Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Apple

Watch Ultra 2 GPS + Cellular 49mm Titanium Case with Olive Alpine Loop - Large (eSIM) išmanusis laikrodis

Apple Watch Ultra 2 GPS + Cellular 49mm Titanium Case with Olive Alpine Loop - Large (eSIM) išmanusis laikrodis

Išsiuntimas tą pačią dieną
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Ši prekė yra išparduota. Patikrinkite prekės likutį mūsų salone. Tikrinti likutį salonuose

Apple

Watch Ultra 2 GPS + Cellular 49mm Titanium Case with Olive Alpine Loop - Large (eSIM) išmanusis laikrodis

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Apple

Watch Ultra 2 GPS + Cellular 49mm Titanium Case with Olive Alpine Loop - Large (eSIM) išmanusis laikrodis Blue: Apžvalga

Privalumai

  • Visiškai įkrauta baterija veikia iki 72 val.
  • Atnaujinta „Oceanic+“ programėlė suteikia dar daugiau galimybių sekti savo pasiekimus vandens sporte.
  • Ypač šviesus 3 000 nitų ekranas,
  • Itin tvirtas titano korpusas.

Trūkumai

  • Galima susieti tik su „iPhone“ telefonais.
„Apple Watch Ultra 2“ – laikrodis, kuris nebijo net ekstremalių nuotykių

Šio laikrodis gali pasigirti itin tvirtomis medžiagomis: jo korpusas pagamintas iš titano, o ekraną saugo safyro kristalo stiklas. Dėl to įrenginys – puikus kompanjonas leidžiantis net į ekstremaliausius nuotykius. Be to, „Apple Watch Ultra 2“ turi naująjį „S9“ procesorių, kuris jam suteikia naujų pažangių funkcijų, pavyzdžiui, „Double Tap“ gestą. Juo atsiliepti į skambutį galėsite lengviau – smiliumi vos kelis kartus palietę nykštį.
Apple Watch Watch Ultra 2 | BITĖ


TVIRTAS IR RYŠKUS

„Apple Watch Watch Ultra 2“ sklandžiai sujungia aktyvų gyvenimo būdą su stiliumi, todėl jis yra puikus kompanionas tiems, kurie teikia pirmenybę kūno rengimui ir madai. Su elegantišku 49 mm titano dėklu jis išsiskiria modernia estetika ir tvirtumu. Įspūdingas iki 100 metrų atsparumas vandeniui ir dulkėms užtikrina sklandų plaukimo stebėjimą, o „MIL-STD 810H“ testavimas garantuoja įrenginio ištvermę net ir netikėčiausiose situacijose.
 


RYŠKIAUSIAS EKRANAS „APPLE“ LAIKRODŽIŲ ĮSTORIJOJE

Ženkite į neprilygstamo aiškumo pasaulį su akinančiu „Apple Watch Ultra 2“ ekranu, pasižyminčiu stulbinančiu didžiausiu 3 000 nitų ryškumu, kuris nepaiso ryškiausių saulės spindulių, o atėjus nakčiai grakščiai pritemdo iki 1 nito. Jo platus ekranas kviečia suasmeninti savo patirtį, prisitaikant prie kiekvieno užsiėmimo su dinamiškais laikrodžių ciferblatais, kuriuose rodomi realaus laiko duomenys, pvz., aukštis, gylis ar tikslios sekundės. Sklandžiai sujungiantis skaitmeninę ir fizinę sferą, veiksmo mygtukas suteikia galimybę akimirksniu valdyti daugybę funkcijų, pradedant treniruotės įjungimu ir baigiant kompaso kelio taško sudarymu ar nardymu.
 
Apple Watch Watch Ultra 2 | BITĖ
Apple Watch Watch Ultra 2 | BITĖ


VISKAS VIENOJE VIETOJE

„Apple Watch Ultra 2“ gali pasigirti daugybe dizaino funkcijų. Jame yra tikslus dviejų dažnių GPS, kad būtų galima tiksliai sekti vietą, du garsiakalbiai, skirti patobulinti skambučius, ir veiksmo mygtukas, kad būtų galima atlikti veiksmus ir aktyvuoti sireną. Saugumas yra svarbiausias, tad integruotas šoninis mygtukas norint iškviesti skubią medicinos pagalbą, o gylio matuoklis matuoja povandeninį gylį iki 40 metrų. Trys mikrofonai užtikrina aiškų garsą, o sukiojama karūnėlė palengvina navigaciją. „Apple Watch Ultra 2“ siūlo ir stilių, ir funkcionalumą.
 


NAŠUMAS, KURIS NENUVILS

Patirkite technologinį šuolį su „Apple Watch Ultra 2“. Pritaikytas „Apple“ lustas, kurio dviejų branduolių procesorius talpina stulbinančius 5,6 milijardo tranzistorių, tiekia 60 procentų daugiau galios nei jo pirmtakas. Keturių branduolių neuronų variklis atlieka dirbtinio intelekto užduotis, užtikrindamas žaibiškai greitą reakciją ir įgalindamas neįtikėtinas naujoves, tokias kaip intuityvus dvigubo bakstelėjimo gestas. Be to, iki 72 valandų akumuliatoriaus veikimo laikas su baterijos taupymo režimu užtikrina, kad išliksite prisijungę net įtempčiausiomis dienomis.
 
Apple Watch Watch Ultra 2 | BITĖ
Apple Watch Watch Ultra 2 | BITĖ


FIZINĖS VEIKLOS STEBĖJIMAS

„Apple Watch Ultra 2“ pagerina sportinės veiklos stebėjimą su sklandžiu „Bluetooth“ ryšiu. Jis siūlo pasirinktines treniruotes, išplėstinę bėgimo metriką ir automatinį treniruočių aptikimą. Net tankiose miesto vietovėse jo dviejų dažnių GPS sistema ir „Apple Maps“ užtikrina išskirtinį vietos tikslumą, naudodami pažangius algoritmus ir įrenginyje įdiegtą dirbtinio intelekto mokymąsi.
 


SAUGUS PLAUKIMAS MALONIAI PATIRČIAI

„Apple Watch Ultra 2“ suteikia didelių pranašumų plaukikams ir nardytojams. Jis palaiko laisvąjį nardymą per „Oceanic+“ programėlę, akimirksniu pateikia svarbius duomenis ir užtikrina saugumą naudojant pranešimus. Be to, gilumo programėlė automatiškai seka povandeninę veiklą, rodydama esminę informaciją, ir išsaugo nardymo seansus su išsamiais įrašais, paprastam naudojimuisi, įskaitant nardymo grafikus ir GPS žemėlapius. „Apple Watch Ultra 2“ iš naujo apibrėžia jūsų vandens patirtį naujovėmis ir saugumu.
 
Apple Watch Watch Ultra 2 | BITĖ
Apple Watch Watch Ultra 2 | BITĖ


KAD VISADA RASTUMĖTE TINKAMĄ KELIĄ

„Apple Watch Ultra 2“ yra itin patogus naršymo įrankis, leidžiantis laikytis pasirinkto kelio. Programėlė „Compass“ leidžia tiksliai orientuotis aplinkoje, o „Backtrack“ funkcija naudoja GPS duomenis, kad padėtų jums grįžti į pradinį tašką. Šis laikrodis, turėdamas išplėstinę žemėlapio informaciją, įskaitant tūkstančių parkų, takų topografinius žemėlapius ir išsamią takų informaciją, užtikrina, kad nepasimestumėte kelionės metu.
 


VISAPUSIŠKAS SVEIKATOS STEBĖJIMAS

„Apple Watch Ultra 2“ yra geriausias jūsų sveikatos stebėjimo ir gerinimo palydovas. Naudodamas tokias funkcijas kaip EKG ir širdies ritmo sekimas, jis gali aptikti nereguliarų širdies ritmą ir pranešti apie aukštą ir žemą širdies susitraukimų dažnį, o tai suteikia svarbių įžvalgų apie jūsų širdies sveikatą. Tačiau nauda tuo nesibaigia. Laikrodis taip pat matuoja deguonies kiekį kraujyje, o „Sleep“ programėlė neapsiriboja tik miego trukmės stebėjimu, ji suskaido miego etapus ir padeda suprasti miego kokybę ir įpročius. Be to, novatoriškas temperatūros jutiklis leidžia stebėti kūno paviršiaus temperatūros pokyčius laikui bėgant, o tai suteikia vertingų sveikatos įžvalgų. Planuojant šeimą, ciklo stebėjimo funkcija naudoja temperatūros duomenis, kad įvertintų ovuliaciją. Galiausiai „Mindfulness“ programėlė padeda valdyti savo psichologinę gerovę, nes leidžia registruoti emocijas ir nuotaiką, taip gaunami visapusiški fizinės ir psichologinės sveikatos stebėjimo duomenys.
 
Apple Watch Watch Ultra 2 | BITĖ

Apple

Watch Ultra 2 GPS + Cellular 49mm Titanium Case with Olive Alpine Loop - Large (eSIM) išmanusis laikrodis Blue: Parametrai

Bendra informacija

eSIMTaip
Matmenys49 mm x 44 mm x 14,4 mm
Svoris (g)61,3
Ciferblato dydis49 mm
Atsparumas vandeniuiiki 100 metrų
Apyrankės tipasMedžiaginė

Ekranas

Ekrano formaStačiakampė
Ekrano tipasLTPO OLED Always-On Retina ekranas su Force Touch
Ekrano raiška (pikseliais)410 x 502

Jutikliai ir funkcijos

Jutiklis: akselerometrasTaip
Jutiklis: elektrinis širdies jutiklisTaip
Jutiklis: optinis širdies ritmo jutiklisTaip
Jutiklis: trijų ašių giroskopasTaip
Jutiklis: aplinkos šviesos jutiklisTaip
Jutiklis: avarijos jutiklisTaip
Jutiklis: barometrinis aukščiamatisTaip
Jutiklis: kompasasTaip
Jutiklis: temperatūros jutiklisTaip
Jutiklis: deguonies kiekio kraujyje matuoklisTaip
Jutiklis: gylio matuoklisTaip

Ryšys ir duomenų perdavimas

Vietos nustatymasYra
Wi-Fi802.11b/g/n
Bluetooth5.3

Procesorius ir atmintis

ProcesoriusDviejų branduolių S9 procesorius

Baterija

Įprastas naudojimosi laikas (valandomis)36

Apple Watch Ultra 2 GPS + Cellular 49mm Titanium Case with Olive Alpine Loop - Large (eSIM) išmanusis laikrodis Blue: atsiliepimai

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: