Juodasis penktadienis BITĖJE

Prekių skaičius ribotas

Iki išpardavimo pabaigos liko:

14

D.

13

Val.

05

Min.

40

Sek.

Bitė
Juodai gera dovana SAMSUNG | BITĖ

Juodai gera dovana

Juodai gera dovana XIAOMI | BITĖ

Juodai gera dovana

Juodai geras pasiūlymas | BITĖ

Juodai geras pasiūlymas

Juodai geri pasiūlymai | BITĖ

Juodai geri pasiūlymai

 
Su pokalbių planais
 
Su paslaugų planais
 
Su paslaugų planais

Laimės ratas be pralaimėjimo!

Sukite laimės ratą ir gaukite nuolaidą, o užsiregistravę – galimybę laimėti didįjį prizą „iPhone 15 5G 128GB“

 1. Žaidimo organizatorė: UAB „Bitė Lietuva“, Žemaitės g. 15, Vilnius (toliau – BITĖ), įmonės kodas 110688998. 
 2. Žaidimas vyksta nuo 2023 m. lapkričio 20 d. iki 2023 m. lapkričio 27 d. (imtinai).   
 3. Žaidime gali dalyvauti visi Lietuvos Respublikos teritorijoje gyvenantys ir visišką veiksnumą turintys pilnamečiai fiziniai asmenys. 
 4. Kiekvienas fizinis asmuo šiose taisyklėse numatyta tvarka užsiregistravęs dalyvavimui Žaidime patvirtina, kad su šiomis taisyklėmis susipažino, sutinka su jų sąlygomis ir įsipareigoja jų laikytis.
 5. Žaidime „Laimės ratas“ norintys dalyvauti asmenys turi užsisakyti gauti BITĖS naujienlaiškį savo nurodytu elektroniniu paštu.
 6. Vienas elektroninio pašto adresas gali būti naudojamas tik vieną kartą žaidime. Nurodytu elektroniniu paštu bus išsiųstas unikalus nuolaidos kodas, kurį laimėtojas galės panaudoti www.bite.lt svetainėje įrangai ar aksesuarams įsigyti. Arba dienos prizo (JBL Tune 230NC TWS; Belaidės ausinės JBL Tune 130NC TWS; Belaidės ausinės Sennheiser HD 350BT; Išmanioji apyrankė Xiaomi Smart Band 7 Pro; Belaidė garso kolonėlė JBL Flip Essential 2; JBL Tuner XL Bluetooth Speaker FM Radio Black; Belaidė garso kolonėlė Harman Kardon Onyx Studio 7) dėl kurio susisieks su laimėtoju BITĖS darbuotojas. Jeigu elektroninis paštas buvo nurodytas neteisingai – sukimą teks pakartoti su teisingu elektroninio pašto adresu.
 7. Žaidimas be pralaimėjimo. Kiekvienas užsiregistravęs dalyvis laimi nuolaidos kodą įrangai ar aksesuarams www.bite.lt įsigyti; arba dienos prizą (vieną iš šių: JBL Tune 230NC TWS; Belaidės ausinės JBL Tune 130NC TWS; Belaidės ausinės Sennheiser HD 350BT; Išmanioji apyrankė Xiaomi Smart Band 7 Pro; Belaidė garso kolonėlė JBL Flip Essential 2; JBL Tuner XL Bluetooth Speaker FM Radio Black; Belaidė garso kolonėlė Harman Kardon Onyx Studio 7)
 8. Laimėti nuolaidos kodai galios iki 2023 m. gruodžio 3 d. (imtinai).  
 9. Žaidimo pabaigoje, kiekvienas Žaidimo dalyvis taip pat gali laimėti pagrindinį prizą - iPhone 15 5G 128GB Black telefoną.
 10. Pasibaigus Žaidimo laikotarpiui, artimiausių 5 (penkių) darbo dienų bėgyje, BITĖS sudaryta 3 (trijų) asmenų komisija iš visų Žaidimo dalyvių atsitiktiniu būdu išrinks 1 (vieną) pagrindinio prizo laimėtoją.
 11. Per 3 (tris) darbo dienas po pagrindinio prizo laimėtojo nustatymo BITĖ:
  1. žaidimo laimėtoją informuos elektroniniu paštu (nurodytu registruojantis Žaidimui);
  2. susitars individualiai su laimėtoju apie pagrindinio Žaidimo prizo perdavimą laimėtojui.
 12. Perduodant ir priimant pagrindinį Žaidimo prizą, laimėtojas BITEI turės patvirtinti savo tapatybę, pateikdamas (i) asmens tapatybės dokumentą, ir pasirašydamas (ii) Žaidimo prizo perdavimo-priėmimo aktą.
 13. Jeigu laimėtoju taptų nepilnametis asmuo, teisės aktų nustatyta tvarka laimėtoją atsiimant prizą turi atstovauti jo teisėti atstovai.
 14. Jeigu pagrindinio prizo laimėtojas per 3 (tris) savaites nuo Žaidimo laimėtojo informavimo dienos nepateikia BITEI reikiamų dokumentų/informacijos, nurodytos Taisyklių 13 punkte, laimėtojas netenka teisės į Žaidimo prizą. Toks prizas lieka BITEI.
 15. Žaidimo metu laimėtas pagrindinis prizas LR gyventojų pajamų mokesčio įstatymo tvarka yra apmokestinamas. Gyventojų pajamų mokestį, susijusį su Žaidimo dalyvio laimėtu prizu, sumoka ir deklaruoja BITĖ.
 16. Žaidimo prizai į piniginį ekvivalentą ir (ar) kitus prizus (prekes) nekeičiami.
 17. BITĖ pasilieka teisę keisti Žaidimo taisykles, apie pasikeitimus paskelbdama savo interneto svetainėje www.bite.lt.
 18. Reikšmingo šių taisyklių pažeidimo arba nesilaikymo atveju, susiklosčius force majeure aplinkybėms ar dėl kitų pagrįstų priežasčių, BITĖ turi teisę bet kuriuo metu vienašališkai nutraukti žaidimą.
 19. apdamas Žaidimo dalyviu, asmuo patvirtina, kad yra informuotas, kad jo asmens duomenys (vardas, elektroninio pašto adresas) bus tvarkomi BITĖS, kaip duomenų valdytojo, Žaidimo vykdymo tikslu ir sutarties (sudarytos dėl dalyvavimo Žaidime su BITE šių Taisyklių sąlygomis) vykdymo pagrindu. Vadovaujantis Bendruoju asmens duomenų apsaugos reglamentu, asmuo turi teisę nesutikti su tokiu asmens duomenų tvarkymu, tačiau tokiu atveju, asmuo negalės dalyvauti Žaidime. Asmeniui užsiregistravus Žaidime ir nurodžius elektroninio pašto adresą, BITĖ pagrįstai tokį asmens veiksmą vertins kaip asmens pritarimą tam, kad jo pateikti asmens duomenis būtų tvarkomi aukščiau nurodytu tikslu ir pagrindu.
 20. Žaidimo dalyvis dėl savo asmens duomenų tvarkymo, teisių įgyvendinimo, taikomų saugumo priemonių, bet kokių kitų su duomenų apsauga susijusių klausimų gali kreiptis el. paštu duomenu.apsauga@bite.lt. Daugiau apie Asmens duomenų tvarkymą: https://www.bite.lt/privatumo-politika.
 21. Žaidimo dalyvių duomenys yra saugomi laikantis įstatymuose numatytų terminų, o jiems pasibaigus, nesant kito teisėto asmens duomenų tvarkymo pagrindo, negrįžtamai sunaikinami.
 22. Žaidime negali dalyvauti UAB „Bitė Lietuva“ darbuotojai ir jų šeimos nariai, taip pat kiti asmenys, susiję su žaidimo organizavimu, bei jų šeimų nariai. 
 23. Taisyklių paskelbimo data: 10/31/2023
 
Gaukite pasiūlymą

Mane domina: