„Bitės“ salonas vienai dienai tapo modernia scena: pirmų kartų netrūko ir atlikėjai Monikai Marijai

Kovo 19-ąją švenčiamos Kliento dienos proga išmanius sprendimus kurianti „Bitė Lietuva“ vieną iš savo salonų pirmą kartą pavertė įspūdinga scena. Tokiame išmaniame bendrovės klientams skirtame koncerte pirmą kartą pasirodė „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos finalininkė, „Lietuvos balso“ nugalėtoja atlikėja Monika Marija Paulauskaitė ir, kaip ji pati sako, tai jai tapo nemenku iššūkiu.

„Vertiname visus savo klientus, o Kliento diena kasmet mums tampa svarbiu įvykiu. Šiemet norėdami atsidėkoti jiems už ilgametį pasitikėjimą, lojalumą ir naudojimąsi mūsų paslaugomis, nusprendėme juos nustebinti įteikdami dovaną, suteikiančią tikrų emocijų ir nuoširdžių pojūčių, tačiau kartu ir savyje slepiančią daug išmanumo“, – sako bendrovės „Bitė Lietuva“ vykdomasis direktorius Pranas Kuisys.

Vienai dienai Vilniuje, Žemaitės gatvėje įsikūręs „Bitės“ salonas virto tikrų tikriausia modernia scena, kurioje ir pasirodė įspūdingo balso savininkė Monika Marija su gyvo garso grupe. Scenoje netrūko ryškių lazerių šviesų, gyvo garso ir tikrų emocijų, o visas pasirodymas buvo filmuojamas profesionalų komandos.

„Norėjome savo klientams parodyti dėmesį, todėl padovanojome profesionalios ir aukšto lygio atlikėjos koncertą, kurio metu dainos buvo atliekamos specialiai jiems: šiltai ir asmeniškai. Nusprendėme surengti unikalų koncertą jų išmaniuose įrenginiuose, išskirtinai jiems nufilmavę Monikos Marijos pasirodymą, kurį mūsų klientai visą mėnesį galės žiūrėti per bet kurį išmanųjį įrenginį“, – pažymi P. Kuisys.

Nors pastaruoju metu Monika Marija pasirodo didžiausiose šalies arenose, koncertuoja užsienyje, renginys „Bitės“ salone jai pačiai tapo išskirtinis.

„Dažniausiai aplinka, būrys klausytojų prie scenos prisideda prie jaukios auros sukūrimo, šįkart jų tiesiogiai nemačiau, tačiau jaučiau, kad kiekvienam žiūrėsiančiam koncertą savo kūrinius dedikuoju asmeniškai. Džiaugiuosi galėjusi prisidėti prie „Bitės“ dovanos klientams“, – atvirauja įspūdingo balso savininkė Monika Marija.

Anot dainininkės, šis pasirodymas tapo tikru iššūkiu, nes viskas priklausė tik nuo jos pačios ir jos energijos.

„Įveikiau malonų jaudulį dėl neįprastos aplinkos ir galiausiai turėjau puikų laiką. Tai man, kaip atlikėjai buvo labai įdomi ir nauja patirtis, suteikusi malonių išgyvenimų“, – sako Monika Marija.

Koncerto metu viena populiariausių šalies dainininkių atliko 8 dainas iš pirmojo savo albumo. Scenoje taip pat pasirodė ir muzikinio šou „Lietuvos balsas. Vaikai“ nugalėtoja Milėja, kuri drauge su Monika Marija dainavo duetu bei atliko solo pergalę „Lietuvos balsas. Vaikai“ konkurse atnešusią dainą „I‘m Changing“.

„Pirmasis albumas man yra tarsi asmeninių istorijų, emocijų rinkinys, kuriuo visada malonu dalintis. Esu atvira su savo klausytoju, manau, kad mes visi išgyvename panašius ar net tuos pačius dalykus. Todėl džiaugiuosi, kad fanai prisipažįsta mano atliekamoje muzikoje atradę dalelę savęs“, – sako Monika Marija.

Monika Marija atliko ne tik savo kūrinius, bet ir asmeniniu dėmesiu apdovanojo bendrovės klientus – ištardama populiariausius jų vardus bei dažniausiai pasitaikančius verslo klientų sektorius.

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: