Penktus metus iš eilės „CV Online“ „Bitę“ pripažino TOP darbdaviu

TOP darbdavys BITĖ

Bendrovė „Bitė Lietuva“ penktus metus iš eilės pelnė TOP darbdavio titulą, skelbia darbo paieškos kompanija „CV Online“. Tarp TOP darbdavių pripažinta organizacija bendrame reitinge pakilo net per 16 pozicijų į viršų, lyginant su 2019 m.

„Penktus metus iš eilės atsidurti tarp geriausių darbdavių Lietuvoje – svarbus įvertinimas už pastangas, kurias kasdien įdedame rūpindamiesi darbuotojais. Nuolat investuojame į jų tobulėjimą ir motyvuojančią darbo aplinką, emocinę sveikatą bei finansinę ateitį – tai leidžia mums ne tik pasiekti aukštų verslo rezultatų, bet ir išsaugoti puikią kultūrą. Tai naudinga dar ir dėl to, kad ir potencialūs kandidatai aktyviai domisi darbu pas mus“, – pasakoja Pranas Kuisys, „Bitės“ generalinis direktorius.

BITĖ top darbdavys

TOP darbdaviai nustatyti remiantis duomenimis, kurios bendrovės sulaukė didžiausio ieškančių darbo dėmesio. Darbdavio rinkimuose viso dalyvavo apie 3000 įmonių, kurios publikavo darbo pasiūlymus „CV-Online“ tinklalapyje.

„Pandemija tapo dideliu iššūkiu daugumai darbdavių. Darbuotojai iš jų tikisi pagalbos ne vien su darbu susijusiais klausimais, bet ir turi tam tikrų lūkesčių, peržengiančių „tradicines” darbdavio funkcijas: pavyzdžiui, tikisi emocinės paramos, netgi konsultacijų santykių šeimoje klausimais. Štai kodėl nemažai dėmesio skiriame vidinei komunikacijai ir visapusės darbuotojų gerovės tobulinimui: rengiame nuotolines psichologų konsultacijas, emocinio atsparumo, juoko jogos užsiėmimus, paskaitas apie imunitetą, teisingą laikyseną. Tai padeda sukurti tikrą darbuotojų lojalumą darbdaviui“, – įsitikinusi Eglė Staniulionė, „Bitės“ žmonių ambasados vadovė.

2020 m. tarp TOP darbdavių taip pat atsidūrė ir „Lietuvos Geležinkeliai“, „Girteka Logistics“, Ignitis Group“ ir t.t.

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: