Populiaraus apžvalgos bokšto Aukštaitijos nacionaliniame parke laukia pokyčiai: prisidėti gali kiekvienas

Populiaraus apžvalgos bokšto Aukštaitijos nacionaliniame parke laukia pokyčiai: prisidėti gali kiekvienas | BITĖ

Planuojant vasaros keliones Lietuvoje, dažnai ketiname aplankyti pakeliui esančius apžvalgos bokštus – iš paukščio skrydžio atsiveriantys vaizdai įspūdį palieka visiems šeimos nariams. Pirmoji Lietuvoje apžvalgos aikštelė, įrengta ant ryšio bokšto, Aukštaitijos nacionalinio parko lankytojus džiugina jau nuo 2004-ųjų.

„Aukštaitijos nacionaliniame parke, netoli Ginučių kaimo, dar 2004-aisiais iškilo „Bitės“ apžvalgos bokštas, veikiantis iki šiol. Šiandien startuoja „Bokštynos“ – konkursas, kurio metu kviečiame pasiūlyti šiam unikaliam apžvalgos bokštui naują pavadinimą“, – sako Mindaugas Rauba, „Bitės“ technologijų direktorius.

Apžvalgos bokštas, kuriam kviečiama išrinkti naują vardą, turi daugiau kaip pusantro šimto laiptelių. Juos įveikus, pasiekiama 30 metrų aukštyje esanti apžvalgos aikštelė, iš kurios atsiveria stulbinantys plačių miškų bei Pakaso, Sravinaičio ir Ūkojo ežerų vaizdai.

Pirmajame „Bokštynų“ konkurso etape žmonės yra kviečiami pasukti galvą ir pasiūlyti vardą, kuriuo jau visai netrukus bus vadinamas šis apžvalgos bokštas. Antrajame etape įsitrauks komisija, kuri iš visų pasiūlytų vardų atrinks tris, toliau pretenduosiančius tapti naujuoju apžvalgos bokšto pavadinimu.

Trečiojo konkurso etapo metu žmonės bus kviečiami balsuoti ir nuspręsti, kuris iš komisijos atrinktų pavadinimų taps konkurso nugalėtoju. Dviems, antrąją ir trečiąją vietas pelniusių, vardų autoriams atiteks „Bitės“ namų interneto paslauga ir maršrutizatorius vieneriems metams, o nugalėjusio vardo autoriui – „Apple Watch Ultra“ laikrodis su nemokama „eSIM“ paslauga metų laikotarpiui.

„Konkursu siekiame ne tik naujai pakrikštyti Aukštaitijos nacionalinio parko lankytojų pamėgtą apžvalgos bokštą, bet ir paskatinti šią vasarą praleisti keliaujant Lietuvoje. Šis bokštas – dalis plataus mūsų ryšių tinklo, veikiančio net 99 proc. Lietuvos teritorijos Tam, kad tokių kelionių metu lydėtų greitas, stabilus ir plačiai veikiantis ryšys, į jo plėtrą, modernizavimą ir kokybės gerinimą investuojame rekordinius 100 mln. Eurų“, – sako M. Rauba.

Konkurso komisiją sudaro Aukštaitijos nacionalinio parko ir Labanoro regioninio parko direktorius Gedas Kukanauskas, „Teletower“ generalinis direktorius Marius Pilinka, „Bitės“ įvaizdžio komunikacijos skyriaus vadovė Daiva Budrikė, „Bitės“ technologijų direktorius Mindaugas Rauba.

Pasiūlyti savo sugalvotą vardą galite portale bokstynos.lt iki liepos 5 d.

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: