5G internetas namams

Rinkitės greičiausią ir stabiliausią BITĖS namų internetą.

5G internetas namams

Rinkitės greičiausią ir stabiliausią BITĖS namų internetą.

Sutarties laikotarpis*

Sutarties laikotarpis

Interneto planai*

Peržiūrėkite 5G planus

Nuo 14,90 € / mėn.

5G/4G iki 100 Mb/s namų internetas

Nuo 23,88 € / mėn.

Naujoji 5G ryšio technologija leis mėgautis iki šiol greičiausiu ir stabiliausiu BITĖS namų internetu, lyginant su kitais BITĖS namų interneto planais, veikiančiais 4G ar kitose mobilaus ryšio technologijose.

 • Įrenginių nuoma geromis kainomis
 • 60 dienų tinkamumo garantija
 • Interneto apsauga+ 3 mėn.
 • Išsiuntimas tą pačią darbo dieną

  Document

  Maršrutizatoriai įsigyjant su 5G planu

  Vidinis
  MC888 5G maršrutizatorius4,50 €/mėn.ZTE

  MC888 5G maršrutizatorius

  Užsisakyti
  Išorinis
  Nokia Fastmile 5G5,50 €/mėn.Nokia

  Išorinis 5G imtuvas „Nokia Fastmile 5G“ + WiFi maršrutizatorius „Nokia Beacon 2“

  Užsisakyti
  Negalite išsirinkti tinkamo plano?

  Palikite savo kontaktus ir mes su jumis susiseksime

  Kodėl verta rinktis BITĖS 5G namų interneto planą?

  5G ne tik užtikrins patikimiausią ir ypač spartų ryšį, bet kartu suteiks papildomas naudas

  +

  Galingas 5G
  maršrutizatorius nuomai

  Naudokitės galingu 5G maršrutizatoriumi, išsinuomoję jį už itin mažą mėnesio įmoką,
  kartu su 5G namų interneto
  planu. Užtikrinus gerą WiFi padengimą namuose galėsite mėgautis visais 5G privalumais.

  +

  60 dienų tinkamumo
  garantija

  Su 5G interneto planu gausite paslaugą „60 dienų tinkamumo garantija“. Per 60 dienų
  įsitikinkite, ar pasirinktas 5G
  namų interneto planas atitinka
  jūsų norus.

  +

  Interneto
  apsauga+

  Naršykite saugiau – pasirūpinsime, kad grėsmę keliantys duomenys nepasiektų jūsų jautrios informacijos. Interneto apsaugos paslaugą teikiame užsisakius interneto planus. Daugiau sužinokite čia.

  +

  Greitas
  pristatymas

  Įranga kartu su SIM kortele pas jus atkeliaus itin greitai.
  Paslaugą ar įrangą darbo
  dienomis užsisakius iki 13 val., užsakymą pristatysime jau kitą
  darbo dieną.

  5g

  Rekordas

  BITĖ pasiekė Lietuvos 5G interneto greičio rekordą!

  Pirmą kartą užfiksuotas Lietuvos 5G interneto greičio rekordas – BITĖS 5G pasiekė net 2679 Mb/s gavimo greitį! Tokia sparta daugiau kaip 16 kartų viršija vidutinį ankstesnėmis ryšio technologijomis pasiektą interneto greitį.

  Daugiau
  Sužinokite BITĖS interneto spartą pasirinktu adresu
  5G stiprus
  5G vidutinis
  5G pakankamas
  5G jau greitai
  4G stiprus
  4G vidutinis
  4G pakankamas
  2G/3G
  Visas BITĖS tinklas yra 4G ir jis jau dengia maždaug 99 % Lietuvos teritorijos. Ryšio padengimo teritorijos gali koreguotis vykstant tinklo įdiegimo darbams.

  Dažniausiai užduodami klausimai

  5G – tai penktos kartos bevielio ryšio technologija, kuri leis didelius duomenų srautus perduoti greičiau ir lengviau nei iki šiol. Lyginant su 4G tinklu, 5G duomenų perdavimo greitis gali būti iki 10 kartų didesnis. Ši technologija leis klientams pastebimai pagerinti ryšio kokybę ir aprėptį Lietuvoje bei paskatins daiktų interneto (angl. IoT) plėtrą ir platesnes jo panaudojimo galimybes.
  Lyginant su 4G, 5G vidutinis greitis yra net 10 kartų spartesnis. 5G tinklas geba palaikyti daugiau vartotojų. Tad net vienoje vietoje esant dideliam žmonių kiekiui, visi jie gali naudotis ypač greitu ir stabiliu internetu bei vienu metu naudoti didelius duomenų kiekius. 5G namų ir biuro internetas savo sparta ir stabilumu nenusileidžia ir šviesolaidžio interneto greičiui. Lyginant su kitomis technologijomis (DSL, vDSL, KTV, Wi-Fi), 5G internetas esant padengimo zonoje gali būti greitesnis, stabilesnis ir leidžia klientams pajungti didesnį kiekį įrenginių vienu metu (naudotis televizija, žaisti internetinius žaidimus, dirbti ir mokytis nuotoliu, valdyti kitus namų įrenginius). Tam, kad pradėtumėte naudotis 5G namų ir biuro interneto paslaugomis, nereikia vesti laidų ar kviesti meistro. Užsisakius paslaugą, užtenka įjungti 5G palaikantį maršrutizatorių.
  Naujasis 5G tinklas atveria daug naujų galimybių tiek gyventojams, tiek verslui ir yra itin pravartus tiems, kurie iki šiol neturėjo prieigos prie kokybiško interneto. 5G ryšio technologija užtikrins, kad jūsų jau pamėgtos pramogos džiugintų dar labiau – leis nevaržomai mėgautis aukščiausios kokybės filmais ir serialais, džiaugtis ryšio galingumu ir stabilumu žaidžiant pažangiausius žaidimus internete, dar lanksčiau planuoti nuotolinį darbą ar mokslus. Pasitikdami 5G, pasitinkame ir daiktų interneto (angl. IoT) paslaugų plėtrą įvairiose srityse: medicinos, transporto, žemės ūkio, statybų ir kitose. 5G neišvengiamai paspartins ir kasdienybę lengvinančius išmaniuosius miestų sprendimus, tokius kaip išmanusis vandentiekis ir išmanioji elektros apskaita. Plačiau apie 5G ryšio technologijos pritaikymą ateityje skaitykite čia. Diegdami 5G ryšio technologiją, modernizuojame ir esamus tinklus, bazinių stočių tinklą tankindami net 35 proc. Klientams tai reiškia dar didesnį interneto greitį, ryšio stabilumą ir veikimą dar platesnėje teritorijoje.
  5G ryšys veiks ir internetas bus prieinamas klientams, pasirinkusiems 5G interneto paslaugų planą ir turintiems ar įsigysiantiems 5G technologiją palaikančią įrangą (maršrutizatorių) bei esant 5G padengimo zonoje. 5G palaikančius maršrutizatorius galite peržiūrėti ir įsigyti čia.
  Išorinis 5G ryšio imtuvas naudojamas tada, kai 5G ryšio signalas yra silpnas. Tokiu atveju ant lango ar namo fasado montuojamas išorinis ryšio imtuvas sustiprina ryšio signalą ir, perdavęs jį į namuose esantį belaidį maršrutizatorių, užtikrina kokybišką internetą namuose. Esant stipriam ir vidutiniam padengimui, užtenka ir vidinio 5G maršrutizatoriaus. Pasitikrinti, koks ryšio padengimas yra jūsų adresu, galite padengimo žemėlapyje.
  Tai – ryšio stiprintuvas, kuris padidina Wifi padengimo plotą ir užtikrina stipresnį interneto ryšį. Prietaisą rekomenduojama naudoti didesniuose butuose, namuose ar mažo biuro patalpose (virš 50 kv.m.). Ypač didelėse gyvenamosiose patalpose, pvz. skirtinguose namo ar buto aukštuose, gali prireikti ir kelių ryšio stiprintuvų.
  Nuo šiol su 5G namų interneto planais galite pasinaudoti paslauga „60 dienų tinkamumo garantija“. Pasirašydami bet kurio pasirinkto 5G namų interneto plano ir / ar 5G įrangos (maršrutizatoriaus) sutartį, 60 kalendorinių dienų bėgyje jūs galite įsitikinti, ar jūsų pasirinktas 5G namų interneto planas atitinka jūsų poreikius ir lūkesčius. Jei pasirinktas planas neatitinka jūsų poreikių, jūs galite atsisakyti sutarties per 60 kalendorinių dienų nuo jos sudarymo bei grąžinti su šia sutartimi įsigytą įrangą. Tokiu atveju, neprašysime jūsų atlyginti tiesioginių nuostolių, t. y. grąžinti Jums suteiktų nuolaidų paslaugoms ir / ar įrangai bei sumokėti likusių įmokų už įrenginį. Prašysime tik sumokėti už naudojimąsi paslaugomis iki sutarties nutraukimo dienos. Atkreipkite dėmesį, jog tinkamumo garantija nėra tapati paslaugų ar prekės kokybės garantijai pagal galiojančius teisės aktus. Jei turite nusiskundimų dėl paslaugos kokybės ar jos prieinamumo, arba prekė yra brokuota, Jūsų skundus nagrinėsime įprasta tvarka kaip numatyta teisės aktuose bei mūsų Bendrosiose paslaugų teikimo sąlygose. 60 dienų tinkamumo garantija taikoma tik tais atvejais, kai paslaugos ar prekės yra kokybiškos, tačiau neatitinka Jūsų poreikių ar nepateisina lūkesčių.
  Gaukite pasiūlymą

  Mane domina: