Lenktynininkas Antanas Juknevičius tapo virtualiu lietuvių šturmanu

Puikiai Dakaro ralyje pasirodęs lenktynininkas Antanas Juknevičius nuo šiandien lietuviams patarinės, kaip greičiau ir saugiau pasiekti kelionės tikslą. Jis tapo išmaniosios navigacijos „Waze“ balsu ir nuotaikingai šalies vairuotojams pasakys kada sukti į dešinę arba įspės apie kliūtį priešakyje.

„Navigacijų balsai dažnai būna nuobodūs ir neįkvepiantys, todėl įgarsindamas „Waze“ frazes stengiausi jas pagyvinti ir paskaninti Dakaro prieskoniu. Todėl nuo šiol lietuvių kelionės taps smagesnės ir jie iš dalies galės pasijusti lyg ralio maratone. Tik, be abejo, visų pirma raginu važiuoti saugiai ir su šypsena veide“, – sako lenktynininkas Antanas Juknevičius, tapęs išmanios navigacijos „Waze“ veidu Lietuvoje.

Nuotaikingą video, kaip A. Juknevičius įgarsino navigacijos frazes, rasite ČIA.

Šią savaitę mobiliojo ryšio bendrovė „Bitė Lietuva“ kartu su didžiųjų miestų savivaldybėmis pristatė „Google“ valdomą išmaniąją navigaciją „Waze“, kurioje vairuotojai realiu laiku mato ir patys praneša informaciją apie sąlygas keliuose: spūstis, eismo įvykius, oro sąlygas, duobes ar kitas kliūtis. „Waze“ apdoroja šią vairuotojų pateiktą informaciją, papildomai įvertina kokiu greičiu vyksta eismas miesto gatvėse ir duomenis iš kitų šaltinių, o vairuotojams pasiūlo pasirinkti vieną iš greičiausių maršrutų. Tuo pačiu programėlė realiu laiku suteikia informaciją apie eismo sąlygas savivaldybėms ar kitoms eismo priežiūros įstaigoms, ir taip padeda efektyviau spręsti iškylančias problemas.

„Tikimės, kad žinomas balsas lietuvius paskatins „Waze“ naudotis aktyviau ir taip subursime didelę išmaniųjų vairuotojų bendruomenę, kuri aktyviai pranešinės, kas vyksta mūsų šalies keliuose. Taip mūsų visų kelionės taps patogesnės, greitesnės ir saugesnės“, – teigia Pranas Kuisys, „Bitė Lietuva“ vykdomasis direktorius.

Išmanioji navigacija „Waze“ yra nemokama ir veikia visuose išmaniuosiuose įrenginiuose. Norintys įsijungti Antano Juknevičiaus balsą, teturi nueiti į programėlės nustatymus ir balsų sąraše pasirinkti lietuvių lenktynininko balsą.

Tęsdama ilgametę tradiciją pirmiausia suteikti vartotojams galimybę išbandyti išmanųjį sprendimą, nesirūpinant sunaudotais megabaitais, „Bitė“ ir šįkart visiems klientams pirmąjį pusmetį leis naudotis „Waze“ neskaičiuojant interneto duomenų.

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: