Šiemet tobulus kadrus su sakuromis darysime lengviau – „Bitė“ įrengė specialią fotostudiją

2019.
04.23

Kas šiais laikais socialiniuose tinkluose geriausiai įprasmina atėjusį pavasarį? Be abejo, kad nuotrauka su žydinčių sakurų fonu. Šiemet šie kadrai bus kaip niekad tobuli – išmanius sprendimus kurianti „Bitė Lietuva“ Čijunės Sugiharos sakurų parke Vilniuje įrengė specialius išmaniųjų telefonų stovus, kurie lengvai ir patogiai leis užfiksuoti draugus ar šeimą su nuostabiais sakurų žiedais iš pačio geriausio rakurso.

„Pražydusios sakuros kasmet savo žiedais nudažo daugelio mūsų socialinių tinklų profilius, o jų parkeliai bent kelioms savaitėms tampa didžiausiais traukos taškais mieste. Todėl šiemet nusprendėme palengvinti sakurų mėgėjų kasdienybę ir populiariausiame Vilniaus sakurų parke įrengėme specialią fotostudiją“, – sako „Bitė Lietuva“ rinkodaros vadovas Arūnas Mickevičius.

Čijunės Sugiharos sakurų parke lankytojai ras specialius devynis „Bitės“ išmaniųjų telefonų stovus, kurie išdėlioti taip, jog išmanusis užfiksuotų pačią gražiausią nuotrauką. Lankytojui tereikia į stovą įdėti savo telefoną, nusistatyti fotografavimo laikmatį, atsistoti ant specialiu ženklu pažymėtos vietos ir tiesiog nusišypsoti: „Gerai nuotraukai reikia nemažų įgūdžių, o norint nusifotografuoti su draugais ar šeima, reikia dar prašyti ir svetimų žmonių pagalbos. Todėl šiuo atveju sudėtingiausią darbo dalį atlikome mes – parinkome geriausias kadrų vietas, o specialūs stovai padės sutalpinti visą kompaniją į vieną nuotrauką be kitų lankytojų pagalbos.“

Japonija turi labai populiarią tradiciją – „Hanami“, kai visi susirenka tiesiog pasigrožėti žydinčiais sakurų žiedais: „Lygiai tą patį galime daryti ir mes. Tik kad nereikėtų rūpintis pledais ar, juos pamiršus, suktis iš padėties sėdant ant striukės, visiems lankytojams paruošėme kelias dešimtas nemokamų sėdėjimui ir gerėjimuisi skirtų pledų.“

Besiruošiantiems fotosesijai su sakuromis „Bitės Profai“ primena kelis patarimus:

1. Nors žydinčios sakuros atrodo nuostabiai bet kuriuo paros metu, pačią gražiausią nuotrauką užfiksuosite per vadinamąją auksinę valandą – paskutinę valandą prieš saulėlydį, kai itin gražiai užfiksuojami šešėliai ir kitos detalės.

2. Rūbų spalvinė gama turėtų būti kiek kitokia nei sakurų žiedų spalva – antraip kadre susiliesite į vieną visumą.

3. Naudojantis „Bitės“ išmaniojo telefono stovu rekomenduojama įjungti fotoaparato laikmačio funkciją, kuri padaro kadrą po kelių sekundžių. „iPhone“ savininkai šią funkciją gali aktyvuoti įsijungę fotoaparato programėlę, paspaudę viršuje ant laikrodžio ikonėlės ir pasirinkę 3 arba 10 sekundžių vėlavimą. Išmaniųjų telefonų su „Android“ naudotojai tą patį gali padaryti įsijungę fotoaparato programėlę, paspaudę nustatymų ikonėlę ekrano viršuje ir pasirinkę funkciją „Timer“.

4. Ne visi išmanieji telefonai gali pasigirti itin geros kokybės priekinėmis kameromis. Tad jei užfiksuoti kadrai ne visai džiugina, apsukite telefoną ir naudokite pagrindinę kamerą. Mažas trūkumas – laukdami nuotraukos nematysite savo atvaizdo, bet galite pasikliauti specialiu „Bitės“ stovo rakursu.

2019.
07.16

Socialinio tinklo „Twitter“ gimtadienis: 10 faktų, kurių nežinojote

Vienas populiariausių pasaulyje socialinis tinklas Lietuvoje taip ir netapo plačiai naudojamu. Todėl apie šią svarbią ir įdomią platformą žinome nedaug. Milijonų dalybos, išskirtinės žvaigždžių nuotraukos, karščiausios naujienos – viskas telpa šiame interneto kanale. Šiandien vis dar yra besidominčių socialiniu tinklu „Twitter“ bei klausiančių, kodėl mūsų šalyje jis ne toks populiarus. Todėl 13-ojo „Twitter“ gimtadienio proga „Bitės Profai“ palengvina šią naštą: ne tik atsako į klausimą, kodėl šis socialinis tinklas neprigijo Lietuvoje, bet ir pristato 10 įdomių faktų, kurie padės geriau susipažinti su „Twitter“.   

Skaityti plačiau
2019.
07.11

5 mitai apie išmaniuosius telefonus, kuriais vis dar kartais tikime

Išmaniąsias technologijas dažnai gaubia mitai ir neįtikėtini patarimai, kurie buvo paneigti šimtus kartų, tačiau jais tikima iki šiol. Išmanieji telefonai – ne išimtis. Nors jie egzistuoja mažiau nei 20 metų, apie juos jau galima išgirsti daugybę mitų. Ir niekada negali žinoti, iš kur šie mitai atsirado ir ar juose yra bent krislas tiesos. Todėl „Bitės Profai“ atrinko 5 populiarius bei vis dar gajus išmaniųjų telefonų mitus, kuriuos paaiškina ir paneigia.

Skaityti plačiau
2019.
07.04

5 naujausios programėlės, kurias turi išmėginti šią liepą

Ką daryti, kai vasarą staiga atšąla, o tu su šortais? Arba jei atidėjo skrydį, vėluoja autobusas ar laukiate eilėje? Visada galite atsinaujinti savo išmaniojo telefono programėles! O kad jų nereikėtų toli ieškoti, „Bitės Profai“ atrinko 5 naujas ar neseniai atnaujintas programėles, kurios neleis liepos mėnesį nuobodžiauti.

Skaityti plačiau
2019.
06.27

Fotografuojame vasarą: kokių programėlių mums reikės?

Kai už lango tokia vasara, norisi pasiimti su savimi tik išmanųjį telefoną, neapsikrauti kitais daiktais ir leisti laiką lauke. O toliau formulė paprasta: kuo daugiau laiko vasarą praleidžiame lauke, tuo daugiau atsiranda pagundų išsitraukti savo telefoną ir fotografuoti. Ir nors beveik visi naujesni telefonai turi geras kameras, ką daryti, jei draugų nuotraukos socialiniame tinkle „Instagram“ atrodo geresnės? Arba kaip suteikti nuotraukoms daugiau gyvybės ar nuimti keletą nekuklių spuogų? „Bitės Profai“ paruošė specialų fotografavimo programėlių arsenalą tam, kad ši vasara būtų viena įsimintiniausių.

Skaityti plačiau
Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus.
Gaukite BITĖS pasiūlymą

Gaukite BITĖS pasiūlymą

+370
Užpildydamas formą sutinku, kad BITĖ susisiektų su manimi dėl šio pasiūlymo ar pateiktų kitus savo prekių ar paslaugų pasiūlymus.
Serverio klaida, pabandykite dar kartą vėliau.

Ačiū

Jūsų duomenys sėkmingai priimti.
Susisieksime su jumis netrukus.