Naujausią telefoną bus galima ne tik įsigyti, bet ir išsinuomoti: leis sutaupyti ir tausoti gamtą

Nuoma | BITĖ

Užsienyje, kai kuriose Europos šalyse, taip pat Azijoje, populiarėjanti naujų telefonų nuoma, pristatoma ir Lietuvoje. „Bitė“ nuo šiol suteikia galimybę nuomotis naujausius išmaniuosius – tai leis lengviau įsigyti naujausią telefoną. Pasibaigus nuomos laikotarpiui telefonas bus grąžinamas bei prikeliamas naujam gyvenimui užsienyje. Taip telefono gyvavimo ciklas taps gerokai ilgesnis, todėl mažės poveikis aplinkai.

„Dabar žmonėms prieinamas lengvas ir tvarus būdas nuolat atsinaujinti savo išmanųjį telefoną. Įrangos nuoma suteikia galimybę turėti naujausią, pažangiausią išmanųjį ir mokėti už jį iki 25 proc. mažesnę mėnesinę įmoką nei perkant išsimokėtinai. Ši galimybė atspindi „Bitės“ pažadą lengvinti žmonių kasdienybę“, – pranešime žiniasklaidai teigia Arūnas Mickevičius, „Bitė Lietuva“ rinkodaros direktorius.

Arūnas Mickevičius priduria, kad: „Praėjus metams naudojantis nuomos paslaugomis, klientai gali telefoną atsinaujinti kada tik nori, jiems patogiu metu. Grąžinę veikiantį, nepažeistą telefoną, klientai jį pasikeis į naujausią modelį“.

Itin svarbu tai, kad klientams nereikės rūpintis, kur panaudoti, parduoti senąjį išmanųjį įrenginį. „Dažnai nutinka, kad žmonės įsigiję naują išmanųjį, senąjį palieka dulkėti stalčiuje. Norime, kad įrenginiai toliau būtų naudojami, todėl grąžinti telefonai bus atnaujinti ir grįš antram gyvenimui užsienyje. Tai gerokai prailgins įrenginio naudojimo ciklą, kartu prisidedant prie gamtos tausojimo. O mūsų klientai galės mėgautis paties naujausio modelio išmaniaisiais“, – sako A. Mickevičius.

Išmaniųjų įrenginių nuoma gali naudotis visi, tereikės pasirašyti pasirinktinai nuo 3 iki 36 mėn. trunkančią įrangos nuomos sutartį ir kas mėnesį atlikti mokėjimus už suteiktą paslaugą.


 
Gaukite pasiūlymą

Mane domina: