„BITĖ ride“

Darbo pokalbis TESLA elektromobilyje keliaujant tavo pasirinktu maršrutu. BITĖ ride nuveš nemokamai!

Registruokis dabar

Žinome, kiek daug laiko gali užimti darbo paieškos ir įsidarbinimo procesai, todėl BITĖJE siekiame, kad visa tai įvyktų #lengviau.

Reikia kažkur nuvykti? Nemokamai išsikviesk #BITĖride automobilį Vilniuje, Kaune arba Šiauliuose ir kelionės metu su būsimu vadovu pasikalbėk apie galimybę įsidarbinti BITĖJE. Apie vadovo sprendimą informuosime dar tą pačią dieną.

Kaip tai veikia?

  1. Pasirink labiausiai dominančią karjeros sritį iš sąrašo apačioje.
  2. Registruok nemokamos kelionės maršrutą ir savo kontaktinius duomenis.
  3. Susisiekus BITĖS specialistui, patvirtink kelionę.
  4. Važiuok ekologišku „Tesla Model X“ automobiliu.

Tai – jau trečiasis lengvo įsidarbinimo projektas BITĖJE

Prieš dvejus metus įvairių sričių BITĖS vadovai kandidatus kvietė #ZeroCV pokalbiams populiariose baruose bei kavinėse didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Visi darbo pokalbiai vyko neformalioje aplinkoje, gurkšnojant nealkoholinius kokteilius bei kavą be įprastai būtino darbo pokalbių atributo – CV.

O pernai kandidatų paiešką dar supaprastinome ir „Karjeros upDeito“ metu perkėlėme ją į „Tinder“ pažinčių programėlę, kur kandidatams buvo itin paprasta aplikuoti, lengva susipažinti su BITE kaip darbdaviu ir susitarti dėl darbo pokalbio.

Šį kartą įvairių sričių vadovai jau ruošiasi kelionėms su kandidatais ir laukia įdomių ir lengvų #BITĖRide pokalbių.

Papildoma informacija

Projektas #BITĖride vykdomas Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose. Planuojama vienos kelionės trukmė – 20-40 minučių. Su atrinktais kandidatais susisieks BITĖS atstovai siekiant patvirtinti kelionės laiką ir maršrutą.

Pokalbiai bus planuojami atsižvelgiant į pasirinktą kelionių datą, laiką bei kandidatų patirtį, tad registracija darbo pokalbio kelionės metu negarantuoja.

Siekiant užtikrinti saugumą, visose kelionėse dalyvaus kandidatas, vienas BITĖS vadovų ar personalo specialistų bei vairuotojas.

Susipažink su laisvomis darbo pozicijomis BITĖJE

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: