• Greitas pristatymas Išsiuntimas tą pačią dieną
 • Gražinti lengva 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokėkite už pristatymą Nemokamas
  pristatymas

Apple EarPods ausinės su „Lightning“ jungtimi White

Apple EarPods ausinės su „Lightning“ jungtimi

Išsiuntimas tą pačią dieną
 • Apple EarPods ausinės su „Lightning“ jungtimi White 1 img.
 • Apple EarPods ausinės su „Lightning“ jungtimi White 2 img.
 • Apple EarPods ausinės su „Lightning“ jungtimi White 3 img.
 • Apple EarPods ausinės su „Lightning“ jungtimi White 4 img.
1 / 2
Apple

EarPods ausinės su „Lightning“ jungtimi

White

Galimi mokėjimo būdai Pasirinkite jums tinkamiausią

Apple

EarPods ausinės su „Lightning“ jungtimi White: Apžvalga

BITĖS Profo apžvalga

 • Dizainas atkartoja ausies formą, todėl yra ypač patogios dėvėti.
 • Sodrus ir kokybiškas garsas.
 • Veikia kaip laisvų rankų įranga.
 • Muzikos ir vaizdo įrašų valdymas mygtukais, esančiais ant ausinių laido.
 • Atsparios drėgmei ir vandens purslams.

„Apple“ nebūtų „Apple“, jei net įprasčiausiam įrenginiui nesuteiktų išskirtinių savybių, suteikiančių maksimalų komfortą vartotojui. Jei esate ištikimi klasikai ir renkatės laidines į ausis įkišamas ausines, „Apple EarPods“ su „Lightning“ jungtimi tikrai pateisins Jūsų lūkesčius. Pirmiausia, susijusius su garso kokybe. Mat ausinių garsiakalbiai sukonstruoti taip, kad maksimaliai kokybiškai atkurtų bet kokio tipo garsus ir nukreiptų juos be menkiausio praradimo. Sodrus ir aiškus – toks garsas visada pasieks Jūsų ausis dėvint šias ausines.

„Apple EarPods“ su „Lightning“ jungtimi patogios tiek dėvėti, tiek valdyti muziką bei skambučius. Ausies formas atkartojantis ergonomiškas ausinių dizainas užtikrina komfortą net ilgą laiką jas dėvint. O muzikos ar vaizdo įrašus valdysite ar į skambučius atsiliepsite tiesiog spustelėję vieną iš mygtukų, esančių ant ausinių laido.

Ergonomiškas dizainas. Nuo įprastų į ausis įkišamų ausinių „Apple EarPods“ skiriasi savo forma. Vietoje įprastų apvalių gamintojas pasiūlė ausies formą atkartojančias ausines, kurios patogiai „įsikuria“ ausyse ir nesukelia diskomforto ne ilgą laiką jas dėvint.

Pajuskite visus muzikos niuansus. Ausinių „Apple EarPods“ garsiakalbiai pasižymi unikalia konstrukcija, optimaliai nukreipiančia garsą ir užtikrinančia minimalų garso praradimą. Tai reiškia, kad Jūsų ausis visuomet pasiekia sodrus, gilus ir aiškus garsas.

Paprastas muzikos ir skambučių valdymas. Tam, kad paleistumėte, prasuktumėte ar sustabdytumėte dainą, pakoreguotumėte garsą ar atsilieptumėte į skambutį, nereikia traukti telefono iš rankinės ar kišenės. Tiesiog spustelėkite valdymo mygtukus, esančius ant ausinių laido. Patogu ir paprasta!

Nebijo drėgmės ir vandens purslų. Ausines „Apple EarPods“ galite drąsiai dėvėti sportuodami, o prapliupus lietui taip pat neskubėkite jų išsiimti. Prakaitas ar keli vandens purslai joms tikrai nepakenks.

* Ausinės „Apple EarPods“ su „Lightning“ jungtimi veikia su visais „Apple“ išmaniaisiais įrenginiais, turinčiais „Lightning“ jungtį ir operacinę sistemą „iOS 10“ ar naujesnę jos versiją.

Apple EarPods ausinės su „Lightning“ jungtimi White: atsiliepimai

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: