Palydovinės televizijos paslaugas teikianti „Home3“ jungiasi prie „Bitės“

BITĖ

Skaitmeninės palydovinės televizijos paslaugas teikusi bendrovė prisijungs prie telekomunikacijų bendrovės „Bitė Lietuva“. Iki šiol paslaugas teikė kita „Bitės grupės“ įmonė „TV Play Baltics“ su „Home3” prekės ženklu.

„Integruodami „Home3” norime klientams pasiūlyti dar platesnį kokybiškų paslaugų spektrą ir sklandesnę apsipirkimo patirtį. Nuo šiol klientai galės lengviau įsigyti dar daugiau išmaniųjų paslaugų ir įrenginių iš vienų rankų“, – teigia Pranas Kuisys, „Bitė Lietuva“ generalinis direktorius.

„Šiuo metu daug dėmesio skiriame net kelių išmaniosios televizijos produktų vystymui, investuojame ir į kitų technologijų plėtrą televizinėms paslaugoms teikti. Skaitmeninė palydovinė televizija jau turi ištikimų klientų ratą – „Home3” šiandien jau naudojasi daugiau kaip 50 tūkst. klientų visoje Lietuvoje“, – teigia P. Kuisys.

Dar pačioje pirmojo karantino pradžioje pasiūlyta ir išmanioji televizija „Go3 | Bitė“ sulaukė didžiulio klientų susidomėjimo.

„Bitė“ aktyviai vysto ne tik įvairius televizijos produktus, bet ir daiktų interneto technologijos (angl. IoT) sprendimus, užtikrinančius komunikaciją tarp bet kokių įrenginių ar daiktų. Daiktų interneto technologijos klientams suteikia naujų galimybių, pavyzdžiui, leidžia savomis rankomis įsirengti išmanius namus, o verslui – dar labiau automatizuoti ir efektyvinti procesus.

Vadovo teigimu, „Home3“ paslaugos teikimo perkėlimas į „Bitę“ nepatogumų klientams nesukels – paslaugos ir sutarties sąlygos, prisijungimai prie puslapio savitarnos išlieka tokie patys. Dar daugiau patogumo klientams suteikia galimybė pasikonsultuoti apie savo paslaugas ar atlikti reikiamus pakeitimus ir „Bitės“ salonuose visoje Lietuvoje.“

Pranas Kuisys

 
Gaukite pasiūlymą

Mane domina: