Gyvenimas su augintiniu: kaip rūpintis jo sveikata ir laisvalaikiu?

Į namus atvykus naujam augintiniui, kiekvienas šeimininkas susiduria su įvairiais klausimais ir iššūkiais – kaip užtikrinti puikią gyvūno sveikatą ir nuotaiką, kuo užimti augintinį palikus jį vieną namuose ar kaip tinkamai išdresiruoti. Kaip tam padėti gali programėlės ir išmanieji įrenginiai, pasakoja „Bitės Profai“.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Kad rūpintis augintinio sveikata ir sekti informaciją būtų lengviau, tokios programėlės kaip „myPet – Pets Manager“ ir „iKibble“ padės užtikrinti gerą gyvūno savijautą
  • Siekiant užtikrinti tinkamą gyvūno elgesį, svarbu tinkama dresūra, o čia padėti gali programėlės „GoodPup“ ir „Dog Training & Clicker by Dogo“
  • Jei jūsų augintinis dažnai lieka vienas namuose, stebėti jį likusį namuose galite išmaniųjų „Arlo“ kamerų pagalba, o palaikyti gerą nuotaiką gali padėti specialiai gyvūnams sukurtas „Spotify“ grojaraštis

„Bet koks augintinis reikalauja nemažai šeimininkų dėmesio – būtina tinkamai rūpintis ir sekti jų sveikatą, užtikrinti gerą savijautą ir aktyvų laisvalaikį, pasirūpinti dresiravimu. Kad tai daryti taptų lengviau, kiekvienas gali pasitelkti išmaniuosius sprendimus, kurie padės užtikrinti emocinį pasitenkinimą ir fizinį aktyvumą tiek gyvūnui, tiek jo šeimininkui“, – sako „Bitės Profas“ Mantvydas.

Norint, kad naujieji šeimos nariai išliktų sveiki, aktyvūs bei laimingi, būtina tinkamai jais pasirūpinti. Padėti gali ir išmanieji sprendimai, su kuriais jus supažindins „Bitės Profai“.

Jei dar tik domitės naujojo augintinio įsigijimu ir ieškote sau tinkamiausios veislės, „Bitės Profas“ Mantvydas su nuomones formuotoja Beatriče Paškevičiūte „Profkasto“ metu patarė, kokios išmaniosios programėlės gali padėti išsirinkti lengviau.

Besirūpinantiems augintinio saugumu ir norintiems visada žinoti jo buvimo vietą, gali padėti išmanieji sekikliai. Naudojantiems „Apple“ įrenginius, pravers „Apple AirTag“ ieškiklis, o „Samsung“ mėgėjams – „Samsung Galaxy SmartTag“ daiktų ieškiklis. Kuo šie įrenginiai ypatingi ir kuo gali būti naudingi, sužinosite palyginamojoje „Bitės Profų“ apžvalgoje.

Daugiau apie „Profkaste“ minėtas programėles:

„Dog Training & Clicker by Dogo“: „App Store“, „Google Play

„5K Runner: Couch to 5K Trainer“: „App Store“, „Google Play

„myPets - Pet Manager“: „App Store“, „Google Play

„iKibble“: „App Store

„Spotify“ grojaraštis gyvūnams: https://pets.byspotify.com/

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: