Meniu

Čia Klientai renkasi audioknygas dovanų!

Sveikiname su Kliento diena ir dovanojame
šiek tiek laiko sau su knyga — pusvalandis
gerų žodžių, kurie įkvepia ir ramina.

Išsirinkite ir atsisiųskite trumpąją audioknygą. Iki kovo 31 d. 
Jordan Peterson | BITĖ
Jordan B. Peterson
„12 gyvenimo taisyklių. Chaoso priešnuodis“
Ši trumpoji audioknyga pateikia vieno iš įtakingiausių pasaulio mąstytojų gaires, kaip paversti gyvenimo kelionę prasminga, etiška, įtraukiančia, kupina išsipildymų, iššūkių ir nuotykių. Ją sudaro dvylika skyrių, kuriuose pristatoma po vieną gyvenimo taisyklę, praversiančią kasdienybėje.
Grant Cardone | BITĖ
Grant Cardone
„10X taisyklė – vienintelis skirtumas tarp sėkmės ir nesėkmės“
„10X taisyklė“ – tai aiškios nuorodos, kaip suplanuoti savo kelią į sėkmę. Trumpojoje audioknygoje sužinosite, kodėl ir kaip veikia ši mažai žinoma strategija bei gausite įrankių, kurie padės tapti sėkmingesniam nei kada nors svajojote.
Anthony Robbins | BITĖ
Tony Robbins
„Pažadinkite savyje milžiną“
Ši trumpoji audioknyga apie tai, kad iš tiesų mes patys valdome savo gyvenimą, o pakeitę savo įpročius, kontroliuodami emocijas ir tikėdami tuo, kuo patys norime tikėti, galime paversti įsivaizduojamą idealų gyvenimą realybe.

 
Daniel Carnegie | BITĖ
Dale Carnegie
„Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms
Ši trumpoji audioknyga apie tai, kaip užmegzti ir puoselėti šiltus, gilius, ilgalaikius santykius. „Visi norime būti mylimi, bet mes esame svarbūs pirmiausia patys sau ir čia nėra nieko bloga, – teigia autorius. – Tačiau jei mes padėsime kitiems žmonėms pasijusti svarbiems ir tai darysime visiškai nuoširdžiai, įvyks tikrų tiek asmeninio, tiek profesinio gyvenimo permainų“.
Robert Kiyosak | BITĖ
Robert T. Kiyosaki
„Du tėčiai – turtingas ir vargšas“
Ši trumpoji audioknyga – tai autobiografinis pasakojimas, kuriame autorius atskleidžia savo patirtį, išgyvenimus, nusivylimus ir pakilimus kelyje į finansinę sėkmę. Knygoje gausu žinių ir patarimų, kaip efektyviau tvarkyti asmeninius finansus, išlipti iš vadinamojo žiurkių rato ir išmokti investuoti. Paprasčiau sakant, knyga apie tai, kaip turtuoliai tampa turtingi.
Timothy Ferris | BITĖ
Timothy Ferriss
„4 valandų darbo savaitė“
Klausydami šios trumposios audioknygos sužinosite, kaip bet kuris biuro darbuotojas gali dirbti produktyviau, sutrumpinti darbo laiką ir galų gale visiškai ištrūkti iš savo darbo, kad galėtų siekti savo svajonių.

 

Audioteka | BITĖ
Gaukite pasiūlymą
Mane domina: