„Bitė“ stiprina partnerystę su „Apple“: pirmoji iš operatorių Lietuvoje teiks paslaugą verslui

Nuo šiandien „Apple“ produkcijai neabejingos įmonės ir organizacijos Lietuvoje gali lengviau atsipūsti: kompanijos paslauga verslui „Apple Business Manager“ jau prieinama ir mūsų šalyje. Išmanius sprendimus kurianti bendrovė „Bitė Lietuva“ pirmoji iš operatorių Lietuvoje leis su savo parduotais įrenginiais naudotis „Apple“ paslaugos verslui privalumais. Tarp jų – ir ilgai laukta automatinė galimybė bendrovės viduje valdyti „Apple“ telefonus ir planšetes per mobilių įrenginių valdymo sprendimus (angl. MDM).

Naujoji „Apple“ verslo paslauga turėtų ypatingai palengvinti gyvenimą įmonėms ir organizacijoms: nepriklausomai nuo to, ar įmonėje yra 10 išmanių įrenginių, ar 10 tūkst., visi jie gali būti prižiūrimi ir atnaujinami nuotoliniu būdu. 

„Iki šiol „Apple“ paslauga verslui Lietuvoje nebuvo oficialiai palaikoma ir tai įmonėms tapdavo neišsprendžiamu galvasopiu: „Apple“ produktų valdymas per mobilių įrenginių valdymo sprendimus buvo komplikuotas ir nepilnavertis. Kadangi vertiname savo klientų lūkesčius, džiaugiamės, kad būtent jie pirmieji šalyje galės pradėti naudotis „Apple“ paslauga verslui. Tai turėtų iš esmės palengvinti įmonių gyvenimą. Pavyzdžiui, nuo šiol bendrovė paruošti telefonus darbuotojams galės gerokai greičiau, jų net neišpakuojant, taip pat bendrai pirkti visiems įmonės darbuotojams programėles ar automatiškai valdyti visus bendrovėje esančius įrenginius“, – sako Aurimas Kapočius, bendrovės „Bitė Lietuva“ paslaugų verslo klientams vadovas. 

Mobilių įrenginių valdymo sprendimai (MDM), kuriais nuo šiol bus galima valdyti iš „Bitės“ įsigytus „Apple“ įrenginius, skirti visų įmonės mobilių įrenginių palaikymui ir valdymui vienoje aplinkoje. Šie sprendimai leidžia saugiu kanalu pasiekti vidines organizacijų sistemas, nuotoliniu būdu įdiegti bei valdyti įrenginių programinę įrangą ar užtikrinti pačių įrenginių ir jose talpinamos informacijos saugumą. 

„Apple“ verslui nuo šios dienos veiks su visais nuo 2017 m. vasaros iš „Bitės“ įsigytais bendrovės telefonais ar planšetėmis ir galės būti valdomos per bet kurį mobilių įrenginių valdymo (MDM) sprendimą. 

Daugiau informacijos apie „Apple“ paslaugą verslui galima rast čia

„Bitė Lietuva“ yra oficialus „Apple“ atstovas Lietuvoje. „Bitės“ salonų darbuotojai yra apmokyti pagal specialią „Apple“ programą, todėl gali išsamiai atsakyti į klausimus apie šio gamintojo  įrenginius. Taip pat tik „Bitėje“ su naujausiais telefonais „iPhone“ galima susipažinti net ir tolimiausiuose Lietuvos kampeliuose esančiuose bendrovės salonuose, o didžiuosiuose salonuose įrengti specialūs, pagal griežtus „Apple“ reikalavimus sukurti mobiliųjų telefonų, planšetinių kompiuterių bei asmeninių kompiuterių stendai.  

Nuo šių metų gegužės 24 d. visi „Bitė Lietuva“ klientai už pirkinius „Apple“ programėlių parduotuvėje „App Store“ bei „Apple Music“, „iTunes“ ir „iBooks“ platformose gali susimokėti nauju būdu. Išleistą sumą jie gali įtraukti į savo mėnesinę sąskaitą už mobiliojo ryšio paslaugas.

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: