• Greitas pristatymas Išsiuntimas tą pačią dieną
 • Gražinti lengva 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokėkite už pristatymą Nemokamas
  pristatymas
 • Nulis eurų pradinė įmoka Pradinė
  įmoka

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Veikia be telefono
Gudrutis laikrodis-telefonas

R10 vaikams

Gudrutis laikrodis-telefonas R10 vaikams

Išsiuntimas tą pačią dieną
 • 1 img.
 • 2 img.
 • 3 img.
 • 4 img.
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Ši prekė yra išparduota. Patikrinkite prekės likutį mūsų salone. Tikrinti likutį salonuose

Gudrutis laikrodis-telefonas

R10 vaikams

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Gudrutis laikrodis-telefonas

R10 vaikams Deep Green: Apžvalga

BITĖS Profo apžvalga

 • Veikia kaip telefonas.
 • Buvimo vietos nustatymas: visada žinokite, kur yra Jūsų mažylis.
 • Speciali programėlė „Gudrutis“: matykite įrenginio buvimo vietą, judėjimo kelią, valdykite įvairius laikrodžio nustatymus.
 • Atsparus vandeniui ir dulkėms.
 • 1,22″ spalvotas, jutiklinis ekranas.
 • 10 telefono numerių knygelė – įvesite visų artimiausių žmonių numerius.
 • Baterija laiko iki 72 valandų budėjimo režimu arba iki 8 valandų pokalbių.
 • Integruotas žingsniamatis ir žadintuvas.
 • Pokalbiams ir duomenų perdavimui reikalinga aktyvi SIM kortelė.

Pirmosios savarankiškos mažųjų kelionės už namų ribų kelia išties daug nerimo tėveliams. Ar tai būtų keli šimtai metrų iki žaidimų aikštelės, ar kasdienis pradinuko kelias į ir iš mokyklos, nuolat norime būti tikri, jog bet kada galėsime susisiekti su vaiku ir įsitikinti, kad viskas gerai. Tiesa, daugeliui kyla abejonių, ar mobilusis telefonas šiuo atveju yra geriausias pasirinkimas. Juk vaikas mažas: gali pamiršti, pamesti, o gal ir naudotis tokiu įrenginiu dar per sudėtinga. Ką daryti? Rinkitės išmanųjį laikrodį vaikams „Gudrutis R10“, veikiantį ir kaip mobilusis telefonas.
 
Spalvotas, žaismingo dizaino, vandeniui ir dulkėms atsparus išmanusis laikrodis taps ištikimu Jūsų vaiko palydovu, o Jūs būsite ramūs savo atžalos saugumo. Mat išmanusis laikrodis vaikams „Gudrutis R10“ leidžia nustatyti jį dėvinčiojo buvimo vietą ir judėjimo maršrutą. Jums tik reikės parsisiųsti programėlę „Gudrutis“ į savo išmanųjį įrenginį ir susieti jį su laikrodžiu. Saugios zonos nustatymas, pagalbos mygtukas, į adresų knygutę neįvestų telefono numerių blokavimas – štai Jums dar daugiau funkcijų, užtikrinančių didesnį vaiko saugumą.
 
Į išmanųjį laikrodį „Gudrutis R10“ įdėjus aktyvią SIM kortelę, jis veikia kaip telefonas, tad galėsite ne tik susiskambinti, bet ir išsiųsti tekstinį ar balso pranešimą.
 
Nacionaliniuose technikos apdovanojimuose „Tech Top“ šis laikrodis pelnė geriausio Lietuvos metų technikos pasiekimo apdovanojimą. Tad net neabejokite – Jūsų mažiesiems jis taip pat patiks.
gdrt

Ir laikrodis, ir telefonas

„Gudrutis R10“ – tai ne šiaip laikrodis, o išmanusis laikrodis, turintis integruotą žingsniamatį ir žadintuvą. O su SIM kortele šis įrenginys veikia kaip tikras mobilusis telefonas: galima skambinti į ir iš laikrodžio, į laikrodį siųsti tekstines žinutes ar balso pranešimus.

Visada žinokite, kur yra Jūsų vaikas

Išmanusis laikrodis vaikams „Gudrutis R10“ veikia kaip GPS įrenginys ir nuolat rodo jį seginčiojo buvimo vietą. Tad į savo išmanųjį įrenginį atsisiuntę programėlę „Gudrutis“ ir susieję jį su išmaniuoju laikrodžiu visuomet žinosite, kur šiuo metu yra Jūsų vaikas. Programėlėje galėsite nustatyti ir saugios teritorijos ribas. Vaikui palikus šią zoną, apie tai iškart būsite informuoti SMS žinute.
gdrt
gdrt

Atsparus vandeniui ir dulkėms

Išmanusis laikrodis vaikams „Gudrutis R10“ atitinka IP67 sertifikato reikalavimus, t. y. yra atsparus vandeniui ir dulkėms. Tad tariame tvirtą „Taip“ ilgiems žaidimams statant smėlio pilis ar plukdant laivelius.

Patogi programėlė lietuvių kalba

Į savo išmanųjį įrenginį parsisiuntę programėlę „Gudrutis“, galėsite išnaudoti visas išmaniojo laikrodžio vaikams „Gudrutis R10“ galimybes: matysite įrenginio buvimo vietą, kelią, apibrėšite saugią teritoriją ir kt.
gdrt
gdrt

Talpi baterija

Visiškai įkrovus laikrodžio vaikams „Gudrutis R10“ bateriją, veikdama budėjimo režimu ji neišsikraus 72 valandas. Na, o nuolat kalbant jos užtektų net 8 valandoms.

Daugiau saugumo

Išmanusis laikrodis vaikams „Gudrutis R10“ turi fizinį pagalbos mygtuką, kurį paspaudus laikrodis automatiškai renka tris nurodytus numerius iš eilės. Taip pat būkite tikri, kad Jūsų vaikui nepaskambins nepageidaujami asmenys. Visi skambučiai iš nežinomų, t. y. į laikrodžio adresų knygelę neįvestų, numerių yra automatiškai blokuojami.
gdrt
* Kad išmaniuoju laikrodžiu vaikams „Gudrutis R10“ galima būtų skambinti ir perduoti duomenis, reikalinga aktyvi SIM kortelė. Visas šio įrenginio galimybes išnaudosite turėdami išmanųjį įrenginį su „Android 4.0“, „iOS 8.0“ ar naujesnėmis šių operacinių sistemų versijomis.

Gudrutis laikrodis-telefonas

R10 vaikams Deep Green: Parametrai

Bendra informacija

Atsparumas vandeniuiAtsparus drėgmei ir dulkėms (maudytis su laikrodžiu negalima)

Ekranas

Ekrano tipasTFT
Ekrano įstrižainė (coliais)1.22
Ekrano raiška (pikseliais)240 x 240

Jutikliai ir funkcijos

JutikliaiŽingsniamatis

Ryšys ir duomenų perdavimas

Vietos nustatymasLauke naviguoja pagal WiFi ir GPS, viduje – WiFi ir GSM

Procesorius ir atmintis

ProcesoriusMTK2503D, 260MHZ

Baterija

Įprastas naudojimosi laikas (valandomis)iki 62 val.

Gudrutis laikrodis-telefonas R10 vaikams Deep Green: atsiliepimai

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: