100 mln. eurų į ryšių tinklus investuojanti „Bitė“ išsirinko komunikacijos partnerius

„Bitė“ išsirinko komunikacijos partnerius | BITĖ

Skaitmeninių paslaugų bendrovės „Bitė Lietuva“ skelbtą integruotos komunikacijos paslaugų pirkimo konkursą laimėjo komunikacijos agentūra „co:agency“. Agentūra rūpinsis bendrovės korporatyvine komunikacija, teiks strategines konsultacijas, prisidės prie darbdavio reputacijos stiprinimo.

„Šiuo metu „Bitė“ išgyvena transformaciją iš „telco“ į „techco“ – telekomunikacijų operatorius virsta skaitmeninių paslaugų bendrove. Jau kuris laikas nebesame vien mobiliojo ryšio tiekėjas – esame integruota skaitmeninių paslaugų bendrovė privatiems klientams, verslui ir viešajam sektoriui. Transformacijai svarbios ir rekordinės – net 100 mln. eurų siekiančios investicijos į naujos kartos tinklo statybas bei turimų tinklų modernizavimą. Natūralu, jog ieškojome partnerio, gebančio ne tik dirbti kūrybiškai, bet ir turinčio strateginį komunikacijos ir mūsų rinkos matymą“, – sako „Bitė Lietuva“ generalinis direktorius Gintas Butėnas.

Vadovas dėkoja visiems konkurso dalyviams už rinkos analizę, pateiktus pasiūlymus bei kūrybiškas idėjas ir priduria, jog „vis tik įsitikinome, jog geriausiai „Bitės“ prioritetus šiandien atitinka ligšiolinis partneris – „co:agency“.

Finaliniame konkurso etape dalyvavo trys agentūros. Su laimėtoja „Bitė“ pasirašo dviejų metų bendradarbiavimo sutartį.

„Pastarieji treji metai su „Bite“ buvo labai turiningi. Drauge kūrėme ir įgyvendinome apdovanojimus laimėjusias kampanijas – darbdavio įvaizdį stiprinančias ir darbo pokalbius į netradicines erdves perkeliančias „ZERO CV“ ir „Karjeros Updeitas“, taip pat – projektą „Metų CTO“. Kartu ieškojome ir sprendimų globalių iššūkių kontekste, pristatėme Lietuvai naujos kartos technologijas. Tokios patirtys bei rinkos dinamiškumas skatina nuolat tobulėti, ieškoti naujų komunikacijos būdų. Neabejoju, kad ir ateityje turėsime įvairių iššūkių, kurių jau nekantraujame imtis“, – konkurso laimėjimą komentuoja „co:agency“ partneris Lukas Mikelaitis.

„co:agency“ teiks „Bitei“ integruotos komunikacijos paslaugas, komunikuos apie naujos kartos tinklo plėtrą, 5G, prisidės prie darbdavio reputacijos stiprinimo ir kitų projektų bei kampanijų įgyvendinimo.

Tarp agentūros klientų – „Lidl“, „Luminor“, „Coca-Cola“, „Modus Group“, Vilniaus miesto savivaldybė, „DPD Lietuva“ ir kt. Agentūroje dirba daugiau kaip 25 specialistai. Įmonei taip pat priklauso skaitmeninės rinkodaros agentūra „Relevant“.


 
Gaukite pasiūlymą

Mane domina: