„Bitės“ salonuose nuo šiol bus galima išbandyti žinomiausių šalies startuolių produktus

Išmaniuosius sprendimus kurianti „Bitė Lietuva“ pristato dar vieną naujovę – nuo šiol jos išmaniųjų salonų lankytojai galės išbandyti žinomiausių Lietuvos startuolių sukurtas inovacijas. Taip bendrovė siekia palengvinti klientams pažintį su pasaulyje jau žinomais Lietuvos inovatorių darbais ir padėti šalies gyventojams juos išmėginti patiems. Pirmasis produktas – pasaulinio susidomėjimo sulaukęs išmanusis sveiko maisto ir gėrimų trintuvas MILLO, kurį „Bitės“ salonuose pirmiesiems galima išbandyti jau šiandien dar prieš prasidedant jo prekybai kitąmet.

„Didžiuojamės tuo, kad mūsų salonuose siūlomus produktus ir sprendimus klientai kasdien atranda ir išbando gyvai. Taip pat turime ir ne vieną tarptautinio dėmesio sulaukusį Lietuvos startuolių išradimą, tačiau su jais susipažinti gali ne visi mūsų šalies gyventojai. Todėl nuo šiol didžiuosiuose „Bitės“ salonuose demonstruosime ir suteiksime galimybę išbandyti įdomius ir vartotojų kasdienybę palengvinančius Lietuvos startuolių sprendimus. Startuojame su išmanesne maisto ruoša, o vėliau startuolių produktų sąrašą periodiškai pildysime“, – sako Pranas Kuisys, „Bitės“ vykdomasis direktorius.

Pirmoji inovacija, pristatoma „Bitės“ salonuose, yra naujos kartos, išmanusis MILLO trintuvas, pritaikytas šiuolaikiniam žmogui ir intensyviam gyvenimo būdui. MILLO trintuve yra įdiegta patentuota magnetinės pavaros technologija „AirDrive“, todėl jis yra tris kartus tylesnis nei įprasti trintuvai. Išmanusis prietaisas valdomas naudojant lietimui jautrų paviršių arba mobiliąją programėlę.

MILLO yra varomas integruotomis baterijomis, o vienu įkrovimu gali paruošti iki 10 kokteilių. Belaidžiu prietaisu su nuimama talpa patogu naudotis ne tik namuose, bet ir pakeliui į darbą ar po treniruotės. Trintuvas yra lengvai išplaunamas, o vaikų saugumą užtikrina trijų lygių apsaugos sistema.

Pasak MILLO idėjos autoriaus Ruslano Trakšelio, pagyrimų sulaukia ir tarptautiniu mastu patentuotas trintuvo dizainas. Įkvėptas skandinaviškos koncepcijos, nedaug užimantis prietaisas organiškai įsilieja į bet kurį interjerą ir dera prie kitų išmaniųjų prietaisų.

„MILLO atsirado iš didelio noro maisto ruošimą padaryti paprastesniu ir malonesniu bei siekiant įkvėpti žmones rinktis sveikesnę ir tvaresnę mitybą. Po kelerių metų idėjos realizavimo proceso galime pakviesti šį išmanųjį prietaisą apžiūrėti ir išbandyti „Bitės“ salonuose. Sveikinu šios bendrovės iniciatyvą gyvai pristatyti Lietuvos startuolių vystomus produktus – taip dar labiau paskatinsime idėjų kupinus žmones kurti geresnę ateitį“, – teigia „Millo Appliances“ vadovas.

MILLO jau sulaukė tarptautinio pripažinimo, kai trintuvą sukūręs startuolis „Millo Appliances“ sutelktinio finansavimo platformoje „Kickstarter“ surinko virš 90 tūkst. eurų. Iki šiol startuolis pritraukė iš viso 1,5 mln. eurų investicijų.

Prekiauti MILLO trintuvu planuojama pradėti 2020 m. pradžioje. „Bitės“ salonų lankytojai turės išskirtinę galimybę pirmieji prisiliesti prie šio produkto bei jį išbandyti „Bitės“ salonuose jau nuo šiandien. MILLO trintuvus galima rasti šiuose 5 „Bitės“ salonuose visoje Lietuvoje: Žemaitės g. 15, Vilnius; Ozo g. 25, Vilniaus prekybos centre „Akropolis“; Karaliaus Mindaugo per. 49, Kauno prekybos centre „Akropolis“; Taikos pr. 61, Klaipėdos prekybos centre „Akropolis“ ir Aido g. 8, Šiaulių prekybos centre „Akropolis“. 

Daugiau informacijos apie MILLO galima rasti svetainėje www.bite.lt/startuoliai

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: