„Bitė“ tiesia pagalbos ranką pasieniečiams: nemokamai suteiks paslaugų ir sieną kertančiųjų stebėjimo įrangos

VSAT | BITĖ

Nors neteisėtų migrantų srautas į Lietuvą per Baltarusijos sieną šiuo metu gerokai sumažėjęs, sienos apsauga išlieka ir artimiausioje ateityje išliks nemažu iššūkiu. Prisidėdama prie krizės sprendimo, šalies Rytų sieną saugantiems Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnams „Bitė Lietuva“ suteiks ryšio paslaugų bei išmaniųjų vaizdo ir veiksmo stebėjimo kamerų.

„Šiandien Lietuva susiduria jau nebe su viena, bet net su keliomis krizėmis. Vienos jų smaigalyje – jau nebe tik medikai, bet ir pasieniečiai. Saugumo krizė reiškia ne tik nesuskaičiuojamas pasieniečių darbo valandas, didžiulį žmogišką stresą, bet ir pavojus fiziniam saugumui. Technologijos gali bent šiek tiek palengvinti sunkią pasieniečių tarnybą bei prisidėti prie jų saugumo“, – sako Pranas Kuisys, „Bitė Lietuva“ generalinis direktorius.

„Bitės“ vadovas kviečia ir kitus verslus pagal turimas galimybes padėti fronto linijose šiandien atsidūrusiems pasieniečiams: „bendras mūsų visų susitelkimas yra būtinas neeilinės krizės akivaizdoje.“

Mobiliojo ryšio bendrovė VSAT suteiks nemokamų ryšio paslaugų 3 mėnesius. Jie nemokamai galės naudotis skambučiais, trumposiomis žinutėmis ir interneto ryšiu Lietuvoje.

Taip pat „Bitė“ pasienio ruožuose ir pabėgėlių registracijos centruose dirbantiems pareigūnams dovanoja efektyvesniam darbui būtinų veiksmo stebėjimo kamerų „GoPro“ ir stacionarių vaizdo stebėjimo kamerų „Arlo“. Jas pareigūnai naudos tiek lėktuvuose, vaizdui iš oro stebėti, tiek galės fiksuoti vaizdą prisitvirtinus kameras prie pareigūnų kūno – tai padeda užtikrinti didesnį saugumą. Įrenginiai taip pat padės tiksliau žinoti apie valstybės sienos pažeidimus, stebėti padėtį migrantų stovyklose.


 
Gaukite pasiūlymą

Mane domina: