.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame susipažinti lengviau:
  • Didžiausi dizaino pakyčiai – „Samsung Galaxy S21 | S21+“ skiriasi savo dydžiu, tačiau akį traukia naujas metalinis kameros iškilimas, „Samsung Galaxy S21 Ultra“ turi stiklinę, tačiau matinę nugarėlę ir gerokai didesnį kameros iškilimą
  • Visi išmanieji telefonai pasižymi dinamiškais ir ryškiais ekranais, o 5nm procesorius užtikriną sklandų „Samsung Galaxy S21 | S21+ | S21 Ultra“ veikimą bei efektyviau paskirsto energijos vartojimą telefone
  • „Samsung Galaxy S21 | S21+“ turi trigubas kameras – standartinę, itin plataus matymo ir artinančią, o „Samsung Galaxy S21 Ultra“ papildomai rasite periskopo principu veikiantį objektyvą

Daugiau apie „Samsung Galaxy S21 | S21+ | S21 Ultra“ telefonus sužinokite „Bitės Profo“ Mantvydo parengtoje vaizdo apžvalgoje:
 

„Galiu drąsiai teigti, kad visi „Samsung Galaxy S21“ šeimos modeliai verti aukščiausio lygio flagmano vardo. Jie turi naujausią procesorių, kuris užtikrina sklandų darbą, dinamiškus ir ryškius ekranus bei kameras, kuriomis galima įamžinti rėmelio vertas fotografijas“, – teigia „Bitės Profas“ Mantvydas.

Šiomis dienomis norint atsiskaityti už pirkinius ir pamiršus namuose piniginę, užteks kartu su savimi turėti išmanųjį telefoną. Kaip telefone su „Android“ operacine sistema pradėti naudotis išmaniųjų atsiskaitymų paslauga „Google Pay“, pasakoja „Bitės Profai“.

„Samsung“ gamintojas prisitaiko prie savo gerbėjų ir siūlo įrenginius, kurie galėtų palengvinti jų kasdienybę. „Bitės Profai“ pasakoja apie išmanųjį daiktų sekiklį „Samsung Galaxy SmartTag“, kuris padeda nuolat sekti, o prireikus – ir rasti įvairius daiktus ar net naminius gyvūnus.

O „Samsung“ belaidės ausinės „Galaxy Buds2“ – mažiausios ir lengviausios iki šiol „Samsung“ sukurtos ausinės. „Galaxy Buds Pro“ – pirmosios, pasipuošusios Pro pavadinimu. Tad jei ieškote patogių ir kokybiškų ausinių, apie „Galaxy Buds2“ sužinosite šioje vaizdo apžvalgoje, o norintiems profesionalių ir vienų iš geriausių ausinių rinkoje, sužinokite apie „Galaxy Buds Pro“ ausines „Bitės Profo“ Mantvydo paruoštoje vaizdo apžvalgoje.

Išmanieji laikrodžiai „Galaxy Watch 4“ ir „Watch 4 Classic“ – puikus „Samsung“ ir „Google“ bendradarbiavimo pavyzdys, kuris lėmė didžiausią laikrodžių patobulėjimą per pastaruosius metus. „Bitės Profai“ nurodo, kuo išsiskiria ir kuo naudingi šie  „Samsung“ išmanieji laikrodžiai.

BITĖ | PROFAI salonuose

Šią apžvalgą parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.