Išrinktas geriausių šalies technologijų vadovų penketukas

Penketukas | BITĖ

Trečius metus iš eilės rengiamų nacionalinių rinkimų „Lietuvos Metų CTO“ metu komisija išrinko geriausių šalies technologijų vadovų penketuką. Jau kitą savaitę vienas jų bus paskelbtas geriausiu šių metų Lietuvos CTO (angl. Chief technology officer).

Komisijos sprendimu šiemet į stipriausiųjų „Lietuvos Metų CTO“ penketuką pateko Tomas Smalakys, kibernetinio saugumo sprendimų bendrovės „Nord Security“ vyr. technologijų vadovas, Žydrūnas Tamašauskas, viešųjų duomenų rinkimo sprendimus verslui teikiančios įmonės „Oxylabs“ technologijų vadovas, Eimantas Norkūnas, LR Vyriausybės kanceliarijos Valdysenos departamento vadovas, Mantas Čižauskas, technologijų bendrovės „Teltonika Networks“ technologijų vadovas, bei Vaidas Paulauskis, „SBA Grupė“ IT vadovas.

„Kasmet „Lietuvos Metų CTO“ stipriausiųjų penketuką sudaro profesionalai iš skirtingų bendrovių, startuolių ir viešojo sektoriaus organizacijų, garsinančių Lietuvą visame pasaulyje. Analizuodami kiekvieno technologijų vadovo nuveiktus darbus bei laimėjimus, matome, kad IT bei technologijų sritys Lietuvoje itin stiprios ir kasmet rodo vis geresnius rezultatus“, – pranešime žiniasklaidai sako Mindaugas Rauba, „Bitė Lietuva“ technologijų direktorius, „Lietuvos Metų CTO“ komisijos pirmininkas.

Stipriausių technologijos direktorių penketukas išrinktas remiantis reikšmingiausiais metų projektais, pasiektais rezultatais bei organizacijoje diegiamomis inovacijomis ir jų nauda.

„Geriausių šalies CTO penketukas sudarytas ne tik atsižvelgiant į technologijų vadovų profesines žinias ir nuveiktus darbus, bet ir lyderystės įgūdžius, kurie neabejotinai prisideda prie sklandaus komandos koordinavimo ir jos narių tobulėjimo. Be to, šiemet įvedėme naujovę – atsižvelgėme ir į įmonės reputacijos faktorių“, – sako Dalius Misiūnas, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektorius, komisijos narys.

Pasak „Lietuvos Metų CTO“ komisijos narių, šie rinkimai yra puiki proga pripažinti ir pagerbti už didžiausių šalies technologinių pasiekimų kartais kiek pasislėpusius profesionalus. Tikimasi, kad tai įkvėps juos ir toliau kurti prasmingus bei inovatyvius sprendimus.

„Technologijų vadovai yra šalies inovacijų varomoji jėga, kurios darbas ir aštrus protas padeda mums ne tik žengti į priekį, bet ir įrodo, kad Lietuva gali tapti, o gal net ir yra tam tikras technologijų genijus. Tai laikas pripažinti šiuos protus, kurie puoselėja technologijų žavesį ir įkvėpti juos tęsti kurti Lietuvos inovacijų sprendimus“ – teigia Žydrūnė Vitaitė, „Monitum Lietuva“ padalinio vadovė ir „Women Go Tech“ bendrakūrėja, nacionalinių rinkimų „Lietuvos Metų CTO“ komisijos narė.

Be jau minėtų komisijos narių, „Lietuvos Metų CTO“ renka Liucija Zubrutė, portalo Vz.lt redaktorė, Eglė Radvilė, Lietuvos IT vadovų klubo vadovė, Jonė Vaitulevičiūtė, į technologijų startuolius investuojančio fondo „Firstpick“ vadovaujanti partnerė, ir Ernestas Kalabuckas, pirmosios Lietuvoje kosmoso technologijų įmonės „NanoAvionics“ technologijų vadovas ir 2022 metų „Lietuvos Metų CTO“ nugalėtojas.

Stipriausias šių metų šalies CTO paaiškės spalio 12 d. „CTO Summit“ konferencijoje, vyksiančioje ISM Vadybos ir ekonomikos universitete, Vilniuje. Rinkimus trečius metus iš eilės inicijuoja skaitmeninių paslaugų bendrovė „Bitė Lietuva“ kartu su partneriais „Verslo žiniomis“ ir ISM vadybos ir ekonomikos universitetu.


 
Gaukite pasiūlymą

Mane domina: