„Bitė“ pratęsia nemokamų skambučių Ukrainoje laikotarpį

Skambučiai | BITĖ

„Bitė“ savo klientams pratęsia nemokamų skambučių Ukrainoje bei skambučių į Lietuvą iš Ukrainos laikotarpį. Nemokamai tarptinkliniu ryšiu karo krečiamoje šalyje klientai galės naudotis iki balandžio 30 dienos. Nemokamus tarptautinius skambučius iš Lietuvos į Ukrainą ukrainiečiams padedantys klientai galės užsisakyti visuose „Bitės“ klientų aptarnavimo kanaluose.

Nemokami tarptautiniai pokalbiai ir toliau bus prieinami tūkstančiams jau aktyvuotų „Labas“ kortelių, kuriomis naudojasi antrus namus Lietuvoje radę ukrainiečiai.

Nuo balandžio 1 d. norintys ir toliau gauti išskirtines tarptautinio ryšio paslaugų sąlygas ribotam laikotarpiui, turėtų kreiptis į „Bitės“ salonus, pas savo verslo vadybininką ar skambinti numeriu 1501 bei teirautis specialių sąlygų.

„Bitė“ tik prasidėjus karui, atvykusiems į Lietuvą ukrainiečiams pasiūlė 30 tūkst. „Labas“ kortelių. Kortelės dovanojamos Šaulių sąjungai, VšĮ „Stiprūs kartu“, organizacijai Lietuvos Raudonasis kryžius, taip pat pabėgėlių registracijos centrams. Šias korteles naudojantys žmonės turi išskirtines ryšio sąlygas 3 mėnesius nuo aktyvavimo dienos. Visiems kitiems „Labas“ klientams galioja įprasti paslaugų įkainiai.

Bendrovė teikia įvairią paramą karo krečiamai tautai: suteikė nemokamų ryšio paslaugų, ukrainiečius priimančius centrus ir ukrainiečių šeimas aprūpino namų internetu bei įranga, dovanojo karo sąlygoms tinkamų, itin atsparių „CAT“ telefonų, skyrė finansinę paramą Lietuvos Raudonajam kryžiui. Bendrovė taip pat padėjo ir padeda kitomis formomis, kurių dėl saugumo reikalavimų neskelbia.


 
Gaukite pasiūlymą

Mane domina: