Sveikiname su Kliento diena!

Esate mums labai svarbūs ir ypatingi, todėl ir kovo 19-oji – Kliento diena – mums tokia ypatinga. Ją norime švęsti kartu su jumis ne tik dėkodami, bet ir dovanodami. Šiais metais – realias patirtis ir įspūdžius. Drauge su „TrenkTuru“ tik BITĖS ir LABAS klientams paruošėme net penkis išskirtinius žygius po visą Lietuvą!

Tam, kad eiti būtų dar linksmiau ir lengviau, žygeivių laukia ir įspūdingi prizai!

Kaip dalyvauti konkurse ir laimėti prizus?

 
 • Visų maršrutų metu fiksuokite gražiausius kadrus – nuotraukas ar video.
 • Nuotraukomis dalinkitės viešai savo „Facebook“, „Instagram“ ar „TikTok“ paskyrose.
 • Žymėkite BITĖS arba LABAS profilį ir kiekvieną, pasidalinusį nuotrauka socialiniuose tinkluose, BITĖ ir LABAS pavaišins „Circle K“ kavos ar arbatos puodeliu.

Linkime gerų įspūdžių gamtoje!

Kur ir kokie maršrutai laukia jūsų?

Aukštaitijoje žygiuokite kaip BITĖS Profai

Pasirinkę šį solo maršrutą žygiuosite kaip tikri BITĖS Profai – turėsite pasitelkti savo dėmesingumą, susikaupimą ir pasiruošti įveikti visus kelyje laukiančius iššūkius. BITĖS Profo maršrutas driekiasi nuostabiu mišku – nuo Bičiulių apžvalgos bokšto iki Ladakalnio ir Ginučių piliakalnio.

LABAS’ai naršo po Vilnių

Vaikščiokite ten, kur vaikšto tikri LABAS’ai. Pamatykite, kuo jie gyvena ir kur leidžia laiką. Tai urbanistinis ir industrinis solo maršrutas po Vilnių, kuriame atrasite grožį gatvių, kuriose verda jaunimo gyvenimas ir kultūra. 

Po Kauną – sportininkų keliais su BITĖS 5G greičiu

Pasiruoškite – šiame maršrute išvystysite didžiulį greitį. Galbūt net skriesite BITĖS 5G greičiu. Kodėl? Nes Kauną pažinsite per vietas, kuriose buvo pasiekti įvairūs sporto ir greičio rekordai. 

5g

Žemaitijos gamta suteikia supergalių

Supergalių tikrai turime kiekvienas. Atrasti, o gal prisiminti savąsias padės šis, visiems lengvai prieinamas maršrutas – patogus ir judant vežimėliu. Jis driekiasi Kuršėnų pušynu, kurį pasiekti labai lengva, – prie jo veda geras kelias, o čia pat – ir patogi stovėjimo aikštelė. Viskas labai arti miesto, bet vos įžengę į pušyną iškart tai pamiršite. 

Dideli iššūkiai Mažojoje Lietuvoje

Mėgstate iššūkius, esate drąsus ir savo jėgomis pasitikintis verslas? Tuomet šis maršrutas skirtas būtent jums: pasiruoškite pasigalynėti. Daugelis esame aplankę žymiąją Olando kepurę, bet ar kada bandėte įveikti kuo daugiau ten esančių laiptų ir laiptelių?

5g

Žaidimų taisyklės

Asmuo savo socialinių tinklų „Instagram“, „Facebook“, „TikTok“ profiliuose viešai paskelbęs vaizdo įrašą ar nuotrauką, atitinkančius šio žaidimo sąlygas, neatšaukiamai patvirtina, kad su žaidimo taisyklėmis susipažino ir sutinka.

 
 1. Žaidimą organizuoja UAB „Bitė Lietuva“, įmonės kodas 110688998, reg. adresas Žemaitės g, 15, Vilnius (toliau – BITĖ). 
 2. Žaidimo trukmė: 2024 m. kovo 19 d. - 2024 m. balandžio 8 d. (imtinai). 
 
 3. Žaidime gali dalyvauti tik fiziniai asmenys (vartotojai), kurie žaidimo laikotarpiu savo paskyroje socialiniuose tinkluose „Instagram“, „Facebook“, „TikTok“ viešai paskelbs vaizdo įrašą ar nuotrauką, kuriame atlieka nurodytą užduotį – nusifotografuoja viename iš 5 (penkių) BITĖS ir LABAS dovanotų maršrutų. Kiekviename žaidime dalyvaujančiame vaizdo įraše ar nuotraukoje turi būti pažymėtas „Bitė Lietuva“ socialinio tinklo profilis. Atitinkamai: „Instagram“ – @bite_lietuva, „Facebook“ – @bitelietuva, „TikTok“ – @bite_lietuva. Arba kiekviename žaidime dalyvaujančiame vaizdo įraše turi būti pažymėtas LABAS socialinio tinklo profilis @labasrodo. Atitinkamai: „Instagram“ – @labasrodo, „Facebook“ – @labasrodo, „TikTok“ – @labasrodo. 
 4. Vaizdo įrašas ar nuotrauka turi būti nufilmuotas ir paskelbtas to paties asmens, profilis turi būti viešas. Paskelbęs vaizdo įrašą ar nuotrauką asmuo (vaizdo įrašo ar nuotraukos autorius), prisiima visą atsakomybę už paskelbtame vaizdo įraše ar nuotraukoje užfiksuotų asmenų atvaizdo panaudojimą žaidimo tikslais. 
 5. Kiekvienam pasidalinusiam vaizdo įrašu ar nuotrauka pagal numatytas taisykles, asmenine žinute į socialinio tinklo profilį bus išsiųstas unikalus kodas, kurį dalyvis galės iškeisti į 1 (vieną) puodelį kavos arba arbatos bet kurioje „Circle K“ degalinėje Lietuvoje iki 2024 m. balandžio 14 d. (imtinai). 
 6. Unikalus kodas bus išsiųstas per 1 darbo dieną nuo vaizdo įrašo ar nuotraukos įkėlimo datos. Jei vaizdo įrašas ar nuotrauka bus įkelti savaitgalio/švenčių dienomis, prizas bus išsiųstas artimiausią darbo dieną. 
 7. Žaidime nedalyvaus vaizdo įrašai ar nuotrauka, pažeidžiantys Lietuvos Respublikos teisės aktų nuostatas ar trečiųjų šalių teises, tame tarpe, bet neapsiribojant – autorines teises, skatinančios rasinę, tautinę, religinę, politinę ar kito pobūdžio nesantaiką ar diskriminaciją, o taip pat vaizdo įrašai ar nuotraukos, kuriuose naudojama necenzūrinė leksika, vartojamas alkoholis, psichotropinės ar narkotinės medžiagos.  
 8. Asmuo, paskelbęs vaizdo įrašą ar nuotrauką, atitinkantį šio žaidimo sąlygas, neatšaukiamai sutinka, kad toks vaizdo įrašas ar nuotrauka gali būti atgaminti bet kokiu būdu, adaptuoti, naudojami ar viešai skelbiami UAB „Bitė Lietuva“ ar „Labas“ „Facebook“, „Instagram“ ir „TikTok“ paskyrose. Taip pat, toks asmuo patvirtina, kad vaizdo įrašo ar nuotraukos viešam paskelbimui yra gauti trečiųjų asmenų sutikimai. 
 9. Žaidimo metu dalyvių viešai paskelbti asmens duomenys (socialinės paskyros vartotojo vardas, vaizdo įrašas ar nuotrauka socialinių tinklų paskyroje) bus tvarkomi nustatant, skelbiant bei apdovanojant dalyvį, taip pat tvarkomi ir naudojami su žaidimo organizavimu bei vykdymu susijusiais tikslais. Šių asmens duomenų valdytojas yra BITĖ. 
 10. Detalesnę informaciją apie Jūsų, kaip asmens duomenų subjekto, teises, teisių įgyvendinimą bei duomenų tvarkymą rasite privatumo politikoje. 
 11. Žaidimo dalyvių duomenys yra saugomi laikantis įstatymuose numatytų terminų, o jiems pasibaigus, nesant kito teisėto asmens duomenų tvarkymo pagrindo, negrįžtamai sunaikinami. 
 12. Žaidimo prizas nekeičiamas į pinigus, kitas paslaugas ar kitus daiktus. Išlaidos, susijusios su gautų unikalių kodų iškeitimu, tenka jį gavusiam asmeniui. 
 13. Žaidime negali dalyvauti UAB „Bitė Lietuva“ ir VšĮ Trenkturas darbuotojai ir jų šeimos nariai.  
 14. BITĖ pasilieka teisę vienašališkai keisti žaidimo sąlygas apie tai informavusi interneto svetainėje www.bite.lt. 
 15. Reikšmingo šių taisyklių pažeidimo arba nesilaikymo atveju, susiklosčius force majeure aplinkybėms ar dėl kitų pagrįstų priežasčių, BITĖ turi teisę bet kuriuo metu vienašališkai nutraukti žaidimą. 
 1. Žaidimo organizatorė: UAB „Bitė Lietuva“, Žemaitės g. 15, Vilnius (toliau – BITĖ), įmonės kodas 110688998. 
 2. Žaidimas vyksta nuo 2024 m. kovo 19 d. iki 2024 m. balandžio 8 d. (imtinai). 
 3. Žaidime „Įveikite maršrutą su Bite/Labas ir laimėk 500€!“ (toliau – Žaidimas) gali dalyvauti visi asmenys, kurie užsiregistravo BITĖS iššūkyje „BITĖ ir LABAS kviečia į maršrutus po visą Lietuvą!“ ir www.trenkturas.lt ar mobiliojoje programėlėje „Trenkturas“ supildė anketiniuose duomenyse savo vardą, pavardę, kontaktinį telefono numerį ir elektroninį paštą, ir praėjo bent 1 (vieną) BITĖS bei LABAS dovanotą maršrutą, kurių pavadinimai „Aukštaitijoje žygiuokite kaip BITĖS Profai“, „LABAS’ai naršo po Vilnių“, „Po Kauną – sportininkų keliais su BITĖS 5G greičiu“, „Žemaitijos gamta suteikia supergalių“, „Dideli iššūkiai Mažojoje Lietuvoje“. 
 4. Registracijos metu suvestų duomenų valdytojas yra VšĮ „Trenkturas“. Daugiau apie jūsų kaip duomenų subjekto teises, teisių įgyvendinimą bei duomenų tvarkymą galite sužinoti privatumo politikoje.  
 5. Prizinis fondas: 3 vnt. 500 € vertės BITĖS kuponų, kurių kiekvienas galios iki 2024 05 31 (imtinai). 
 6. Pasibaigus vienai kalendorinei savaitei, iš visų per tą savaitę užsiregistravusių ir bent 1 (vieną) maršrutą praėjusių dalyvių burtų keliu bus traukiamas prizo laimėtojas.  
 7. Laimėtojų traukimo datos: kovo 26 d., balandžio 2 d., balandžio 9 d. Burtų keliu paskelbtas laimėtojas (-a) žaidime gali dalyvauti tik 1 (vieną) kartą per žaidimo laikotarpį. 
 8. Laimėtojus trauks trečioji šalis (VšĮ „Trenkturas“, įm.k. 303386460, adresas P.Lukšio g. 1, LT-08221, Vilnius) iš atitinkamai kiekvieną žaidimo savaitę užsiregistravusių dalyvių sąrašo, kurie bus praėję bent 1 (vieną) ar daugiau iš BITĖS dovanotų maršrutų. Praeitas maršrutas turi būti įveiktas iki numatytos burtų traukimo datos. Su laimėtojai bus susisiekta asmeniškai, registracijos metu nurodytu telefono numeriu arba el. paštu. 
 9. Perduodant ir priimant prizą, taip pat dienos aksesuarą, laimėtojas turės pasirašyti prizo perdavimo-priėmimo aktą, kurį atsiųsime žaidimo metu nurodytu el. paštu po to, kai gausime iš laimėtojo reikalingus papildomus asmens duomenis. 
 10. Per 10 darbo dienų nuo pasirašyto perdavimo-priėmimo akto gavimo, BITĖS komanda susisieks su laimėtoju nurodytu el. paštu ir / arba telefono numeriu dėl prizo perdavimo. 
 11. Jeigu per nurodytą laiką nepavyktų susisiekti su laimėtoju ar per 7 (septynias) dienas nuo pranešimo apie laimėjimą ar prizo perdavimo-priėmimo akto išsiuntimo dienos, negautume reikalingų duomenų perdavimo-priėmimo akto surašymui, ar pasirašyto akto, laimėtojas netenka teisės į prizą. 
 12. Jei iki žaidimo pabaigos nepavyks susisiekti su laimėtoju, bus išrinktas kitas laimėtojas iš visų žaidimo laikotarpiu užsiregistravusiųjų ir praėjusių sąrašo, kurie atitiks 3 punkto sąlygas. 
 13. Laimėto kupono nuolaidos kodo panaudojimas galimas tik vieną kartą www.bite.lt internetinėje svetainėje, pasirenkant prekių įsigijimą pilna suma (ne išsimokėtinai). Krepšelio sumai viršijus kupono sumą (500€) – laimėtojas įsipareigoja sumokėti skirtumą. Tais atvejais, jeigu krepšelio suma nesieks 500 € – skirtumas negali būti išmokamas ar panaudojamas kito apsipirkimo metu. fLaimėtojas, įsigydamas prekes su 500 Eur kuponu, net jei perkamų prekių kaina neviršija 500 Eur, turės sumokėti 1 Eur. Jeigu įsigijamos prekės viršija 500 Eur ir laimėtojas apmoka skirtumą, papildomai 1 Eur mokėti nereikės. 
 14. Laimėtas kuponas gali būti panaudojamas tik www.bite.lt prekėms, bet ne paslaugoms. 
 15. Prizas į pinigus, paslaugas ar daiktus nekeičiamas. 
 16. Jei įrangos grąžinimo procedūroje (www.bite.lt/grazinimai) numatytais atvejais ir tvarka grąžinsite pasinaudojant kuponu įsigytą įrangą, jums bus sugeneruotas BITĖS kuponas, kurio suma bus lygi prekės, kurią grąžinate, įsigijimo vertei. 
 17. Žaidimo metu nustatant ir skelbiant bei vykdymu susijusiais tikslais bus tvarkomi šie duomenys: vardas, pavardė, telefono numeris, el. pašto adresas. Šių duomenų valdytojas yra VšĮ „Trenkturas“.  
 18. Laimėjimo atveju, su kiekvienu laimėtoju susisieks VšĮ „Trenkturas“. Prizų įteikimui reikalingi duomenys – vardas, pavardė, el. paštas, kontaktinis numeris bus perduoti UAB „Bitė Lietuva“. 
 19. Žaidimo metu laimėtas pagrindinis prizas yra apmokestinamas LR gyventojų pajamų mokesčio įstatymo tvarka. Gyventojų pajamų mokestį, susijusį su laimėtu prizu, sumoka ir deklaruoja BITĖ. 
 20. Atsiimant prizą reikalingi asmens duomenys: asmens kodas, adresas. Šių duomenų valdytojas yra BITĖ. 
 21. Žaidimo dalyvių duomenys yra saugomi laikantis įstatymuose numatytų terminų, o jiems pasibaigus, nesant kito teisėto asmens duomenų tvarkymo pagrindo, negrįžtamai sunaikinami. 
 22. Detalesnę informaciją apie jūsų, kaip asmens duomenų subjekto, teises, teisių įgyvendinimą bei duomenų tvarkymą galite rasti BITĖS privatumo politikoje čia. 
 23. Žaidime negali dalyvauti UAB „Bitė Lietuva“ ir VšĮ „Trenkturas“ darbuotojai ir jų šeimos nariai.  
 24. Organizatorius turi teisę keisti taisykles, apie pasikeitimus paskelbiant savo interneto svetainėje. 
 25. Reikšmingo šių taisyklių pažeidimo arba nesilaikymo atveju, susiklosčius force majeure aplinkybėms ar dėl kitų pagrįstų priežasčių, BITĖ turi teisę bet kuriuo metu vienašališkai nutraukti žaidimą. 
 26. Dalyvaudami žaidime patvirtinate, kad su taisyklėmis susipažinote ir sutinkate. 
Gaukite pasiūlymą

Mane domina: