Pirmąją Velykų dieną „Bitės“ salonai nedirbs

Salonai | BITĖ

Telekomunikacijų bendrovės „Bitė Lietuva“ salonai pirmąją Velykų dieną, balandžio 4-ąją nedirbs. Antrąją Velykų dieną – pirmadienį – dalis salonų atvers duris, nors dirbs trumpiau.

„Pavasario šventės metu salonų darbuotojai ilsėsis ir praleis laiką su artimaisiais, kiek tai leis karantino apribojimai. Kviečiame klientus atsižvelgti į numatomą darbo laiką ir iš anksto susiplanuoti vizitus salonuose. Visas prekes ir paslaugas galima iš anksto užsisakyti internetu ir atsiimti salonuose arba įsigyti internetinėje svetainėje“, – sako „Bitės“ mažmeninės prekybos vadovė Miglė Sabaitė.

„Bitės“ paslaugas ir sąskaitas galima valdyti „Mano BITĖ“ savitarnoje arba mobiliojoje programėlėje. Šventiniu laikotarpiu klientai galės susisiekti ir nemokama linija – 1501.

Balandžio 5-ąją – antrąją Velykų dieną, atsidarys beveik pusė „Bitės“ salonų įvairiuose šalies miestuose, tačiau darbo valandos bus sutrumpintos. Tikslų visų „Bitės“ salonų darbo grafiką šventiniu laikotarpiu galima sužinoti internete: www.bite.lt/salonai.

 
Gaukite pasiūlymą

Mane domina: