Prasidėjo pasaulio futbolo čempionatas: kaip nepraleisti svarbiausių naujienų?

Prasidėjo pasaulio futbolo čempionatas: kaip nepraleisti svarbiausių naujienų? | BITĖ

Šią savaitę prasidėjęs FIFA pasaulio futbolo čempionatas vykstantis Katare, prie televizoriaus ekrano net 4 savaites prikaustys šios sporto šakos aistruolius. Informacinis srautas apie čempionatą – milžiniškas, tad išmanūs sprendimai gali padėti sužinoti naujausią informaciją, įžvalgas ir nieko nepraleisti.

„Pasaulio futbolo čempionatas neabejotinai yra vienas laukiamiausių futbolo aistruolių renginių. Tiems, kuriems neužtenka žinoti tik rungtynių rezultatą, verta žinoti, jog egzistuoja gausybė programėlių, puslapių ir kanalų, kuriuose skelbiama naujausia informacija, ekspertų įžvalgos apie čempionatą“, – pranešime žiniasklaidai sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

Programėlė pravers stebint čempionato užkulisius

Norintiems ne tik sužinoti rezultatą, bet ir bent akies krašteliu pamatyti čempionato užkulisius, rekomenduojame išbandyti organizatorių sukurtą „FIFA+“ (Android, iOS) programėlę.

„Ši aplikacija leidžia žinoti varžybų rezultatą, joje skelbiami svarbiausi įvykiai, komandų statistikos, interviu. Programėlėje transliuojamos komandų treniruotės, pasiruošimas varžyboms, o skelbiami įvairūs nematyti kadrai suteikia galimybę dar labiau įsijausti į čempionato atmosferą. Programėlė sukurta tarptautinės futbolo federacijos, todėl galite būti tikri, jog visos naujienos patikimos“, – sako „Bitės Profas“.

Norint sužinoti rungtynių rezultatą, galima pasinaudoti ir balsu valdomų asistentų funkcijomis – tiesa, klausti reikėtų anglų kalba. Paklausus norimo klausimo, visą reikalingą informaciją suteiks tiek „Google Assistant“, tiek „Siri“.

Futbolo mėgėjų forumas

Įžvalgų dalijimasis su bendraminčiais – neatsiejama kiekvienos sporto šakos čempionato dalis. Jei norite diskusijas perkelti į virtualią erdvę ir stebėti rungtynių analizes, verta išbandyti „Forza Football“ (Android, iOS) ir „One Football“ (Android, iOS) programėles.

„Čia galite tiesiogiai stebėti varžybų rezultatus, komandų sudėtį. Taip pat galite prisijungti prie forumo, kuriame vartotojai iš skirtingų pasaulio šalių dalinasi savo pastebėjimais ir nuomone. Tiesa, „One Football“ aplikacija išsiskiria tuo, jog pateikia ypatingai detalias analizes ir statistikas apie varžybas, komandas ar žaidėjus“, – pabrėžia M. Vrubliauskas.

Interviu ir naujienos

Kartais nutinka, jog ne visada turime laiko pasižiūrėti visas rungtynes. Tačiau, jei norite sužinoti visas naujienas, pamatyti nuotraukas ar varžybų ryškiausias akimirkas, jums pravers „FIFA World Cup Blog“ tinklaraštis.

„Oficialioje FIFA interneto svetainėje rasite ir „World Cup Blog“ puslapį, kuriame skelbiamos trumpos žinutes iš pasaulio čempionato įvykių: praėjusių varžybų, sportininkų gyvenimo, linksmi nuotykiai tarp sirgalių. Smagu, jog per dieną puslapyje patalpinama dešimtys naujų pranešimų, todėl tai suteikia galimybę aktyviai sekti naujienas“, – sako „Bitės Profas“.

Naujienos vaizdo formatu

Vaizdo įrašų platformoje „Youtube“ neabejotinai galite rasti daugybę įdomios informacijos ir ekspertų įžvalgų. Tik kaip tokioje gausybėje atsirinkti kas įdomu?

„Tiems, kurie informaciją apie varžybas nori sužinoti vaizdo formatu ir lietuvių kalba, verta pasidomėti lietuvių kuriamu turiniu kaip, pavyzdžiui, laidomis „Lemiama ataka“, „O dangau“, „Skrieja kamuolys“, „O, sportas!“. Tiek lietuviški, tiek užsienietiški kanalai rengia laidas, kuriose profesionalai apžvelgia varžybų eigą, komandų sudėtį bei daugybę kitų čempionato detalių“, – sako „Bitės Profas“.

Varžybas žiūrėti galite ir internetinėje televizijoje „Go3|BITĖ“. Platformoje patogu atsisukti turinį ar stebėti realiuoju laiku keliuose įrenginiuose.

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: