„Bitė Group“ generaliniu direktoriumi paskirtas Pranas Kuisys

Pranas Kuisys | BITĖ

„Bitė Group“, lyderiaujanti telekomunikacijų ir žiniasklaidos grupė Baltijos šalyse, generaliniu direktoriumi paskyrė Praną Kuisį.

P. Kuisys prie „Bitė Lietuva“ prisijungė 2010 m., o 2020 m. buvo paskirtas generaliniu direktoriumi. P. Kuisys ir toliau eis „Bitė Lietuva“ generalinio direktoriaus pareigas.

Tony Ball, „Bitė Group“ valdybos pirmininkas, pranešė, jog ankstesnis grupės generalinis direktorius – Nikita Sergienko – prisijungs prie Grupės valdybos ir bus paskirtas jos vicepirmininku.

T. Ball padėkojo Nikitai už jo lyderystę ir Grupės transformaciją pastaruosius 6 metus.

„Providence Equity Partners“, pasaulinė privataus kapitalo bendrovė, kontroliuoja „Bitė Group” nuo 2015 metų. „Providence Equity Partners“ daugiausia investuoja į žiniasklaidos, komunikacijos, švietimo ir technologijų sektorius.

„Bitė Group“ siūlo daugelį mobiliojo ir fiksuoto ryšio, mokamos bei nemokamos televizijos, taip pat žiniasklaidos ir medijų turinio paslaugų Baltijos šalyse.

Grupė įkurta 2005 metais, ją sudaro tokios bendrovės kaip „Bitė Lietuva“, „Bite Latvija“, „TV3 Group“, „Baltcom LV“, „Mezon“ ir kitos bendrovės. Grupės centrinė būstinė įsikūrusi Vilniuje.

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: