Pirmosios „nuotolinės“ Kalėdos: „Bitė“ klientams apmokės pajamų draudimo įmokas

„Bitė“ klientams net pusę metų apmokės pajamų draudimo įmokas. Draudimas padengs mokėjimo plano ir įrangos mokesčius bei galios klientams netekus darbo ar susirgus, taip pat ir tuo atveju, jei dėl vaiko ligos vienas tėvų laikinai negalės dirbti. Pirmą kartą Lietuvos telekomunikacijų rinkoje pristatoma paslauga bus teikiama nemokamai. Bendrovė tiki – pajamų draudimas leis pirmąsias „nuotolines“ Kalėdas, kai žmonės nerimauja dėl ateities, pasitikti lengviau.

„Daugeliui didžiosios šių metų šventės bus kitokios – dalį artimųjų sveikinsime tik telefonu ar regėsime kompiuterio ekrane. Nepaisant to, Kalėdas kiekvienas norime pasitikti su lengvumu, nesukdami galvos dėl kasdienių rūpesčių. Tai nėra paprasta, Lietuvą ir pasaulį krečiant pandemijai, kai labiau rūpinamės sveikata ir nerimaujame dėl finansinės ateities“, – sako Pranas Kuisys, „Bitė Lietuva“ generalinis direktorius.

„Dėl to šiemet pasitikdami „nuotolines“ Kalėdas siūlome telekomunikacijų rinkoje unikalią dovaną – pajamų draudimą. Pajamų draudimas galios, jei netikėtai netekote darbo, jūsų nedarbingumas trunka ilgai, taip pat tada, jei susirgsite ar susirgs jūsų vaikas ir dėl to laikinai negalėsite dirbti. Draudimas galios ir tada, jei darbingumo neteksite laikinai dėl traumos ar kito nelaimingo atsitikimo. Esame tikri, kad neramiu metu tokia nemokama paslauga turėtų suteikti bent šiek tiek užtikrintumo ateitimi,“ – įsitikinęs P. Kuisys.

Draudimas galios naujiems ir sutartį pratęsiantiems privatiems klientams įsigijusiems nors vieną Kalėdų kampanijoje dalyvaujantį įrenginį. Draudimas galios 6 mėnesius nuo draudimo sutarties sudarymo dienos. Per šį laikotarpį netikėtai netekus darbo, susirgus, patyrus traumą ar dėl vaiko ligos negalint dirbti, klientui net iki 6 mėnesių arba tol, kol šie klientai grįš į darbą, bus atlyginti mokėjimo plano ir įrangos mėnesio mokesčiai, neviršijantys 25 Eur.

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: