Šiemet tobulus kadrus su sakuromis darysime lengviau – „Bitė“ įrengė specialią fotostudiją

2019.
04.23

Kas šiais laikais socialiniuose tinkluose geriausiai įprasmina atėjusį pavasarį? Be abejo, kad nuotrauka su žydinčių sakurų fonu. Šiemet šie kadrai bus kaip niekad tobuli – išmanius sprendimus kurianti „Bitė Lietuva“ Čijunės Sugiharos sakurų parke Vilniuje įrengė specialius išmaniųjų telefonų stovus, kurie lengvai ir patogiai leis užfiksuoti draugus ar šeimą su nuostabiais sakurų žiedais iš pačio geriausio rakurso.

„Pražydusios sakuros kasmet savo žiedais nudažo daugelio mūsų socialinių tinklų profilius, o jų parkeliai bent kelioms savaitėms tampa didžiausiais traukos taškais mieste. Todėl šiemet nusprendėme palengvinti sakurų mėgėjų kasdienybę ir populiariausiame Vilniaus sakurų parke įrengėme specialią fotostudiją“, – sako „Bitė Lietuva“ rinkodaros vadovas Arūnas Mickevičius.

Čijunės Sugiharos sakurų parke lankytojai ras specialius devynis „Bitės“ išmaniųjų telefonų stovus, kurie išdėlioti taip, jog išmanusis užfiksuotų pačią gražiausią nuotrauką. Lankytojui tereikia į stovą įdėti savo telefoną, nusistatyti fotografavimo laikmatį, atsistoti ant specialiu ženklu pažymėtos vietos ir tiesiog nusišypsoti: „Gerai nuotraukai reikia nemažų įgūdžių, o norint nusifotografuoti su draugais ar šeima, reikia dar prašyti ir svetimų žmonių pagalbos. Todėl šiuo atveju sudėtingiausią darbo dalį atlikome mes – parinkome geriausias kadrų vietas, o specialūs stovai padės sutalpinti visą kompaniją į vieną nuotrauką be kitų lankytojų pagalbos.“

Japonija turi labai populiarią tradiciją – „Hanami“, kai visi susirenka tiesiog pasigrožėti žydinčiais sakurų žiedais: „Lygiai tą patį galime daryti ir mes. Tik kad nereikėtų rūpintis pledais ar, juos pamiršus, suktis iš padėties sėdant ant striukės, visiems lankytojams paruošėme kelias dešimtas nemokamų sėdėjimui ir gerėjimuisi skirtų pledų.“

Besiruošiantiems fotosesijai su sakuromis „Bitės Profai“ primena kelis patarimus:

1. Nors žydinčios sakuros atrodo nuostabiai bet kuriuo paros metu, pačią gražiausią nuotrauką užfiksuosite per vadinamąją auksinę valandą – paskutinę valandą prieš saulėlydį, kai itin gražiai užfiksuojami šešėliai ir kitos detalės.

2. Rūbų spalvinė gama turėtų būti kiek kitokia nei sakurų žiedų spalva – antraip kadre susiliesite į vieną visumą.

3. Naudojantis „Bitės“ išmaniojo telefono stovu rekomenduojama įjungti fotoaparato laikmačio funkciją, kuri padaro kadrą po kelių sekundžių. „iPhone“ savininkai šią funkciją gali aktyvuoti įsijungę fotoaparato programėlę, paspaudę viršuje ant laikrodžio ikonėlės ir pasirinkę 3 arba 10 sekundžių vėlavimą. Išmaniųjų telefonų su „Android“ naudotojai tą patį gali padaryti įsijungę fotoaparato programėlę, paspaudę nustatymų ikonėlę ekrano viršuje ir pasirinkę funkciją „Timer“.

4. Ne visi išmanieji telefonai gali pasigirti itin geros kokybės priekinėmis kameromis. Tad jei užfiksuoti kadrai ne visai džiugina, apsukite telefoną ir naudokite pagrindinę kamerą. Mažas trūkumas – laukdami nuotraukos nematysite savo atvaizdo, bet galite pasikliauti specialiu „Bitės“ stovo rakursu.

2019.
05.17

Tarptautinė telekomunikacijų diena: 154 metai ir 5 ryškiausios technologijos

Gegužės 17 arba Tarptautinė telekomunikacijų diena gali pasirodyti kiek keista. Kaip ją minėti? Ypatingai, kai ši diena dar vadinama ir Pasaulio informacinės visuomenės diena. Ir kodėl būtent gegužės 17? Lengviau atsakyti į pastarąjį klausimą: būtent šią dieną, prieš 154 metus, 1865-ais buvo įkurta Tarptautinė telegrafo sąjunga (International Telegraph Union, ITU). Nuo to laiko iki dabar pasirodė daug technologijų, išradimų ir naujovių, kurių dėka šiandien bendraujame ir gyvename daug lengviau. Na, o paminėti šią dieną galima prisimenant ir sužinant kažką naujo apie 5 ryškiausias telekomunikacijų technologijas, kurias atrinko ir pristato „Bitės Profai“.

Skaityti plačiau
2019.
05.09

Pradedate sportuoti? Pasitarkite su savo telefonu!

Pavasariui įsibėgėjus, vis dažniau norisi išbėgti ir mums – kam aplink savo kiemą, kam aplink parką ar net tiesiai į varžybas. Tačiau atšilus orams ir pradėjus aktyviau sportuoti, kyla daug klausimų. O nuo kiek kilometrų reikėtų pradėti? Kokie pratimai geriausi apšilimui? O kaip mano organizmas reaguoja į krūvį? Visi šie klausimai – labai geri, tačiau atsakymų į juos toli ieškoti nereikia. Tobulėjantiems tikrai pravers trenerio konsultacija, tačiau norintiems pradėti pakanka žvilgtelėti į telefoną. Tad „Bitės Profai“ patys išbandė ir atrinko 5 patarimus, kaip išmanusis telefonas palengvina sportą.

Skaityti plačiau
2019.
05.08

Naujieji „Bitės“ paslaugų planai: pokalbiai į ES šalis ir daugiau duomenų keliaujantiems

Išmanius sprendimus kurianti „Bitė Lietuva“, neseniai atnaujinusi savo pozicionavimą, šiandien pristatė jį atspindinčius naujos kartos paslaugų planus „Lengviau“. Naujieji planai klientams suteiks iki 5 kartų daugiau mobiliojo interneto duomenų, neribotus pokalbius ir žinutes Lietuvoje bei keliaujant po Europos Sąjungą (ES). Su naujaisiais planais „Bitės“ klientai pirmieji Lietuvoje turės galimybę be papildomų mokesčių skambinti ir siųsti žinutes iš Lietuvos į kitas ES šalis. Dalis naujųjų planų leis į šias šalis skambinti net 1000 minučių bei siųsti 1000 SMS – įprastai tai kainuotų iki 300 eurų.

Skaityti plačiau
2019.
05.02

5 naujausios programėlės, kurias turi išmėginti šią gegužę

Gegužę paprastai lengva užsimiršti – sparčiai gerėja oras, atsiranda daugiau progų laiką praleisti gamtoje ir ima kauptis planai vasaros atostogoms. Bet nors visa tai ir tampa prioritetais šiuo metu, svarbu atsinaujinti ir savo telefono programėles. Nes labai gali būti, kad kol mėgavomės geru oru, ėmė ir pasirodė programėlės, kurios stipriai palengvintų mums gyvenimą, nustebintų ar tiesiog leistų papramogauti. O kad taip nenutiktų, „Bitės Profai“ atrinko 5 naujas ar neseniai atnaujintas programėles, kurias ir siūlo jums išmėginti gegužę.

Skaityti plačiau
Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus.
Gaukite BITĖS pasiūlymą

Gaukite BITĖS pasiūlymą

+370
Užpildydamas formą sutinku, kad BITĖ susisiektų su manimi dėl šio pasiūlymo ar pateiktų kitus savo prekių ar paslaugų pasiūlymus.
Serverio klaida, pabandykite dar kartą vėliau.

Ačiū

Jūsų duomenys sėkmingai priimti.
Susisieksime su jumis netrukus.