Darbuotojų ieško netradiciniais būdais: darbo pokalbiai vyks „Tesla“ elektromobiliuose

Tesla | BITĖ

Daugiau nei 150 tūkst. – tiek darbo skelbimų Užimtumo tarnybos platformoje pirmąjį pusmetį įregistravo šalies darbdaviai. Siekdamos atkreipti kandidatų dėmesį, bendrovės vis dažniau imasi netradicinių darbuotojų paieškos sprendimų. Pavyzdžiui, teikia nemokamą pavėžėjimo paslaugą – kelionės „Tesla“ elektromobiliu metu vyksta darbo pokalbis.

„Norime kandidato kelią padaryti ypač lengvą, tad Kaune ir Šiauliuose paleidome naują pavėžėjimo paslaugą „BITĖ ride“. Įprastą kelionę pavėžėjo ar taksi automobiliu kviečiame iškeisti į darbo pokalbį „Tesla“ elektromobilyje. Nemokama kelionė vyksta paties kandidato pasirinktu maršrutu – į parduotuvę, vaikų darželį ar darbą, kurį ir norima pakeisti“, – pranešime žiniasklaidai pasakoja Eglė Staniulionė, „Bitė Lietuva“ žmonių ambasados vadovė.

Netradiciniai darbo pokalbiai dvi savaites vyks Kaune ir Šiauliuose. Būtent šiuose miestuose kandidatai ir galės apie darbą „Bitėje“ pakalbėti nemokamai važiuodami „Tesla Model X“ elektromobiliais.

Nereikia CV, atsakymas – tą pačią dieną

Kandidatas „BITĖ ride“ tinklalapyje galės pasirinkti vieną siūlomų darbo pozicijų bei pageidaujamą kelionės maršrutą. Suderinus kelionės detales, sutartu metu pas kandidatą atvyks „Tesla“ elektromobilis, kuriame vairuotojas ir skyriaus, į kurį kandidatas nori įsidarbinti, vadovė (-as).

„Projekto idėja gimė galvojant kaip kandidatams padėti lengviau užmegzti pirmąjį kontaktą su potencialiu darbdaviu. Juk kandidatai ir šiaip naudojasi pavėžėjų ar taksi paslaugomis, tad darbo pokalbio elektromobilyje metu pavyktų tiek pasikalbėti, tiek pasiekti kelionės tikslą. Be to, įprastai darbo pokalbiai gali varginti, net kelti įtampą, o kelionės įprastu maršrutu metu kandidatams lengviau bendrauti neformaliai, atvirai ir laisvai“, – sako E. Staniulionė.

Kandidatui nereikia siųsti CV ar rengti motyvacinio laiško. Sprendimą dėl pasiūlymo kandidatas gaus dar tą pačią dieną – taip siekiama taupyti kandidatų laiką.

Lengvesnis įsidarbinimas – trečius metus iš eilės

„BITĖ ride“ – jau trečioji skaitmenines paslaugas teikiančios bendrovės lengvo įsidarbinimo kampanija. Prieš keletą metų projekto „Zero CV“ metu įvairių sričių vadovai darbo pokalbius su kandidatais perkėlė į populiarias kavinės ir barus didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Pernai projekto „Karjeros UpDeitas“ metu bendrovė kandidatų paiešką perkėlė į populiariausią Lietuvoje pažinčių programėlę „Tinder“.

E. Staniulionė priduria, kad „Dėl didelio darbuotojų trūkumo rinkoje, augančios konkurencijos tarp darbdavių vis sunkiau išsiskirti, atkreipti kandidatų dėmesį. Būtent todėl ieškome būdų kaip galime patys ateiti pas geriausius kandidatus bei juos pasiekti ten, kur jie jaučiasi laisvai bei saugiai“.

„Bitė“ šiuo metu ieško apie 50 įvairių sričių specialistų įvairiuose šalies miestuose.


 
Gaukite pasiūlymą

Mane domina: