• Greitas pristatymas Išsiuntimas tą pačią dieną
 • Gražinti lengva 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokėkite už pristatymą Nemokamas
  pristatymas

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

JBL

T110BT belaidės ausinės

JBL T110BT belaidės ausinės

Išsiuntimas tą pačią dieną
 • 1 img.
 • 2 img.
 • 3 img.
 • 4 img.
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Ši prekė yra išparduota. Patikrinkite prekės likutį mūsų salone. Tikrinti likutį salonuose

JBL

T110BT belaidės ausinės

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

JBL

T110BT belaidės ausinės Black: Apžvalga

BITĖS Profo apžvalga

 • Lengvos ir patogios dėvėti
 • Muzikos ir skambučių valdymas: atsiliepkite į skambučius, persukite ar stabdykite dainą netraukdami telefono iš kišenės
 • „JBL Pure Bass Sound“ technologija užtikrina sodrų, puikios kokybės garsą
 • 6 valandas laikanti baterija
 
Belaidės ausinės „JBL TUNE110BT“ puikiai tiks naudotis kasdien – ne tik muzikai klausytis, bet ir bendrauti telefonu. Ant abi ausines jungiančio laido yra specialūs mygtukai, kuriais patogiai valdysite muziką ar atsiliepsite į skambučius net neimdami telefono į rankas. Mat šios ausinės su išmaniuoju renginiu susiejamos per belaidį „Bluetooth“ ryšį.

JBL prekės ženklo ausinės išsiskiria aukštais garso kokybės standartais, tad galite neabejoti, kad ir belaidės ausinės „JBL TUNE110BT“ užtikrina sodrų ir galingą garsą. Muzika mėgausitės kad ir 6 valandas be pertraukos – tiek laiko ausinių baterija ją visiškai įkrovus. Ausines jungiantis laidas yra plokščias ir lankstus, be to, pačios ausinės yra įmagnetintos. Visa tai garantuoja, kad laidas nesusipainios ir ausines patogiai dėvėsite net jų laikinai nenaudodami.
 
Išskirtinė garso kokybė. Per septynis veiklos dešimtmečius JBL nuolat investavo ir tobulino garso technologijas. „JBL Signature Sound“ ir „JBL Pure Bass Sound“ garso technologijos jau tapo šio gamintojo vizitine kortele, leidžiančia net mažiausių gabaritų ausinėms garsą atkurti ir perteikti ypač kokybiškai.
 
6 valandas laikanti baterija. Visiškai įkrovę belaides ausines „JBL TUNE110BT“, muzikos galėsite klausytis net 6 valandas be pertraukos. Įrenginiui išsikrovus, jo energijos atsargas visiškai atstatysite per 2 valandas.
 
Patogios ir ergonomiškos. Ausines jungiantis laidas yra plokščias ir lankstus, todėl ne tik nesusiraizgo, bet ir yra ilgaamžiškesnis nei įprastas laidas, taip pat – patogus dėvėti. Pačios ausinės yra įmagnetintos: kai nesiklausote muzikos, jos susiglaudžia, tad ir toliau jas patogiai dėvėsite ant kaklo nebijodami pamesti. Ausinės sveria vos 16 gramų, jas lengva pritaikyti individualiai – pakuotėje rasite 3 skirtingų dydžių ausinių antgalius.
 
Valdykite ir muziką, ir skambučius. Ant ausines jungiančio laido esančiais mygtukais galima ne tik paleisti ar sustabdyti muziką, bet ir atsiliepti į skambučius. Jums nereikės griebti telefono, kai kas nors skambins: tiesiog spustelėkite ausinės mygtuką, atsiliepkite ir kalbėkitės.
 
* Ausinės „JBL TUNE 110BT“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys. Norint jomis naudotis, reikia turėti išmanųjį įrenginį, palaikantį belaidį „Bluetooth“ ryšį.

JBL

T110BT belaidės ausinės Black: Parametrai

Bendra informacija

Svoris (g)16,2
Ausinių tipasĮ ausį
Laido ilgis80,8 cm

Baterija

Aktyvus veikimas, iki6 val.
Įkrovimo laikas2 val.

Garsas

Atkuriami dažniai20 Hz - 20 kHz
Garso gerinimo sistemaJBL Pure Bass Sound
Varža16 ohm
MikrofonasTaip

Duomenų perdavimas

Bluetooth4.0

Kita

KitaSkambinimas laisvų rankų įranga

JBL T110BT belaidės ausinės Black: atsiliepimai

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: