Išskirtiniai laikai reikalauja išskirtinai išmanių ir tvarių technologijų sprendimų. Šiuos sprendimus kuriantys žmonės privalo būti pastebėti ir įvertinti.

BITĖ kviečia dalyvauti nacionaliniuose Lietuvos Metų CTO rinkimuose.

Lietuvos Metų CTO 2023

Tomas Smalakys, kibernetinio saugumo sprendimo bendrovės „Nord Security“ technologijų vadovas, – Lietuvos Metų CTO 2023.

„Šis laimėjimas įrodo, kad tiek su įmone, tiek komanda einame teisingu keliu. Nemeluosiu, tapti „Lietuvos Metų CTO“ ir man asmeniškai pakelia kartelę toliau mokytis, kurti inovacijas, bet kartu iškelia ją aukštai ir ateities kartoms ar net kitų metų dalyviams“, – teigia T. Smalakys.

CTO SUMMIT – konferencija verslo vadovams ir technologijų profesionalams

„Lietuvos Metų CTO“ 2023 nugalėtojas skelbiamas konferencijos „CTO Summit“ Vilniuje metu.

Konferencijoje „CTO Summit“ daugiau kaip 12 pranešėjų dalinsis savo įžvalgomis apie technologijas, dirbtinį intelektą, kibernetinį saugumą bei aptars savo verslo augimo sėkmės istorijas.

Daugiau apie CTO Summit konferenciją.

Paraiškų priėmimas baigtas

Paraiškos priimamos iki rugsėjo 28 d. : Pildyti paraišką.

Paraišką pildyti gali patys CTO, IT vadovai, taip pat jų kolegos, partneriai.

Susipažinkite su Lietuvos Metų CTO laimėtojais!

2021 m. pirmuoju Lietuvos Metų CTO tapo Mindaugas Mozūras, „Vinted“ technologijų vadovas.

„Į šį apdovanojimą žiūriu ne kaip į asmeninį pripažinimą, bet kaip į visos „Vinted“ inžinierių komandos pasiekimą. Kiekvienas iš daugiau kaip 300 narių reikšmingai prisideda ne tik prie technologijų kūrimo ir diegimo įmonėje, bet ir prie „Vinted“ misijos – skatinti ir visiems padėti gyventi tvariau“, – sako M. Mozūras.

2022 m. Lietuvos Metų CTO tapo „Kongsberg NanoAvionics“ technologijų vadovas Ernestas Kalabuckas.

„Labai džiaugiuosi, kad mūsų komandos spartus tobulėjimas sulaukė tokio įvertinimo. Man tai geras paskatinimas toliau gerinti savo profesines, vadybines ir lyderystės žinias bei vystyti technologijas, kurios garsina Lietuvos vardą globalioje kosmoso industrijos rinkoje“, – sako E. Kalabuckas.

Lietuvos Metų CTO kriterijai

Metų technologijų vadovą kasmet renka ekspertų komisija, atsižvelgdama į reikšmingiausius kandidatų įgyvendintus metų projektus (1), pasiektus metinius rezultatus (2), atstovaujamos organizacijos diegiamų inovacijų naudą (3) ir lyderystę (4).

„Lietuvos Metų CTO“ rinkimus organizuoja skaitmeninių paslaugų bendrovė „Bitė Lietuva“, projekto partneriai – „Verslo žinios“ir ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas.
Gaukite pasiūlymą

Mane domina: